Kalbim Chat

Kalbim Chat

Evet, yeni makale konumuzla buradayız. Bugün çok güzel bir başlığımız, chat siteleri arasında bir o kadar da güzel bir sohbet sitemiz var. Çayımızı aldık artık başlayalım, değil mi? Başlığımız kalbim chat. Bir sohbet chat odası için isim önemli mi? Evet, önemli. Peki ya neden mi? Çünkü ilk intiba ve size çağrıştırdığı duygu oranın nasıl bir yer olduğunu anlatır. Örneğin kalbim sohbet odası okurken bile insanın aklına aşk geliyor. Aşkın büyülü çekimi ve aşkın asırlardır hikayelere, masallara, şarkılara, türkülere, filmlere, sinemaya ilham olmuş. Üstelik özlemi de, hasreti de akla getiriyor. Evet, sevgili okurlarımız, nasıl bir yer burası, benim gözümden anlatayım. Bir nickle rahatlıkla gelip ücretsiz sohbet edeceğiniz bir yer. Derler ya hani bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim diye? İşte tam da ismine layık, güzel kalpli insanların olduğu bir yer SohbetimSen.Net. Radyo yayını eşliğinde, oyun odaları, sohbet odaları ve size özel ikili sohbet edeceğiniz bölümleri olan bir chat sitesi burası.

Kalbim Sohbet Odaları

Kalbim sohbet odası deyince aklıma hep oradaki hiç görmediğim, ama aklımda hepsine birer sima verdiğim iyi kalpli insanlar geliyor. Hele içlerinde bazıları, her sözünde, her davranışında sizi sevgisiyle saran insanlar. Bir de yazarken bile nasıl masum bir çocuk olduğunu bildiğiniz kişiler var üstelik. Bunlar iyi ki dediğimiz insanlar. Biz de insanız ya, kalbimiz gibi görürüz ya karşımızdakileri? Lakin öyle bir zaman gelir, hiç tanımadığın sana en yakının gibi gelen, güvendiğin güven veren insanlar olur. Abi, abla dediğimiz insanlar bir bakmışsın ki yanılmışsın. Sen kalbini açmışsın sohbet muhabbet ederken, peki ya o? Neyse, hiç açmayalım o defteri. Kalbimiz sağ olsun, ne diyelim? Durduk yere nereden geldik buraya ben de anlamadım. Kalbim kırık galiba. Kalp kırmak günah derler.

Kalbim Chat

Kalbim Chat Siteleri

Bir hadis-i şerif meali şöyledir: “Bir Müslümanın kalbini kırmak, haksız olarak incitmek, Kâbe’yi 70 kere yıkmaktan daha günahtır.” (Rıyad-un-nasihin). Üstelik Yunus Emre şiirinde şöyle der: “Bir gönül yapmak, yüz Kâbe’yi yapmaktan iyidir.” Gönlümüzü almak gibi bir çaba yok zaten. O halde biz güzel kalpli insanlarla devam edelim. Gel gelelim geri makale konumuza. Ne diyorduk? Kalbim chat sohbet odası. Dünyanın her yerinden gelen farklı insanların ortak paydası gibi. Denemekten ne zarar? Gelir oturup tv izlemek kadar güvenilir ve rahat bir yerde sohbet muhabbet edersiniz. Ayrıca yapacağınız tek şey bir telefon veya bilgisayarın internet ağından İRC Sohbet Siteleri arasındaki SohbetimSen’e girmek. Sonrasında size hitap eden bir nick, başka bir deyişle lakap almak. Ve sohbet başlasın. Şimdi ben de oradayım. O halde, hadi gelip “Makaleyi okudum, geldim” deyin, tanışalım, olmaz mı?

Serra

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 446 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 19 Nisan 2024

2 Yorumlar
Deniz

Teşekkürler emeğine yüreğine sağlık çok güzel ve anlamlı makale olmuş çok doğru söylüyorsun kalp kırmak çok günah benimde kalbimi kıran oldu ama gönlümü almayanda oldu AHIMI alan oldu malesef ne demişler hani bir söz var ya ne ekersen onu biçersin ağlatırsan mutsuz edersen gün gelir devran döner ahı alan mutsuz eden ağlatan insan bir gün kendisi ağlarmış olsun iyi olmak her zaman daha iyi biz iyi kalpli MERHAMETLİ vicdanlı saygılı sevgi dolu olalım SON NEFESİMİZE KADAR ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMD OLSUN DAVETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI GECELER DİLERİM

Feride

Çok güzel bir makale olmuş emeğinize sağlık, başarılarınızın devamını dilerim 🐣

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri