Sohbet Girişi chat

kullanıcı
sifre

Kategoriler kategori

Popüler Yazılar popüler

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

Öncelikle ilk tanıtım makalemize selamlarımızı ve iyi dileklerimizle beraber temenni ve niyetlerimizi sizlere ulaştırmamız ilk amacımız idi. Bizler sohbet odaları üzerine sizlere yeni bir soluk yeni bir mekandan daha çok tek gayemiz ve çabamızı en doğru şekilde yansıtmamız gerekiyor ise eğer bizler tüm kullanıcılarımıza seviyeli sohbet ederek Türkiye’nin her ilinden bay ve bayan arkadaşlıklar kurabilmek için kaliteli sohbet mecrası olma yolunda besmele çekerek başlamış bulunmaktayız. Dost,düşman veya herhangi bir ırk,mezhep gütmeksizin herkesin gönlünce chat edebilmelerini istiyoruz. Tabi ki biz böyle düşünürken de sırf bundan bir fırsatçılık yapanlar olursa yönetim olarak gerekeni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Her platform üzerinde olduğu gibi bizlerin de kuralları bulunmaktadır. Bu kuralları okumak bilgi edinmek için gerek web de gerekse İRC üzerinde /Rules yazarak okuyabilirsiniz. Daha fazla lafı uzun uzadıya uzatmaya gerek yok ilk şehir sohbet odaları ile başlamışken İstanbul sohbet odaları olarak sizlere tanıtım makalemize devam etmiş olalım. Sohbet sunucuları arasında bizlerde yer alabilmek adına her sunucu gibi belirli dönemeçlerden geçeceğimizi bilerek bizler elimizi taşın altına atıp bu yolda gerek dostlarımız gerekse tüm kullanıcılarımızın çorbamız da tuzu olacağından adımız gibi eminiz.

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Chat Odaları

İstanbul chat odaları olarak sohbet ederek bay ve bayan arkadaşlıklar kurabileceğiniz tek adres www.sohbetimsen.net adresinde edebilirsiniz. Gün geçtikçe bizleri daha iyi tanıyor olacaksınız ve dostluk,kardeşlik bağını günden güne daha ileriye taşıyarak burayı bir nişan haline getireceğimizden hiç şüphemiz yoktur. Gerek yönetim kadrosu gerekse kaliteli dostluklar ile siz değerli kullanıcılarımız ağırlamaktan onur duyarız. Gönül rahatlığı ile gönlünüzce sohbet edebilmenin tadına varmak ve eğlencesini sürmek adına daha ne duruyorsun hemen aramıza katılarak gününü gün ederek her şehirden dostluklar edin. Günün herhangi bir saatinde bilgisayarlarınızdan veya akıllı telefonlarınızdan aramıza katılabilirsiniz.

İstanbul Mobil Sohbet Odaları

Mobil sohbet uygulamamızdan ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.Birbirinden farklı onlarca İstanbul sohbet odaları arasından hoşsohbet sizler için doğru bir seçim olabilir. En fazla ziyaret alan ve ücretsiz sohbet imkanı tanıyan sohbetimsen.net sitemizde, radyo dinlerken aynı zamanda sevdiklerinize istek parça isteme şansına sahip olursunuz. Anlık yayın yapan yayıncı arkadaşlarımıza istek paneli üzerinden ulaşarak dilediğiniz parçayı sıraya ekletebilirsiniz. Oyun odalarımızda zekanızı test edebilir, dilerseniz arkadaş listenize yenilerini katabilirsiniz.Sanal ortamlarda sohbet etme ihtiyacı yaşadığımız bu dönemlerde hem teknoloji bakımından hemde ruhsal sıkıntılarımızdan dolayı sanal ortamda sohbet ihtiyacı duymaya başladık kişilerin gerçek yaşamların da bazı duygularını yada söylemek istedikleri konuşmak isteyip de konuşamadıkları gizli saklı şeyleri sanal ortamda rahatça konuşabildiğini gözlemledik İstanbul chat odalarına giren kişilerin de bu tür kişiler olduğunu saptadık ve durum böyle iken insanlara özel konuşma yerlerinde her hangi bir müdahalede bulunmadık.Kullanıcılarımız tamamen özel görüşmelerinde konuştukları kelimelerden küfür, argo kelimelerden kendileri sorumludur ve bu konu ile ilgili Sohbetimsen sohbet sunucusuna giren her kimse bu sözleşmeyi kabul etmiş olur.Aramıza katılan her kullanıcılarımıza teşekkür eder ve hoş sohbetler dileriz.

Yazar: Master

Görüntüleme: 43 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 28 Nisan 2021

2 Yorumlar
SadeceSen

Sanaldaki arkadaşlıklara tamamen önyargılıyken bu platforma girdikten sonra tamamen bakış açımın değiştiğini söylemeliyim

ozkan

Harika makele yazan kişinin emeğine kalemine sağlık

Cevap bırakın