Can sohbet

Can sohbet

Can sohbet makale başlığı sanki bize bu acılı günlerimizi anımsatıyor. Tüm Türkiye kan ağlıyor. Sadece Türkiye değil bütün uluslar kan ağlıyor ve Türkiye için tek yürek olmuş durumda. Depremde vefat eden vatandaşlarımız KURAN-I KERİM’de bahsedildiği gibi birer şehit. Binlerce çocuk ve yetişkin var bu depremde hayatını yitiren.

Bizler de sohbetimsen ailesi olarak hakkın rahmetine kavuşan herkesin ailesine sabır diliyoruz ve başımız sağolsun diyoruz.

Bizimde her yerde olduğu gibi hergün konumuz kurtulan deprem zedelerimiz ve güncel olarak takip ettiğimiz vefat sayısı.

Aslında her zaman da dediğimiz gibi insan sohbet etmek istesin yeter ki her şey sebep ve konu olabilir buna. Bazen birlikte ağlamak, bazen birlikte gülmek diyoruz işte buna. Diliyoruz ki böyle ağlamalar sohbet sitemiz ve Türkiye geneli için bir daha olmasın.

Sohbet Can

En başında bahsettiğim gibi cansohbet bu günleri güzel tefsir ediyor ki. Canımız bu günlerde alev alev yanıyor.

Aslında bu konuda yazmak istediğim o kadar çok şey var ki. Fakat burası güncel haber sitesi olmadığı için fazla dile getiremiyorum.

Birde bu günleri hak bayram bilen insanlar var. Hem maddi hem manevi olarak. Dolandırma peşinde olanlarımı ararsınız yoksa devlete pislik atmak derdi olanı mı ararsınız.

Biz chat yaparken bunuda dile getiriyoruz. Ve hatta duyduğumuz gördüğünüz her yalan bilgi konusunda bile birbirimizi uyarıyoruz. Aile olmak da bunu gerektirmez mi?

Can Sohbet

Can Sohbet

Can chat cansohbet

Sizlerde güncel konular üzerine bilmediğimiz ve sizin bildiğiniz her şeyi bizimle burada chat sohbet ortamımızda paylaşa bilirsiniz…

Saat kaç olursa olsun. Burada sohbet edeceğiniz insan her zaman var. 7/24 Online chat hattı içine girmek cok kolay. Özel araç yada uygulama gerektirmez. Uygulamasız javasız chat telefonunuzla her zaman yanınızda.

Sizlerde zaman zaman derdinizi ve zaman zaman mutluluğunuzu bizimle chatte paylaşa bilirsiniz.

O halde artık diyeceğimizi de dedikten sonra geldi vedaya. Bu bir sonsuz veda değil elbette. Makalelerimiz düzenli olaral devam edecek. Sizde asla takip etmeyi ihmal etmeyin. Bugünlük dostça ve hoşçakalın.

Www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 961 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2023

2 Yorumlar
Selin

AMİNNNN BAŞIMIZ SAĞOLSUN TÜRKİYEM ACIMIZ BÜYÜK YÜREKLERİMİZ YANDI VEFAT EDEN KARDEŞLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN ALLAH AİLELERİNE SABİRLAR VERSİN DİLERİM YARALI KARDEŞLERİMİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFALAR VERSİN DİLERİM DUALARIMIZ KARDEŞLERİMİZ İÇİN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN HEPİMİZ TEK YÜREK OLDUK VE ŞİMDİ BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI BÖYLE BİR DURUMDA BİLE İNSANLIK DIŞI YAĞMACILIK YAPAN ADİLERİ VİCDANSIZLARI ŞİDDETLE KINIYORUM CEZALARINI ÇEKSİNLER DEPREM BÖLGESİNDE ARAMA KURTARMA ÇALIŞMASINDA OLAN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZİ OLSUN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN DUALARIMIZ HEPİNİZ İÇİN ALLAH YARDİMCINIZ OLSUN KORUSUN BUGÜN VARIZ BELKİDE BİR SANİYE SONRA YOKUZ NE ZAMAN NEREDE NASIL ÖLECEĞİMİZİ ALLAH BİLİR ALLAH HAKKIMIZDA HER ŞEYİN HAYİRLISINI VE HAYİRLI ÖLÜMLER NASİP ETSİN İNŞALLAH ANLAMLI MAKALE EMEĞİNİZE SAĞLIK ALLAHA EMANET OLUN HAYİRLI GECELER DİLERİM

Canlar Sohbet – Sohbetimsen.net, Eski Chat Siteleri, Can Sohbet

[…] güzeldir. Sonuçta siz de, diğer sohbet severler de, birbirinize cansınız. Candan sohbet, can sohbet buna denir işte. Birbirinize hayat vermek bir nevi. Böylelikle birbirinize hayat olmak belki de. […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri