Canlı sohbet

Canlı sohbet

Canlı sohbet odaları ile herkese merhaba. Bugün sosyal sohbet siteleri içinde insanların dönemsel olarak hayatlarında yaşadıkları.
Hepimiz hayatımızın bir yerinde illaki yalnızlığı tadarız ve yenik düşeriz. Siz bu şekilde yenik düşmüşken zorluklara. Etrafınızdaki insanların iyi talihi diken gibi batar gözünüze.
Fakat bilirsiniz insanların kader örgüsü sonlanmış olsa Yaradan canını alırdı. İşte bu yüzden hiç bir şekilde hayatınızda da sosyal sohbet siteleri içindede asla umudumuzu kaybetmeyin.
Hayat öyle bir oyun ki tam herşey bitti dediğiniz an çıka gelir. İnsanların kederine bir ironi ile eşlik etmemeniz gerektiğini de harika oyunlarıyla hayat öğretir.
Bazı şeyleri evet bi alanda görmüyoruz fakat hissedip eşlik edebiliyoruz.
Her bir bireyin öyküleriyle bağ kurmasakda. Bizler sohbetimsen ailesi olarak herkesin yasanmışlığına saygı duyuyoruz.
Bazende karşımıza çıkan insanların hikayeleri o kadar tanıdık geliyorki, ben bu insanı nerden tanıyorum düşüncesine kapılıyoruz.
Burada çok fazla doğal insanların olağan hikayeleri var. Fakat özümüzü anlatmak için hikayelere ihtiyacımız yok.

Canlı sohbet

Herkes ister ki bir ömür eşim dediği insana heyecanla bakmak. Onun gözlerinde bir ömür heyecanı kaybetmeden tadabilmek. Ona her dokunduğunda yeniden aşık olmayı isterdi.
İnsanoğlu isterdi isterdi ama…
Her zaman istediğine sahip olamayan da yine biz insanlar. Bitmek bilmeyen sınamalar sonrasında umudunu kaybetmiş bireyler.
Sonra sonra derken bir bakmışız kendimizi bir kaliteli sohbet sitesi içinde buluyoruz. İnsan kafa dağıtmayı bazen sohbet ederek başarıyor. Bazende o bile patlamıyor insanı.
Hangimizin hayatında herşey yolunda gidiyor ki.
Severek, isteyerek kurulan evlilikler çok zaman geçmeden vitap bir şekilde yok oluyor.
Evet galiba evlilik aşkı öldürüyor. Gerçi ölmeyen aşklar da var. Sürekli aşkı taze tutmak için çabalayan insanlarda var ama nadiren.
Biz bu insanlarla pek karşılaşamıyoruz malesef.

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet

Aradığın aşk

Bazende aradığın heyecanını asla kaybetmeyecek olan aşk bir seviyeli sohbet sitelesi içinde karşına çıkar. İnanmayacaksınız belkide ama bu bir gerçek.
Bazen ulaşamayacağınız hayallere dalarsınız. Zira sende sohbet sitesi içinde aşık olduğun insanda evlidir. Sadece hayallerde kalır…
Bazende bekar insan bir bekar insana gerçekten denk gelir ama o zamanda sosyal ağlarda tanımış olmanız bazı şeylere engel olur.
Sanırım kıssadan hisse anlatabildim anlatmak istediklerimi. Sizlerde anlaya bildiniz ise ne kadar güzel.
Bugün sözlerime böyle veda ediyorum. Dilerim sizin hayatınızın aşkı www.sohbetimsen.net adresinde sizi karşılaşın. Hoşçakalın…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 2836 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Eylül 2021

1 Yorumlar
Selin

DİLERİM güzel ve ciddi güvenilir olarak başlayan arkadaşlığımız bir ömür boyu mutlu sonla biter inşallah ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN İNŞALLAH teşekkürler huzurlu mutlu günler dilerim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri