Malatya sohbet

Malatya sohbet

Malatya sohbet ile bir şehirlerarası chat makalesi ile yine sizlerleyiz. Söz konusu şehir ise mesafeleri yok etmek bizim işimiz.

İnsanlar her ne kadar burada chat yaparken mesafelere takılmıyor gibi gözüksede aslında kendi bulunduğu şehire yakın insanları tercih ediyor sohbet ederken. Psikolojikman etkiliyor sanıyorum.
İnsan sosyal bir varlıktır. En temel ihtiyarlarımızdan biriside bağlanmaktır insanlara. İlgi görme, sevme, sevilme ister.
Sosyal yaşamda yada sanal sohbet hayatında hepimizin hem duygusal hem de fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak için başkalarına ihtiyaç duyduğu tartışmasız bir gerçek.
Bunu başarmak içinde insan olabildiğince yakınındaki tercih eder. Gözlemlerimden görüyorum ki evli beyler bile burada kaçamak yapmak için bile yakında olan insanları tercih ediyor. Sanıyorum ki maddiyat düşünülüyor. 🙂
Alalen bir kaç evli sohbet sitesi içinden arkadaş diyor ki otel paraları arttı. Ve hala duydum ki evlilik cüzdanı sormadan oda kiralayan yerler varmış.
Sanıyorum buda biz insanların en zayıf noktası.
Daha fazla içine girmemek en doğrusu sanıyorum. Bir çok insan zaten chat adreslerinin adını kaçamak sitesi koymuş bile çoktan.

Malatya chat

Evet sevgili chat severler. Bu çağda sanıyorum ki herkes biliyordur mutlu olmak için derin ve anlamlı ilişkiye ihtiyacı olduğunu.
Romantik aşk ilişkilerimiz, ailelerimiz ile kurduğumuz bağlarımız, dostluklarımız ve benzer ilişkilerimiz bağlanma, sevgi, şefkat, ilgi gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılamamızda baş rol oynar.
Mutlu olabilmek ve kendimizi ifade etme alanı bulduğumuz şehirler arası chat siteleri hem de duygusal ihtiyaçlarımızı karşılayabildiğimiz hemde yaşam tatminimizin en önemli belirleyicilerinden bir tanesidir.
Fakat genel olarak sohbet siteleri içinde chat yapan bir çok insan. Psikoloji açısından çökük olmasından ötürü kendi duygu ve düşüncelerini tam anlamıyla ne ifade edebilir. Nede psikolojisinin baskısından kurtulup yakınlık duygusunun gerçekliliğini anlaya bilir.
Uzun lafın kısası şöyle ki;
Burada chat yaparken insanlara karşı tutku, aşk, sevgi gibi olumlu pek çok duyguyu bir arada yaşamak mümkün. Lakin her zaman cinsel bir çekim hissedilmesi gerekmeksizin cinsellik faktörü ve cinsel çekimi de içine alan fiziksel yakınlık isteği, romantik ilişkiler kurulması sonrası bir araya gelme arzusunu oluşturur.
Bu arzuda insanların yaşadıkları şehirden sohbetler kurmasına ister istemez etki eder. Başka şehirde ise chat aşkı o zamanda genel olarak erkek sıklıkla karşısındaki kadının yanında buluyor kendini imkanlar dahilinde.

Malatya Sohbet

Malatya Sohbet

Malatyalılarla sohbet chat

Bizim her şehir insanına kapımız her zaman ardına kadar açık. Dolayısıyla sevgili Malatya halkının chat yapmak ihtiyacına bir çok insanda burada cevap olacaktır. Zira aramızda bir çok Malatyalı var.
Sadece Malatya ile sınırlı değil burada insanlar. Türkiyenin tam seksen bir ilinden insan sohbet chat için yapmak için www.sohbetimsen.net adresini tercih ediyorlar.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 777 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 31 Mayıs 2023

1 Yorumlar
Mardin sohbet - Sohbetimsen.net -Yeni sohbet siteleri,

[…] Malatya sohbet makalesi icin tıklayın. […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri