Kaliteli sohbet odaları

Kaliteli sohbet odaları

Kaliteli sohbet odaları içinde hayal kurmaktan bile mahrum bırakılan insanların kaderine ortak olmaya çalışan bir çok yetkili bulunmakta.
Toplumsal konularda duyarlılıklarımızla bilinen sohbetimsen.net ailesi herkesi ağırlamaya çalışmakta.
Belkide burada ettiğiniz Kaliteli Sohbet ile aile ilişkilerinizi bambaşka çehreye büründüreceksiniz.
Kimi insanlar hayat sıkıntısından kendisini dağlara yada kıyılara atarken siz sevgili Türkiye sohbet siteleri sevenlerimiz bizimle o derdinizi paylaşarak azaltmayı başara biliyorsunuz.
Binbir çeşit insanın yaşanmışlıkları, aşk ve aile hayatları. Kadınların arasında en güzel dayanışma. Çağdaş bir toplumun heyecanlı sadece sohbeti hepsi ama hepsi bir arada www.sohbetimsen.net adresinde.
Nesi canlı burada chatin diye merak ediyorsanız hemen sizlere kısa bir başlık altında açıklama yapalım.

Kaliteli sohbet odaları

İnsanı en iyi yine kendisi anlata bilir. Canlı sohbet ederken yani anlık iletişimi karşılıklı sağlarken kendini anlatmak en büyük cesarettir.
Fakat anlık iletişim sağlanırken en doğru olan olduğunuz gibi kendinizi anlatmanızdır.
Samimi ve ap açık yürekle bunu başara bilirseniz. Sizlerde aynı şekilde bir çok yaşam öyküsüne ev sahibi olarak burada eşlik edebilirsiniz.

Eski canlılığını kaybetmiş, bizim türk tabiriyle sararıp solmuş. Bir çok insanın neşesini yerine getirmek için çabalarımız.

Hazan mevsimi başlarında belki günlerinize özlem ve ayrılıkla başlamış olabilirsiniz. Fakat her kötü şeyin iyi bir başlangıcı vardır. Bunu bilerek ve hissederek daha umutlu olmalısınız.

Kendinizi bulmanın en iyi adresindesiniz. Her zaman dediğim gibi. Hayat bir döngüdür, bahar elbette er yada geç herkes için gelir. Fakat her baharın sonu ya yaza çıkar, yada kışa…

Bazen yazı yaşar, bazende kışın ayazında donarsınız. Diliyorum ki bu yazın sonunu güzel kapatırken. Gelecek bahara güzel hazırlamışsınızdır. Kışın sonu yine bahar.:))

Kaliteli Sohbet Odaları

Kaliteli Sohbet Odaları

Hayat mı insan mı kaliteli?

Kaliteli Sohbet edebilmek için öncelikle kaliteli olması gereken nedir? Insanlar mı yoksa hayat mı kaliteli olmalı.
Bence hayat kaliteli olmalı. Hepimiz gelecek için planlar kurar ve yatırımlar yaparız. Bana bencillik gibi geliyor aslında ama. Bugün kazandığını bugün yiyen. Gezip gören herkesten daha mutlu.
Aman üç kuruş arttır. At kenara çocuklara.

Evet dünyaya getirdiğimiz en güzel varlıklarımızı düşünmeden davranmak bencillik.
Fakat hayatı tadında yaşayamamakda kendimize haksızlık.
Şimdi bir düşünelim bakalım. Hayat mı insan mı kaliteli olmalı?
Gezip gören mi çok bilir yoksa evde yan gelip yatan mı?
Sizlerde o güzel düşüncelerinizi www.sohbetimsen.net adresinde bir yorumla bizimle paylaşa bilirsiniz…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 3020 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2021

2 Yorumlar
Selin

Tabiki gezip gören daha çok bilir gezmek için çalışmaya ara verip fırsatın olması ve birde maddi durumunun çok iyi olması gerekir ama biraz düşünürsek insan kendini okuyarak ve sizin gibi kaliteli seviyeli sohbet sitenizdede bize verdiğiniz biligilerlede geliştirebiliriz diye düşünüyoruz bizim için emek harcayıp zaman ayırdığınız için bu güzel Makaleleriniz için teşekkür ederim yüreğinize sağlık tebrikler

Yusuf

Zaman ayırıp bize bu güzel makaleyi yazdığınız için teşekkür ederim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri