Nostalji Chat Ve Sohbet Odaları

Nostalji Chat Ve Sohbet Odaları

Nostalji chat ve sohbet odaları yazımdan hepinize selamlar. Bu yazımda tanıtımdan ziyade biraz çocukluğumuzun bizde bıraktığı anılardan bahsetmek istiyorum. Kulağımda SenFM, karşımda Sezen Aksu’nun posteri ve aklımda tabii ki zalımın gızı var. Çocukluktan kalan bir çok anı biriktirdim. Bazen hiç olmadık yerde aklıma geldiğinde halen garip bir tebessüm oluşturuyor bende. Şuan radyomda İbrahim Erkal çalıyor. 90ların başında radyoların top listesinin başından hiç düşmezdi diyebilirim. O zamanlar okul harçlıklarımı biriktirip kasetlerini alırdım. Onlar çatı katında halen duruyor dostlarım. Elbette sadece İbrahim Erkal yok. Sezen Aksu, Cengiz Kurtoğlu ve başında anonsu olan doldurma onlarca kaset var diyebilirim. O zamanlar bizde radyonun da ayrı bir anlamı vardı. Mesela benim KralFM’deki Afrikalı Ali, nöbetçi Erdem, Gezegen vaz geçilmez favorilerimdi. Açık konuşmak gerekirse o zamanlar her şey ama her şey çok güzeldi. Ve mahsundu.

Nostalji Sohbet Siteleri

Çocuktuk. Tek endişemiz kaybettiğimiz misketlerimiz ve çektiğimiz acı dizimizdeki yaraydı. Kim bilir belki yaralarımızı üflerken öğrendik ıslık çalmasını. Ah be dostlarım, keşke çocuk kalabilseydik de dizimizdeki yarayı en büyük acı sansaydık. Dostlarım biz tanımadığı insana gülümsemenin, kedi sevmenin, kokulu silgilerin, renkli kalemlerin mutlu ettiği insanlarız. Hatta desenli peçeteler biriktiren, kilitli günlükler tutan, bulmacadaki kadınlara bıyık çizen bir nesiliz. Bizden zarar gelmez. Neyse canlar, eski anılarla ilgili yazımızı tamamlamaya çalışsak bunun için kitap yazmalıyız. Gelin sitemize eskileri yad edelim. Nostalji sohbet etmenin hazzını yaşayalım.

Nostalji Sohbet Chat Mekanı

Eski chat siteleri arasında yerini korumayı başaran nadir yerlerden birisiyiz diyebilirim. Biz burada bir aile ortamı oluşturduk. Gelin, bu harika sohbet sitemizdeki nostalji chat ve sohbet odaları içinde muhabbetin dibine vuralım birlikte. Eski tv programlarından bahsedelim. Ya da çocukluğumuzdaki anılarımızdan. Ayrıca biz chat yaparken canlı radyomuz da bize eşlik etsin. Belki bir Afrikalı Ali’miz, Harbi Kız’ımız yok belki. Lakin Gezgin abimiz, Serra’mız, Bahar’ımız, Karaca’mız, Vuslat’ımız var. Hasretlerimiz, özlemlerimiz, dostluklarımız, kısacası seviyeli sohbetimiz var. Bacımız yok belki, ama Elifff’imiz var. Belki Reha Muhtar’ımız yok, lakin Erroneous’umuz var 🙂 Huysuz Virjin’imiz yok, lakin Seçem kraliçemiz var. Bu ne alakaydı anlamadım ama neyse. Dostlarımız, kısacası ne ararsanız var. Haydi, hemen aramıza katılın. Nostalji sohbet ve chat odaları içinde eşsiz vakitler geçirelim.

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 365 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri