Avrupa sohbet kanalları

Avrupa sohbet kanalları

Avrupa sohbet kanalları ile herkese merhaba. Merak etmeyin sizlere Avrupa chat siteleri içinde şu ülkeler var gibi cümleler kurmayacağım.
Yada ülkeri bilemediniz Türkiye’yi övmeyeceğim.
Fakat insanların bir çoğu şimdi peki neden bu makaleyi yazdığımı merak ediyor. Elbette Avrupa chat makalemde herşeye rağmen mesafelerin nasıl yok olduğunu bir kez daha sizlere anımsayacağım. Bunuda küçük bir yurtdışı sohbet edenimizin diliyle bizimle yaptığı paylaşımı sizlerle paylaşarak yapacağız.

Avrupa sohbet kanalları

Yazın tam ortasıydı. Ben annemi kaybetmiştim. Covid illeti herkese açtığı yaradan banada açmış tek sırdaşım olan annemi benden almıştı.
Yüzünü son kez göremeden, kokusunu duyamadan defnettik. Tabii son kez görememek onu bende daha büyük yara yapmıştı ki sanki her an kapıdan ben geldim diyip çıkıp gelecek gibiydi.

Hayatımın tek bu darbesi yetmezmiş gibi birde evlenmek üzere yola çıktığım erkek arkadaşımın beni aldattığını öğrendim. Hayallerim tamamen suya düşmüştü. Üstelik omuzunda ağlayacak bir anamda yoktu.
Gel zaman git zaman gün geçtikçe aldatılmış olmanın acısıyla kaybettiğim sevgilimin. Hayatımın en önemli noktasında olan sırdaşım annemin artık olmayışı gün geçtikçe daha fazla kanayan yaraya benziyordu.

Böyle giderse kan kaybından benimde ölmem an meselesiydi.
Psikolog bana sosyal sohbet sitelerini önerdi. Bende Avrupa chat siteleri yazarak google’a giriş yaptım.

Harika bir karşılama. Nasıl unutabilirim değil mi hayatımın dönüm noktasını.
Yeni insanlarla tanıştım. Yeni insanlar tanıdım bana ana sıcaklığını verebilecek bana sırdaş olabilecek bir ana tanıdım. Sonra bana istediğim yaramı saracak ve hayatımın devam etmesini sağlayacak bir eş burada karşıma çıktı.
Hayat şaka gibi bir yerden alırken bir yerden en önemlisi daha harika bir eş sadakat yeminli birini nasip etti. Ana dediğim insanı tanımaylada herşeyi daha fazla yoluna koydu.

Avrupa Sohbet Kanalları

Avrupa Sohbet Kanalları

Avrupa chat sitesi

Evet belki annemi asla unutmadım, acısı dün gibi içimde fakat yurtdışı sohbet eden biri olarak. Türkiye ziyaretimde anne diye kapısına varacağım bir kadını tanımama sebep oldu burası.
Birlikte şarkılar dinleyip birlikte kanayan yaralarımı saran bir eşim oldu bu sohbet sitesi içinde.
Olmazları olduran yaradan bir kapıyı kapatıp bir kapıyı acıyor. Dilerim benim gibi burada sizin karşınızada daha iyi insanlar çıkartsın.

Evet sevgili okurlar bu hikayesini bizimle paylaşan üzerimize teşekkür ediyoruz. Bugünlük veda ediyoruz. Bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle. Hoşçakalın…
Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 630 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri