Kızlarla sohbet siteleri

Kızlarla sohbet siteleri

Kızlarla sohbet siteleri makalemizle merhaba. Kızlarla chat konusunda yorum okudum kız olmak zor diye. Bu konuya istinaden bende bir makale paylaşmak istedim.
Aslında sadece kız olmak değil. Bu zamanda erkek olmakta zor. Çünkü artık kızımız, oğlumuz hepsi aynı riski taşıyor. Kim kime dost, kim kime düşman belirsiz.
Eskiden çocukları komşuya bırakıyorduk. Şimdilerde ne kızımızı nede oğlumuzu kimseye emanet edemez hal aldık.
Belkide sohbet siteleri içinde bu yüzden kız olmak zor diyor hanımlar.
Şimdilerde olması gerekenlere gelirsek söyle gözlemledik. Geçenlerde yeni chat sitesi içinde bir sohbet konusu oldu. İnsanların reel hayatlarında asıt suratları. İnsanlara iki güler yüz, tatlı dil göstermenin hata olduğunu ön gördük.
Arkadaşlık sitesi içinden diyorlar ki sanki Cenabı hak gülmeyi yasak etmiş.
Gülümseme artık reel hayatımızda ciddiyetsizlik olarak algılandığı için. İnsanlar yüzlerindeki gülümsemeyi rafa kaldırmış.
Eski insanlar çocukları yüz göz olmasınlar diye onlara karşı gülümsemezmiş. Şimdi ise o taktiği bizler etrafımıza yapar olduk.
Laubali görülmemek için güzel taktiklerin içinde ciddiyetle asık suratlar.
Şahsen bende kullanır oldum hayatımın içinde eşimede dahil. Sanki kaşlarım kudreten çatık. Lakin hata kaşlarını çatanda değil. Buna reel sohbet yada sanal sohbet hayatında mecbur bırakanda.
Edilen yanlış zulumler sonucu insanlar bu halde. Yada bir çok yapılan yanlışı gülümsemesiyle bağdaşlaştıranlarda.
Hata gülmeyi unutanda değil. Hata evlatlarımızı bu hale getirip. Gülmeyi unutturanda.
İşte bu yüzden kız oğlan farketmeden iki gülümseyenin afedersiniz kıçı başı oynadığı düşünülüyor.

Kızlarla sohbet siteleri

Şimdi belki diyorsunuz neden sohbet siteleri konusunda makalede bunlar ele alındı.
Kız olmak zor denilince olan zorlukların neden ve nasıl başladığı konusunu ele almak istedim sadece.
Kızlarla chat yaparkende sevgili dostlar iki yüzümüze güldü diye bir şeyler oldu sanmasın diye. Zira chat içinde bu fazlasıyla oluyor.
Kız oğlana iki kelam eder. Yada oğlan kıza hemen bir şeyler umut edilir. Hatadır lakin, eğer gerçekte gereken sahiplenme ise sözümüze aldırış etmeyin fakat.
Eğer gülen yüzü fırsat bildiniz ise lütfen haddinizi bilin.
Evet sanırım kıssadan hisse anlata bildim demek istediklerimi.
Eğer sürkü lisanımda hata ettimse affola. Bugünlük hoşçakalın.
Www.sohbetimsen.net

Kızlarla Sohbet Siteleri

Kızlarla Sohbet Siteleri

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 765 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2022

3 Yorumlar
Selin

Bencede kız çocuğu olmak zor bu zamanda zaman öyle bir zaman olduki kimseye güven kalmadı malesef insanlar yoğun iş temposuna o kadar çok kaptırmışız yalan dünyada stres sinir asabilik öfkeli hale gelmişiz bu koşturmacada kendimize zaman ayırmayı gülmeyi mutlu olmayı unutmuşuz malesef bu yalan dünyada sevgiler sahte olmuş saygı yerine ukalalık almış Vicdan bitmiş kibirlilik insanları hor görmeler ve küçümsemeler çoğalmış malesef kız deyince tabiki erkek çocuklarına göre biraz daha ağırbaşlılık bekleniyor hareketlerde ve konuşmalarda biraz daha kısıtlamalar bekleniyor ama kızlar kim ne derse desin her zaman neşeli mutlu saygılı eğitimli bilgili sevgiyi her zaman içinizde taşıyın o zaman hep mutlu ve huzurlu olursunuz EMEĞİNİZE sağlık teşekkürler

Mobil sohbet chat sitesi - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet siteleri

[…] insanlarla tanışa bileceğiniz. Bu tanışma sonrası dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz kızlarla sohbet edebileceğiniz bir adres. Hemde icra etmek için zaman mekan ayırt etmeyen. Tek tuşla erişime […]

Ücretsiz chat sohbet odası - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet siteleri

[…] oluyor. En yakın kendimden biliyorum. Sağlam psikolojiyle katıldım sanal chat dünyasına. Kızlarla sohbet etmek amacıyla. Sonra üç kuruşluk adamlar için dost dediğim bayan arkadaşlar bana ihanet […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri