Bizimmekan Sohbet

Bizimmekan Sohbet

Bizimmekan sohbet burası. Yok pardon yani, bizim mekan burası. Yani işte hani herkesin kendince bir mekanı olur ya, kendini rahat hissettiği? Evindeymişcesine. Kelimeye bak, hizaya gel 😊 Başka bir deyişle, evinde hissettiğin bir mekan diyorum size, huu. Vardır dimi? Eskiden bir aile restoranının teras bölümü vardı. Orada hep gençlerle takılırdık. Üstelik alkol servisi yoktu. Nargile ve sigara, soğuk ve sıcak meşrubat, çiğ köfte, patlamış mısır. Hatta maç günlerinde gençlik lokali gibi olurdu. 95% erkek, geri kalan 5% kız da ben ve arkadaşım gibi, birimiz Beşiktaş, birimiz Fenerbahçe sevdalısı. Milletin kızı koca bulmaya gider mekanlara, biz maç izlemeye ya da tavla atmaya. Neymiş, evde annem baktırmıyor maça. Bununla birlikte bazen de erkek kardeşim ve arkadaşlarıyla anlaşırdık orada beraber vakit geçirmek için. Biz de böyleydik işte. Ama işte o aile restoranı da bizim mekandı. Hatta oradaki sohbetlerin de tadı damağımda kalmıştır.

Bizim Mekan Sohbet

Bayansın, canın sıkılıyor ve evin günlük işlerini bitirdin. “Biraz müzik dinliyeyim, biraz da sohbet edeyim” dedin. Girdin bir chat sohbet sitesine. Oraya rumuz yazdın. Misal Hande. Girer girmez özel mesaj kutuna 54 erkek birden sapıkça mesajlar atmaya başladı. Kendini rahat hisseder misin orada? Tabii ki hayır. Peki bizim mekanda oluyor mu öyle bir şey? Hayır. Burası o aile restoranı gibi bir yer. SohbetimSen.Net tam da “bizim mekan” diyeceğin bir ortam. Gelen bayan arkadaşlar genellikle “En sevdiğim yönü, kimsenin özelimize gelmemesi” diyorlar..

Bizimmekan Sohbet

Bizimmekan Sohbet Odaları

Bununla birlikte sohbet sitemizde yetkililer özellikle kullanıcıların rahat etmesi için çaba harcıyor. Bu yüzden herhangi bir rahatsızlık verici durumda anında #Operhelp ve #Help odalarında yardım isteyebilirsiniz. Biz sizin keyifli sohbet etmeniz için buradayız. Tabii ki erkekler için de geçerli bu. Sapık dediğin cinsiyete tabi değildir. Rahatsızlık veren kullanıcı bayan da olsa, o da uyarılır. Bu konuda her daim adaletli davranmaya çalışıyoruz. Gelgelelim asıl meseleye. Kısacası, eğer siz de güvenilir sohbet etmek istiyorsanız, buyurun sitemize www.SohbetimSen.Net üzerinden giriş yapın. Siz de bizimmekan sohbet içinde kendinizi bulun. Bekliyoruz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 186 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2023

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri