SenFM Canlı Radyo Keyfi

SenFM Canlı Radyo Keyfi

SohbetimSen’in SenFM Canlı Radyo Keyfi makalesine hoş geldiniz canlar. Bugün sitemizin omurgası olan SenFM radyomuzdan bahsedeceğim size. Çünkü aslında SohbetimSen gibi sohbet siteleri için radyo en önemli unsurdur. Bu sebeple de omurga diyoruz canlı radyomuza. Radyodaki DJ’ler ne kadar canlı yayın yaparsa, ne kadar istek alabilirse, o kadar canlı olur bir sohbet sitesi. O kadar da güzel chat yapılır, sohbet edilir bir sohbet sitesinde. Yeter ki radyosu ve DJ’leri aktif olsun. Radyosu aktif olmayan bir sohbet sitesinde kuru kuruya yazı yazmakla vakit geçmez. Peki ya, neden? Zira kuru kuru yazı yazarken insanlar duygularını ifade etmekte zorlanır. Lakin arka planda bir şarkının çalması o insanların ruh hallerini etkiler. Enerjik bir parçayla insanın yüzü güler sohbet ederken sohbet siteleri içerisinde. Nostaljik bir parça insanı hatıralarına daldırır, duygularını depreştirir.

SenFM’de Canlı Yayın

SohbetimSen’de SenFM dinlerken radyonun keyfini çıkarın. Üstelik siz de benim gibi duygu durumundan duygu durumuna geçin. Aynı zamanda hem kahkaha atın, hem de hüngür hüngür ağlayın şarkılar eşliğinde. Makale yazarlığı yanı sıra DJ’lik de yapıyorum SenFM’de.

Bir gün “Size bir türkü söyleyeyim mi?” diye sordum dinleyicilere. Söyle diye cevap verdiler sohbet kanalından. Başladım “Ordu’nun derelerini’ söylemeye. O arada ekrana hiç bakmıyorum. Konsantre olmuşum türküye. Bir an gözüm ekrana kaydı. Kanala ‘Mehmet kim?’ diye yazmışlar. Türküde diyor ya ‘Oy Mehmedim, Mehmedim, sana küstüm demedim, seni bana yazmışlar, vallahi ben demedim’ diye? Onun için yazmışlar. Bir an aklıma geçen yıl rahmetli olan dedem geldi. Gözümün önünde belirdi diyebilirim ‘Mehmet kim?’ sorusunu görünce. Türkünün güzel duygusundan çıkıp bir anda duygusallaştım. Sesim kırıldı, nefesim daraldı, burnumun direği sızladı. ‘Mehmet… Benim rahmetli dedem’ diyebildim sadece. Hemen anonsu kesip, bir şarkı girdim. Hüngür hüngür ağlayıp, şarkı sonuna nefesimi düzenledim ve yeniden anonsa girdim. Açıklamamı yapıp canlı yayınıma duygusallığımla dalga geçe geçe, gülerek devam ettim.

SenFM’de Radyo Keyfi

Öyleyse, haydi arkadaşlar, siz de gelin, bizimle beraber SohbetimSen’de SenFM canlı radyosundaki yayıncı arkadaşlarımızı dinleyin. SenFM Canlı Radyo Keyfi böyle çıkar. Hatta dilerseniz, siz de buyurun gelin DJ olun. Radyo sorumlumuz memnuniyetle size programı kurmayı öğretir. Siz de kendi zevkinize göre parçaları dinleyicilerimize dinletin. Benim tercihim 80’ler ve 90’lar. Siz dilerseniz nostalji, dilerseniz arabesk ve damar dinletin. Sabahları pop müzik de iyi gidiyor, oyun havaları, halaylar ve horonlar da. Gecenin geç vakitlerinde slow ve türkü de keyif veriyor. Gel gelelim, yaza yaza makalemizin sonuna geldik. Aynı zamanda SenFM radyomuzu dinleyerek de. Haydi, o halde, siz de gelin, beraber dinleyelim.

www.senfm.net & www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 606 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Ocak 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri