Denizli sohbet odaları

Denizli sohbet odaları

Denizli sohbet odaları ile herkese merhaba. Ben denizli chat sevenlerinin önerisi üzerine kısadan bir Denizli ziyareti yaptım.

Denizli tekstil üzerine gerçekten önemli bir rol oynuyor. Şahsen ben tekstil dükkanı açarken hemen hemen tüm alışverişimi Denizliden yaptım.

Harika insanlar tanıdım ve sanal sohbet hayatında tanıdığım reelime aldığım bir çok insanla tanışma fırsatı buldum. Hepsi elbette sizden iyi olmasın abim, ablam gibi…
Her birisi beni farklı insanlarla tanıştırdı. Kimisi denizli havlularından temin etmeme yardımcı oldu. Birlikte harika havlular, harika bornozlar seçtik. Vakti geldi birlikte harika kârı ile sattık.
Sonra bir abimiz sağolsun öncülük etti. Iç çamaşırı üzerine devasal şeyler almamıza vesile oldu.
İnanın bende böyle bir karşılama böyle bir dostluk olacağına hiç inanmazdım.
Nihayetinde sohbet siteleri içinde tanıdığım ve değer verip vermediklerine emin olamadığım insanlardı.
Elbette benim karşıma çıkan kaliteli elit insanlardandı. Bunun yanı sıra bir çok insan var sanaldan tanıdığım sohbet edip sadece sanal gözüyle baktığım.
Galiba bu Denizli insanının yardım sever ve cana yakın oluşuyla alakalı.

Denizli sohbet odaları

Çok gezen mi bilir çok okuyan mı sözüne yanıttır aslında çok gezen cevabı. Fakat benim için ikiside. Bilgi edinmenin çeşitli yolları vardır. Hepimiz gezdiğimiz yerlerde gördüklerimizi baz alarak bir çok bilgi ediniriz.
Ne kadar çok gezilirse o kadar çok bilgi birikir. Burada anlatmak istediğim şu kısaca. Benim Denizli chat siteleri sakinleriyle tanışıp reel hayatında bir araya gelerek gezip şehirlerinde gördüğüm yerlere can gönülden vesile oldular. Harika bir şekilde ağırladılar.
Elbette her şehrin insanı kesinlikle aynı değildir. Belkide Denizli insanın her biride bir değildir. Fakat ben nereye gittimse harika karşılandım, harika ağırladım geç vakitlere kadar. Ama bu eğlenceli vakitleri geçirirken annemin son yudumlarını orada yudumlayacak olduğu aklıma gelmezdi.
Neşeli vakitlerimin o gece sonu mutsuzluk oldu.
Annem hastalandı elbette ben o hengâmeden anlayamadım annemin son vakitleriymiş.
Denizli, İstanbul  derken Afyon, Gazlı göl derken annemi yalnız bırakırken sabahlara kadar acısını farketmemiş olmam en büyük acım.

Ve sonra ben ağırladım Denizli chat sitesi arkadaşlarımı. Hepsi covidin yoğun olduğu dönemler bile olsa annemin cenazesinde evimize misafir oldular.

Denizli Sohbet Odaları

Denizli chat yap

Denizli arkadaşlık sitesi bana harika dostluklar hediye etti. Öncelikle onlara, sonra tanışmaya vesile olan arkadaşlık sitesi sohpet odası sahiplerine çok teşekkür ediyorum.
Bugünlük böylece biraz hüzünle geçmişi yad ederek veda ediyorum.
Bir dahaki makalemizde dilerim daha güzel cümleler ile sizlerle olabilirim.
Hoşçakalın. Www.Sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 689 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2021

3 Yorumlar
Selin

Öncelikle ALLAH RAHMET EYLESİN EYLESİN ANNENİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ ALLAH SİZE SABİRLAR VERSİN ANNELER MELEKTİR ANNELERİMİZ BAŞLARIMIZIN TACIDIR TÜM VEFAT EDEN ANNELERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN DİLERİM HEPİNİZE ALLAH SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU ÖMÜRLER VERSİN DİLERİM GÜZEL VATANIMIZIN TÜM ŞEHİRLERİMİZ KARIŞ KARIŞ TOPRAKLARIMIZ GÜZELDİR DENİZLİDE BU GÜZEL ŞEHİRLERİMİZDEN BİR TANESİ SİZİNDE İFADE ETTİĞİNİZ GİBİ ÇOK GEZEN BİLİR BENCE TABİ BİLGİLENMEKTE ÖNEMLİ EMEĞİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER

Selin

AMİNNNNNNNN

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri