Sohbet odaları

Sohbet odaları

Sohbet odaları arayan herkese merhaba. Bugün sizlerle sohbet kanalları hakkında paylaşacaklarım var.
Evinizde tartışmalar bitmek bilmiyor. Ardı ardına problemler hayatınıza sanki yön veriyor.
İş hayatınız desen ev hayatınızdan daha kötü durumda. Kendinizi kimseye ifade edemiyorsunuz.
Üstelik birde yalnızlıkla cebelleşiyorsunuz. İşte tam böyle zamanlarda kendinize bir dert ortağı arıyorsunuz. Sanki çıkagelse herşey birden düzelecek gibi hissediyorsunuz.
Böylelikle başlıyor googleda sohbet kanalları arayışları. İster istemez belkiler kafamıza yer yapıyor. Fakat o belkiler hiç bir zaman yerinden ayrılmıyor.
Ama siz böylelikle belkide kendi içinize bir nebze olsun su serpe biliyorsunuz. Hayatınızda bir şeyler yolunda gitmediği zaman her daim parasız sohbet ettiğiniz bu alanda buluyorsunuz kendinizi.
Belki gırgır şamata ederken derdinizi unutuyor, yada kalbiniz heyecanla çarparken hayatınızın gerçeklerinden biraz uzaklaşıyor olabilirsiniz.
Hepimiz zaman zaman aynı şeyleri yaşıyoruz. Hayatının süt liman olduğunu söyleyen yalan söyler.

Sohbet odaları

Aslında derdinize ortak evinizin hanımı olmalı yada evinizin erkeği. Fakat sorunlarımız evliliklerimiz yada aşk hayatımız olunca sırdaş da sanal sohbet sitelerinde oluyor.
Dertsiz tasasız insan mı olur? Aslında belkide hayatları yolunda olan insanlar vardır. Fakat sanal sohbet siteleri içinde bu insanlar yok denilecek kadar azdır.
Onlarda sanal bağımlılık halini almıştır ya geçmişinden yada boş vakit doldurma için meşgale ediniyor oluşlarından bizimle oluşları.
Herşeye rağmen harika insanlar ile bu alanda bir aile gibi dertleşebilirsiniz. Hatta okuduklarınız karşısında kendi yaşantınıza şükür edebilirsiniz.
Bazen insan annesiyle, babasıyla, sınanır. Bazende eşiyle yada evlatlarıyla sınanır. Fakat yaradan bu sınamalar içinde evlat sızmasını düşmanımıza bile göstermesin.
Dileriz yaradan her birimizi çekemeyeceğimiz dertler ile sınamasın.
Her sınavın sonu güzellik olsun inşallah.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Chat odaları

Derdimizi tasamızı koyduk bir kenara. Geldik hepimiz iki lafın belini kırmaya. Her birimiz eminim bir diğerinden daha dertli fakat önemli olan biraz bu derdimizi bu alanda unutabilmek.
Mümkün mü diye sorarsanız bana. Kısa süreyle elbette mümkün. Ama insan ne yaparsa yapsın gerçekler hep aynıdır. Bunu hiçbir güvenilir sohbet sitesi değiştirmez.
Bu duruma nazaran yinede bir chat odaları arayışınız varsa en nadide mekanlardan birisi olan www.sohbetimsen.net adresine hoş geldiniz…
Bu günlük hoşçakalın gerçekler acıdır. Acıları bile bile sizde kısa süreli bile olsada unutmayı hak ediyorsunuz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 2975 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Eylül 2021

9 Yorumlar
Ahmet

Tanımadığım insanlar sonradan senin ailenin bir parçası oluyor ... güzel bir makale tskler ....

Ahmet

güzel bir makale tskler ....

Nisa

Hayat kimi nerede karşına çıkaracağını bilemeyiz sanal ortam da bunu görmüş olduk emeğinize sağlık

Mustafa

Gördüğüm en güzel makale yapımda emeği geçenlere teşekkürler

Merve8

Çok tatlı bi makale olmuş emeğinize yüreğinize sağlık. Çok minnoş insanlarla tanıştım sanal çok şeker bir ortam daima iyi insanlarla karşılaşmanız dileği ile

ikSiR

Eğlence arksadaslik dostluk ve samimiyet hepsi bi arada iyiki varsınız...

GiZeMLi

Güzel bir makale olmuş emeğinize sağlık..

Selin

Çok güzel harika bir makale olmuş sizin sayenizde çok güzel arkadaşlıklar ve sohbetlerimiz oluyor teşekkürler

Sohbet odalarında aşk - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet odaları

[…] insan. Yada yazılarına insan nasıl olur birilerinin. Biraz bu konuda gelin söyleşi edelim. Sohbet odaları içine gelen bir çok kullanıcı hayatlarında genel olarak mutsuz diye daha önce bahsetmiştik. […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri