Bedava chat mobil

Bedava chat mobil

Bedava chat mobil makalemizle merhaba. Bugün günlük hayatımızda insanların psikolojisini temelden etkileyen etkenler konusunda söyleşi etmek istiyoruz.
Hayatımız boyunca hiç bir zaman hiç bir şey günlük gülistanlık şekilde geçmez. Bazılarımız yokluk içinde çocukluk geçirmiştir. Zaman zaman başkaları bilmesede yiyecek bir ekmeğe muhtaç olduğu zamanlar olmuştur.
Bu zamanlar içinde beynimiz belirli bir kısmında farklı bir psikoloji oluşturur. Bir birey olarak yetişip ileri düzeyde maddi varlığa sahip olsa bile o varlığı koruyamama yani fakirliğe alışkanlık modu vardır insan oğlunda.
Fakat, zengin varlık içinde büyümüş olan bir birey de kesinlikle  fakirliği kabullenememektedir. Neydin ne oldun hesabı.
Orta halli aile çocukları ise her iki duruma da hazırlıklıdır. Zengin fakir olursa rezil. Fakir zengin olursada vezir olur. Lakin vezirliği kendi bilinçsiz davranışları yüzünden bir ömür kaybetmeye mahkûmdur.
İnsanlar her daim eşini, işini ve dostunu seçerken seçici olmalıdır. Şimdi diyorsunuz konu bedava sohbet sen ne diyorsun Ahmet. 🙂
Şöyle anlatayım…

Bedava chat mobil

Insanların beyni içinde psikolojisinin altına atılan eziklik psikolojisi varlığında kendini övgüye bırakır. Yani kazancı yok olup gitsede geçmişinde yaşadığı eziklik yetişkin hayatında saçma sapan bir ben yaptım ben yaparım moduna dönüşür.
Kendini beğenmişlik ve kendinin olmasada varlıkla övünme durumları oluşur.
Mobil chat imkanı olan platformlarımızda eziklik psikolojisine sahip insanlara bol rastlarız. Üstelik kandırılması ve dolandırılması kolay insanlardır.
Karşındaki insanlar onu eziklemese dahi onlar kendini o psikolojide hissederler ki bunun geçmişiyle alakalı olduğunuda kabul etmezler.
Daha önceleri de dediğim gibi kimileride gerçek hayatlarında olamadıkları insanlar rolünü oynarlar. Avukat, doktor yada benzer bir meslek seçerek.

Genel olarak gerçekleri paylaşanlarda elbette yok değil. Neysem oyuz diyen ve kendine son derece güvenenler.
Düzgün sohbet siteleri içinde kaliteli ve elit kişiler. Hayatta insanların her istediği hiç bir zaman yerine tam tekmil gelmez.
Isterse elinde katrilyonları olsun farketmez. Herkesin hayatına kendine farklıdır.
Fakat bu hayat yaşanmışlıkları sohbet ederken bile etki eder insana. Her şeyin düzeltme yolu vardır elbette. Fakat genel olarak bireyler bunu ne kabul eder nede tedavisini arar.
Hayat onlara kaldığı yerden devam eder.

Bedava Chat Mobil

Bedava Chat Mobil

Bedava arkadaşlık sitesi

Uzun lafın kısası bilinçli bir birey olarak evlatlarımızın küçüklükte psikolojisini etkileyecek davranışlardan kaçınalım. Örneğin kötü bir evlilik örneği gösterip evlilikten soğutmayalım.
Yada varlık içinde yokluk, yokluk içinde varlık yaşatmak yerine elimizden geldiğince orta halli bir geçim sağlamaya çalışalım.
Çılgın chat kanalları içinde de böylelikle daha sağlıklı bireyler kafa dağıtmak için giriş yaparlar.
Kimse kimsenin yanlışını aramaz ve eksikleriyle kabullene bilirse o zaman gerçek dostluk sohbet siteleri nde var olmuştur. Bugünlük hoşçakalın. Hoş sohbet siteleri makalemizde www.sohbetimsen.net adresinde buluşmak ümidiyle.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 652 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 31 Ekim 2021

2 Yorumlar
Selin

Harikasınız kaliteli güvenilir ve üstelik ücretsiz sohbetim sen. Net sitenizde olmaktan çok mutluyum teşekkürler

HuSo

Mustafa makalenin hakkını olduğu gibi vermişsin tesekkur ediyorum emeğine saglik

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri