Isparta sohbet

Isparta sohbet

Isparta sohbet anınca benim aklıma güller geldi. Güllerin diyarı diye geçiyor Isparta hepimiz biliriz bunu. Bu bilgiyi bilmek için Ispartalı olmaya gerek yok.

Bu şehir bir çok iş olanağınada sebep aslında. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Güllerden kolonyalar, gülsuları, kremler, cilt ürünleri gibi bir çok şey yapılabiliyor. Sadece bununlada kalmıyor gül reçeli harika bir efsane mesela. Elbetteki konumuz gül yada gülden neler yapılır mevzu değil.

Fakat şehrin en özel ve güzeli de binbir çeşit gülleri olduğundan anmadan geçemedim. Zira Isparta chat sitesi içinde tanıştığım bir arkadaşım aracılığıyla siyah gülün ihtişamını bizzat görerek keşfettim.

Dilerim ki sizlerde burada Isparta chat odaları içinde tanıştığınız yeni insanlar ile öyle güzel bağlar kurun ki. Sizede gülün bilmediğiniz bir ihtişamını chat arkadaşınız göstersin.

Isparta chat

Elbette bu yöreye özgü el halısını unutmamak gerek. Bildiğimiz Isparta halısını eski halı alanlar asla almadam geçmez. Zira Isparta halı desenleri hiç bir yerde yok.

Hanımların ilmek ilmek dokuduğu ve göz nuru olan halılar. Bende güzel  bir hediye olarak narin bir parçasını edinmiştim ziyaretimde.

Aslında chat odaları bir sebep insanların bam başka şehir insanlarını tanımaları için. Farklı kültürlerin güzelliğini ve saygınlığını burada sohbet ederken öğrene biliyor insanlar.

Benim Adanalılara kötü bir aşk serüveniyle düşmanlığımı, Adana chat siteleri ile yok etmem gibi mesela.

Sizlerde farklı şehir insanlarını bilmeden ön yargılarınızla kendinizde yok etmeyin. Gelin burada yeniden farklı şehir insanıyla tanışın nasıl olduklarına ancak öyle karar verin.

Isparta Sohbet

Isparta Sohbet

Şehir sohbet odaları

Hiç kimsenin hangi şehirden olduğunun hiç bir önemi yok.  Yada hangi şehir insanıyla sohbet etmek istediği farketmez. Burada Türkiyenin seksen bir ilinin insanı var.

Farklı tüm ulusların bam başka kültürleri var. Ve hiç bir kültür birbiri ile çatışmadan bir arada sohbet ediyor.

Sende ulusuna özlem duyan bir Avrupalı olabilirsin. Bizimle sende tanışıp kaynaşa bilirsin. Ne olursan ol yine gel diyen Mevlana Celaleddin Rumi gibi bizlerde sizi hatanızla sevabınızla buraya www.sohbetimsen.net adresine davet ediyoruz. Kesinlikle icabet etmenizi temenni ediyoruz.

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 646 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Mayıs 2023

3 Yorumlar
Duru

Evet Isparta şehrimizin ismini duyunca aklımıza ilk Gül geliyor kırmızı gül özellikle kırmızı gülleri çok seviyorum benim için özellikle çok güzel anlam taşıyor tabiki çiçekleri bayanlar çok sever özellikle kırmızı gülleri Ispartanın halılarıda çok güzeldir almanızı tavsiye ederim evet TÜRKİYEMİZİN BU GÜZEL VATANIMIZIN HER KARIŞ TOPRAĞI AYRI AYRI TARİHİ ÖZELLİKLERİ VE GÜZELLİKLERİ VARDIR ALLAHIN BİZE VERDİĞİ NİMETLERE BİZE VERDİĞİ CANLARA BİZE VERDİĞİ NEFESLERE SON NEFESİMİZE KADAR ŞÜKÜRLER OLSUN HAMD OLSUN ELHAMDÜLİLLAH BURADA ÇOK GÜZEL BİR SOHBET ORTAMINIZ VAR ÇOK BEĞENDİM TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK CANLAR MÜZİKLER ŞARKILAR HARİKA BAZEN GEÇMİŞE GİDİP HÜZÜNLENİYORUM BAZEN NEŞELENİYORUM ŞARKILARLA MÜZİK RUHUN GIDASIDIR BENCEDE ÇOK DOĞRU SÖYLEMİŞLER KELİME OYUNUNDA, REKOR SEVİYEYE YÜKSELİCEM İNŞALLAH CANLAR

Selin

Davetiniz için teşekkürler siyah gül yakından görmek isterdim merak ettim kırmızı gülleri arkadaşlar alıyorlar sağolsunlar makale anlamlı olmuş emeğine yüreğine sağlık

Niğde sohbet - Sohbetimsen.net - Yeni sohbet siteleri

[…] Niğde sohbeti korkaklara göre değil. 😉 İçeride Giresun sohbet edenlerde var. Isparta sohbet chat […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri