Canlar Sohbet

Canlar Sohbet

Canlar, canlar sohbet makalemizden hepinize “Hoş geldiniz canlar!” diye seslenmek istiyorum. Can diye anılmak ne kadar güzel bir şey değil mi? Bir düşünün ki sadece sohbet etmek ve kafa dağıtmak için bir sohbet sitesine giriyorsunuz. Fakat siz giriş yaptığınız an size birileri ‘Hoş geldin can!’ diye sesleniyor. Üstelik bu sözü sizi hiç tanımayan insanlar diyor. Demek ki siteye girer girmez aileden sayılıyorsunuz. Sohbet sever arkadaşlar sizleri en içten şekilde karşılıyor. Öyleyse sizi kendilerine bir nevi can sayıyorlar. Gelgelelim bunun sebebine.

Canlarla Sohbet

İlk olarak can kelimesinin manasına bakalım. Bir manası ruh demek canın. Öyleyse bir insanda can olduğu sürece insan ölü değildir. Yaşıyor demektir. İkinci bir manası ise yaşamdır. Demek ki birilerinin canına can olmak da onların yaşamasına vesile olmak demektir. Canlarsohbet için de aynısı geçerli. Çünkü siz varsanız o sohbet ortamı canlıdır. Siz yoksanız orası ölü demektir. Eski Chat Sitelerinde canlarla sohbet etmek bundan dolayı güzeldir. Sonuçta siz de, diğer sohbet severler de, birbirinize cansınız. Candan sohbet, can sohbet buna denir işte. Birbirinize hayat vermek bir nevi. Böylelikle birbirinize hayat olmak belki de. Bununla birlikte birbirinizle nefes almak. Bu yüzden birbirinize saygı ve sevgi göstermek. Bundan dolayı birbirinize güvenmek. Tekrar gibi olacak ama, canlar sohbette kısacası insanlar birbirleriyle hayat bulur, birbirlerine can olur.

Canlar Sohbet 2d

Canlar Sohbet Ortamı

Siz de birilerine can olmak istiyor musunuz? Siz de birilerinin size can olmasını istiyor musunuz? Tabii ki istiyorsunuz, değil mi? O halde siz de SohbetimSen‘de canlarla sohbet etmeye buyurun. Sizi burada canından can gibi karşılayacak kaliteli, seviyeli, güvenilir arkadaşlar olacak. Can sohbetleriyle sizi sarıp sarmalayacaklar. Üstelik sizi hemen içlerine kabul edecekler. Ne var ki, bunu yapmaları için sizin ilk adımı atmanız gerekecek. www.sohbetimsen.net linkine tıklayıp, kendinize bir nick seçecek ve giriş yapacaksınız. “Selam!”, “Merhaba!”, “Hey millet!” ya da “Canlar n’aber?” diye sohbete giriş yapacaksınız. Başka bir deyişle can olmaya aday olacaksınız. Canlar da sizi sohbetlerine dahil edecekler. Hem ne demiş Pir Sultan Abdal? “Gelin canlar bir olalım!” O halde, haydi deneyin! Siz de canlar sohbet odaları içinde bir can olun!

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 2085 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Haziran 2023

9 Yorumlar
Güneş

Super makale yorum canlar yüreğinize sağlık

Güneş

Harika bir site muhteşem makale söz

azad

teşekkurederiz guneş hanım

Selin

Harikasınız Can YÜREĞİNİZE sağlık canlar makalede çok anlamlı olmuş Can EMEĞİNE sağlık

Duru

Süpersiniz YÜREĞİNİZE sağlık canlar makale harika olmuş emeğine sağlık Can

ukela

muhabbetin ve yayınların en muhteşem olduğu site herkesi bekleriz

Ecem

Güzel bir makale olmuş gerçekten anlatıldığı gibi (Can)larla sohbet

BenAy

Elinenize sağlık çok güzel olmuş gerçek dostluk arkadaşlık arıyorsanız sizleride bekleriz.

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri