Chat sohbet odası

Chat sohbet odası

Chat sohbet odası makalemizle herkese merhaba. Sohbet odaları bilindiği gibi herkese açık bir alandır. Fakat güvenliksiz bir sisteme sahip değildir. Yani kim gelirse gelsin. Şahsın özel bilgileri yöneticiler tarafından olması gerektiği gibi saklanır.

Sohbet kanalı içinde op, sop ve founder görevleri kanal içinde edilen sohbeti takip edip yeni op, sop eklemek yada yanlış davranışlarda uyarıp işlem yapmak sohbet odaları yetkilileri görevidir.
Yeni bir muhabbet başlatmak o düzeni sağlamak yetkililere düşmekte anlayacağınız.
Peki ya operlerin ircopların benzeri yetkililerin görevleri bu alanda nedir? Bir sosyal chat alanında en büyük yardımcı sunucu sahiplerine operlerdir.
Genel düzeni sağlamada yeni oper ekleme, toplu planlamalar. Eskiden bu kadar fazla ihtiyaç olmasada bu yardımcılar gününüzde gerekli.

Binbir çeşit şeye yetişmek her baba yiğidin harcı değil. Öncelikle mesela userlerimize nick kaydetmekte yardımcı olmak en güzel görevlerinderinden.

Chat Sohbet Odası

Chat Sohbet Odası

Chat sohbet odası

Yönetici yani yardımcı olarak burada zaman akışına müdahale etmek uygun bir davranış olmadığından hatta mümkün olmadığı için. Zaman zaman admin arkadaşlarında eli bağlı kalmakta.
Canlı sohbet odaları içinde belirli bir nick edinmek zorunda değilsiniz. Istediğiniz Ali olun ister Ayşe.
Cinsiyetinizi siz sağladığımız sürece bilen olmayacaktır. Fakat yeterki sen ele verme kendini.
Peki neleri bu alanda paylaşıyoruz? Öncelikle #sohbet ve #chat kanallarını genel muhabbet için hep birlikte insan seçmeden paylaşıyoruz.
Çeşitli oyun kanallarını hep birlikte kullanarak bilgi beceri kuvvetlendireceğiz ve bilmediğimizi öğreneceğiz.

Birlikte ağlayarak, birlikte güleceğiz. Tüm geçmişimizi sohbetimsen sitesine girmeden dışarda bırakacağız. Burada seviyeli elit bir sohbetin zevkini çıkaracağız.

Sohbet odası

Hadi sizlerde zamandan tasarruf edin. Hem muhabbet hem eğlence hemde radyo dinleme keyfinin hepsinin birden tadını çıkarın.
7/24 online chat yapabilme imkanı. Istediğin her yerde bağlana bilme, istediğin dört apletten birini seçme, istediğin süre kadar online durumu.
Hangi şehirde olursan ol ama sen illa bizimle ol diyen topluluğumuz sana hoş geldin demek için bekliyor.
Yapman gereken sadece www.sohbetimsen.net adresine gelip bir merhaba ile söze başlaman.
Bugünlük hoşçakalın bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle. Hoşçakalın…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 603 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Aralık 2021

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri