Eski Chat Sohbet Odaları

Eski Chat Sohbet Odaları

Eski chat sohbet odaları tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Dünyanın neresinde olursanız olun tek tıkla aramıza katılıp sohbet odaları içinde yer alın. Ayrıca hiç bir ücret ödemeden sınırsız muhabbet etmenin hazzını yaşayın. Eski chat ve sohbet odaları tanıtım yazısı bize elbette eskiden edilen hasbihalleri anımsattı. Sohbet odaları içinde geçmişteki muhabbetlerden bahsediyorduk. Sevdiğimiz kullanıcılarımızdan biri bize bu konu hakkında yazısını iletti. Biz de bunu kendisinden izin alarak paylaşmaya karar verdik.

Eski Chat Odaları

Ben galiba eski günleri özlüyorum. Ne kadar eski bilmiyorum. Belki çocukluğumu. Ama eskiler güzeldi. Hani annenin hiç içeri almadığı misafir odaları vardı. Sadece misafirler gelince kapısı açılırdı. Kışın da buz gibi olurlardı. Bir düşünsene okuldan gelmişsin. Ellerin yüzün buz gibi olmuş. Soba yanıyor, üzerinde en sevdiğim yemek, televizyonda Şirinler. Eskiden kışlar da çok soğuk geçerdi. Hatırlıyorum da annem çamaşırları toplarken kas katı olurlardı. İçeri alır, onlarla dalga geçer gülerdik. Eskiden kardeşlik de çok güzeldi. Bir odada yan yana dizilmiş yer yatakları içinde gülüşerek uyuduğunuz kardeşler şimdi birbirlerinin yüzüne bakmıyor. Yanan sobanın üstüne konulan kestaneler ve portakal kabuklarının kokusu sarardı etrafı. Gece uyurken sobanın ışığı tavana vururdu. Alevin dansını izlerdik. Üzerinde 30 kiloluk bir yorganla uyuyan insanlara hangi yük ağır gelir ki.

Eski Sohbet Siteleri

Eskiden zor gelen her şeyi şimdi özleniyor. Ayrıca çok büyümek istiyor insan. Büyüdüğü zaman da geçmişi özlüyor. İşte, böyle bir evde 10 kişi yaşarken tek başınasın. Bundan dolayı her şey daha zor geliyor. Şimdi korkuyorum. Birkaç yıl sonra bu günleri özlemekten de korkuyorum. Bilmiyorum, yalnızlık ağrıyor, cehennem gibi bir duygu. Ahmet Kaya ne diyordu? “Ölmek ne garip şey anne. Öptüğüm kızlar geliyor aklıma.” diye. “Galiba ölmek gibi bir şey.” Olur olmaz her şey geliyor aklına. Yani demem o ki, özlüyor insan işte. Neyi, ne için bilmeden özlüyor.

Bu yazıyı bize ulaştıran “Serra” hanıma çok teşekkür ediyorum. Emeğine yüreğine sağlık. Umarım karşına senin gibi harika bir insan çıkar da, yalnızlığını paylaşır ve yoldaşın olur. Dostlarım, siz de eski chat ve sohbet siteleri içinde yer alın. Ayrıca bizle anılarınızı paylaşın.

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 581 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2024

1 Yorumlar
Serra

Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık, Eskiler deyince aklıma Anılar geldi öyle yazmıştım. paylaşmanız çok kibarca çok teşekkür ediyorum...

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri