Elit Aşk

Elit Aşk

Elit aşk tanışma ve arkadaşlık sitesi tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Elit aşk 2008 yılında İslami evlilik sitesi olarak kuruldu. Web sohbet edilen ve bir çok kullanıcının tercihi halini alan eşsiz bir arkadaşlık sitesi. Ücretli olmasına rağmen bir çok kullanıcıyı bünyesinde barındırıyor. İlk kurulduğu günlerde bir çok çiftin evlenmesine sebep oldu. Lakin son yıllarda içeriğini değiştirdi. Belki daha çok kullanıcı tercih ediyor. Ama evlilik için değil de tamamen farklı arayıştaki kullanıcıların mekanı halini aldı.

Elit Aşk Arkadaşlık Sitesi

Tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi arıyorsanız ve bu yazımızı okuyorsanız artık farklı yer aramayın. Yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar ve dostluğun kalbi bu harika yerde atıyor. Yani SohbetimSen’de. Aşk arayanlar ve İslami evlilik sitesi arayanlar burayı tercih ediyor. Seviyeli sohbet edilen ve sürekli yeni kullanıcıların mekanı haline geldik. Hızla yükselen bu canlı chat ve sohbet sitesinde siz de yer alın. Bu sitenin tanıtımına karar verince ilk düşündüğüm neden elit aşk. Aşkın eliti mi olur? Acaba elitten kasıt neydi? Kibarlık mı, saygı mı veya zenginlik mi? Anlam veremedim, lakin aşkın eliti olmaz dostlarım. Aşkın hasreti olur, özlemi olur, vuslatı olur. Aşk bile bile tutsaklık olsa da, onu bile bile kendini ateşe atmaktır. Lakin bunu bilmelisiniz ki dostlarım, sevmek sevdiği için kendini ateşe atmaktı eskiden. Şimdi ise sevdiğini ateşe atıp üzerinden atlamak olmuş. Yani bu devirde ne elit aşk kalmış, ne de candan seven.

Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Şimdi elit aşkı bir kenara bırakalım. Tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri arasında zirvede yer alan bu mekanda elit aşk yok. Seviyeli sohbet, canlı radyo, kardeşlik, arkadaşlık ve dostluk var. Ayrıca dostlarım, insanlar fazla sevilmemeye programlı galiba. Tıpkı zalımın gızı gibi. Ne zaman çok sevildiğimi hissetsem gidesim gelir. Ve ne zaman çok sevsem o gider. Ama burası öyle değil dostlarım. Oldu ki kırıldın, küstün. En fazla 2 gün sürer. Bir de bakmışsın ki o kırıldığın insan tartışmanın içinde seni savunuyor. Dostluk bu ve bu dostluklar SohbetimSen.Net adresinde. Haydi sen de hemen gel, ücretsiz chat sohbet sitesi içinde yer al.

 

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 85 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Ocak 2024

2 Yorumlar
Güneş

Çok doğru söz bu devirde ne elit aşk kalmış ne de candan seven kalmamış EMEĞİNİZE yüreğinize sağlık makale anlamlı olmuş

Ceren

Belkide vardır adıda kara sevdadır bu sevginin saf masum duygularla yürekten gerçekten seven sonucu YÜREĞİ paramparça olmuş sevgiye kara sevda diyorlar EMEĞİNİZE sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri