Eski sohbet sitesi

Eski sohbet sitesi

Eski sohbet sitesi ile herkese merhabalar. Bugün sizlere Eski chat odalarından bahsetmek istiyorum.  Evet Eski Sohbet . Günümüz yaşantımızda hepimizin duyduğu bir laf vardır. Nerde O eskiler diye? İnsanlar bu eskiyi neden arar hiç düşündünüz mü peki .
Çünkü artık günümüzde insanlar öyle göründüğü kadar da mutlu değiller. Eski den bu kadar imkan ve olanak yokken insanlar daha mutluydular. Birbirleri ile daha samimiydiler .
Eş dost akraba aranır sorulurdu. Herkes bir sofranın başına mutlu mesut eğlenirdi. Sokaklarda top oynayan erkekler diğer sokakta ip atlayan kızlar vardı. Şimdi bunları kim görebiliyor.
Bütün çocukların elinde ya bir telefon ya da bir tablet.  Artık çocuklar için sokak kavramı tamamen ortadan kalkmış durumda.  Ee tabi hal böyle olunca herkesin dilinde nerde o eskiler sorusu.

Hani eskiden eş dost akraba ziyaret edilirdi ya. Şimdi bırakın ziyaret etmeyi insanlar bayramlarda bile el öpmeye gitmek yerine, deniz kenarına tatile gitmeyi tercih ediyorlar.
Bu şekilde yavaş yavaş insanların bağı birbiri ile kopuyor.  Normal hayatımız da eskiyi ararken aynı şey Eski chat siteleri içinde geçerli tabiki.

Eski sohbet sitesi

Türkiye nin sohbet siteleri ile tanışması 90 li yıllara dayanıyor.  Bu yıllar da insanlar hem teknoloji ile hem sohbet siteleri ile tanışıyordu aslında.  Ben de o yıllarda Eski chat siteleri ile tanışmıştım.
Evet o zamanlarda Sohbet siteleri şimdiye nazaran daha cazip ve güzeldi. Bazı insanların komut defterleri bile vardı. :)) Şimdilerde ise öyle şeylere gerek kalmadı.
Sanal dünya da teknolojiye ayak uydurarak kendini çok geliştirdi.
Ama o zamanları hatırlayan dostlarımız var ise şimdiki zamana göre belki de o eski sohbet dönemlerini arıyordur.  Çünkü ben Sanal sohbetten evlenmiş kişiler,  yıllarca dostluğunu reel hayata taşımış insanlar tanıyorum.
Şimdi ki sohbet kanallarında bu kadar samimi bu kadar içten sohbet bulabilmeniz gerçekten de zorlaştı.
Bunun için insanlar her zaman eskiye özlem duymuştur.  Bu eskiye özlem Sanal sohbet içinde geçerli tabi.  Eğer sizde o özlemi duyuyorsanız gerçek dostluklar baki arkadaşlıklar edinmek istiyor iseniz şimdi durun ve kendine sorun .
Nerde o Eski sohbet siteleri diye . Ben cevap vereyim size , tabi ki her zaman eşsiz ve güzel ortamı ile Eski sohbet odaları www.sohbetimsen.net adresinde sizlerle . Şimdiden hepinize eski ve eskimeyen sohbetler:))

Eski Sohbet Sitesi

Eski Sohbet Sitesi

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 677 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri