Aktif Sohbet Odaları

Aktif Sohbet Odaları

Aktif Sohbet Odaları ile Herkese merhabalar.  Bugün sizlere Aktif Sohbet Odalarını kaleme aldığım bir makale paylaşmak istiyorum. Aktiflik,  aktif olmak sizlerde biliyorsunuz ki , hareketli olmak çalışkan olmak,  yerinde duramamak anlamlarına geliyor.  Her insan hayatında bazı alanlarda Aktif olmak ister . Bu birazda insanın hobileri ile alakalı bir durumdur. Mesela kimi spor yapar , kimi altın günü , kimi sebze meyve yetiştirir.   Bunlara daha bir sürü örnekleme yapmak mümkün elbette. Dolayısıyla Aktif olmak hayatın her anında bi şekilde var.Mesela aktif olmak genelde günümüzde çocuklar için kullanılıyor.  Çünkü hepimizinde bildiği gibi şimdiki çocuklar biraz hiperaktif . Buda sanırım.  Teknoloji ile alakalı bir durum. Çünkü eskiden çocuklar sokaklarda enerjilerini atardı şimdiler de ise tüm çocuklar teknolojide dijital çağ bağımlısı oldu. Ellerinde telefonlar yada tabletler saklambaç bile ekranlarda.
Nerde kaldı çelik çomak? Nerde  ortada sıçan.

Aktif chat platformu

Hal böyle olunca çocuk nasıl olmasın hiperaktif. Evde ne kadar vakit geciriyoruz çocuklarla. Neredeyse hiç başımızdan savmak için, veriyoruz ellerine telefon, tablet.
Kimi aileler oynadıkları oyunlara bile bakmıyor sağlıklı mı yoksa sağlıksız mı diye. Çocukların zihninin neden dolmasına izin veriyoruz.
Çocukları biz ebeveynler bu hale getiriyoruz.
Bizleride aktif chat yapmaya mecbur eden şeyler var.
Mesela gündüz işte yorulmuş bir erkek eve gelip susuyor. Kadın gün boyu evde susmuş zaten. Seninle konuşmaya ihtiyacı var. Bırak televizyon seyretmeyi evinde kadınınla kır iki lafın belini.
Bunu yapan aile neredeyse yok. Çünkü evlilikler şimdilerde sevgi barındırmıyor. Sevip evlenen çiftler bile birbirine buz kesmiş.
Bir gün bunun makalesinde yazmak lazım. Severek evlenen çiftler neden birbirinden soğur ve aralarına buz gibi dağlar neden oluşur.

Aktif Sohbet Odaları

Aktif Sohbet Odaları

Canlı sohbet siteleri

Güvenilir sohbet siteleri içinde. Her zaman dediğim gibi herkesin bir hikâyesi var. Her bireyin burada olma sebebi var.
Sizlerde hikayelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yada sebep olan şeyleri burada unutabilirsiniz.
Yapmanız gereken ve ihtiyacınız sadece canlı sohbet. Bunun içinde www.sohbetimsen.net adresimiz.
İhtiyacınız ötesinde bir adres. Kalbinizden sevgi, klavyenizden sohbetimsen eksik olmasın. Hosçakalın

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 614 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri