Chat sohbet siteleri ücretsiz

Chat sohbet siteleri ücretsiz

Chat sohbet siteleri ücretsiz olmasıyla biliniyor. Her yerde her şekilde chat sitelerinin farkı belli oluyor. Bazen userden, bazen yetkilisinden, bazen kuruluşundan, bazende yönetim biçiminden.
Zira her sohbet sitesi kendine has bir şekilde yönetiliyor. Eskisi gibi benim kurallarımdan kimse korkmuyor mesela.

Disiplin pek yok. Sohbet siteleri ücretsiz olan mekanlarda hiçbir admin neredeyse komut bilmiyor. Önceleri kanala gelen her bireye a.s. diyerek hal hatır edecek birileri muhakkak olurdu.
Şimdi ise kanalda online chat kullanıcısı olsada özel sohbet ediyor. Genel sohbet alanında hoş geldin aleyküm selam demekten aciz kalıyor.

Aslında şimdi yetkililerde dahil genelde sohbet kurmayı bile bilmiyor.
Bunu neredeyse hergün görüyoruz. Hoş geldin faslı sonrası ya nasılsın deniyor, bazende denmiyor bile.
Iletişim ağında iletişimsizlik diye buna deniyor. Burada sohbet sadece özel sohbet ile bitmiyor. Zira bir sunucuda user tutmak için genel sohbete ihtiyacımız var.

Sohbet chat siteleri bedava

Sunucumuz yetkilileri genel sohbet alanına önem vermekte ve elinden geldigi sürece skype ve benzeri bir ağ hesabı paylaşımı yapmamakta.
En güzel avantaj sanıyorum bu. Çünkü kanalda başka iletişim sağlayanlar user kaybı yaşıyor. Zira sesli ve görüntülü sohbet cazip geliyor.
O yüzden bazen bazı şeylere kural bile koymak gerekiyor. İş bu kurala uyulursa o zaman şahane fakat kural koyulmaz yada burası devlet dairesini mantığı güdülür ise. O zaman işler kesat gitmeye başlar.

Disiplinsiz bir sohbet sitesi kaybetmeye hazırdır heran. Elbette biz ne desek boş. Bazı yerler bende öyle bir kural mural yok demeye devam edecek o yüzden  kendi haline bırakmak en iyisi.

Chat Sohbet Siteleri ücretsiz

Chat Sohbet Siteleri ücretsiz

Ücretsiz chat siteleri

Sizlerde en iyi yönetin kadrosuna sahip. Uzman ekibimizle tanışıp kaynaşmak istemez mısınız?
7/24 online sohbet hizmeti verebilen. Her saatte online kullanıcıya sahip bir mekânda olmak istemez misiniz?
Tabiki evet değil mi?
O halde artık zaman kaybetme. Hemen ister mobil ister bilgisayarla haftanın her günü her saati her yerden.
Telefonunuzun internetini kullarak. Internette sohbetim sen olabilirsin.. Sadece yapmanız gereken www.sohbetimsen.net adresini kullanmanız.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 430 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri