Netlog Arkadaşlık Sitesi

Netlog Arkadaşlık Sitesi

Eski chat siteleri arasında SohbetimSen var. Ama daha eskilerde Netlog Arkadaşlık Sitesi de vardı. Benim o zamana kadar bildiğim yazılı chat sitelerinden çok farklıydı Netlog. İlk defa sesli ve görüntülü chat ve sohbet sitesi ve uygulaması gördüm Netlog’a girince. Girdiğim Sohbet Odası’nın ismi İstanbul Geceleri idi. Odanın başında şimdi tam hatırlayamasam da, galiba bir erkek, bir de bayan vardı. Yaşım 26, baktım herkeste kamera açık, ben de açtım. Tesettürlü ve kilolu bir bayan olduğum için bir ton hakaret işittim. Bu sebeple de geldiğimin üçüncü günü baştaki bayanla erkek beni admin eklediler. Kameramı gece 10’dan sonra açmamamı söylediler. Dediler ki “Seni kim rahatsız eder, ya da uygunsuz görüntü açarsa at odadan”. İlk olarak o zaman sohbet mekanı içinde yetki nedir öğrendim. Lakin o kadar müstehcen görüntüye o zamana kadar hiç rastlamadıydım. Cinsel özgürlük adı altında insanlar neleri yapıyor, o zaman anladım. Yetkinin özgürlüğü sayesinde ben de önüme geleni attım.

Netlog Chat Odaları

Bir gün Netlog Sohbet Odaları içinde sohbet ederken birisi geldi özelime. Bana “Hiç Allah’tan peygamberden utanmıyor musun, burada baş örtünle bulunuyorsun?” diye sordu. Ben de cevaben “Burası o kadar kötü bir yerse eğer, sizin ne işiniz var burada?” dedim. Aradan iki gün geçti. Başka bir nick, lakin aynı IP, yine özelime geldi. Tanışmak istedi. İki gündür beni takip ettiğini söyledi. Ben de hiç bozuntuya vermeden kabul ettim. Halbuki, daha iki gün önce bana hakaret ediyordu aynı kişi. Meğer Netlog Arkadaşlık Sitesi içerisinde dini chat odaları da varmış. Bu arkadaş da o odalardan birinde sohbet eden biri. Lavaboya gittiği bir anda, arkadaşı onun yerine oturup beni görünce o lafları saymış bana. Sonradan yüzleşince itiraf etti. “Birisinin tesettürlü bayanlarla dalga geçtiğini düşündüm. Sana ondan kızdım” dedi. Ben de ona zaten öyle bir şeyi tahmin ettiğimi, bu sebeple de onu bozmadığımı itiraf ettim. Sonrasında ne mi oldu? Çok iyi dost, arkadaş olduk.

Netlog Sohbet Sitesi

Kısacası, Netlog chat sitesi de bana güzel arkadaşlık, dostluk verdi. Lakin benim kadar şanslı olmayan, kötü insanlarla karşılaşanlar da elbet oldu. Rabbimin bana lütfudur İstanbul Geceleri’nin başındaki bay ve bayanın beni fark etmeleri. Kameralı konuşmamı kısıtladıkları için belki de ben bugün pişmanlık yaşamıyorum oraya girdiğim için. Çünkü açıkçası, onlar bana sahip çıkmasalardı belki de farkında olmadan kötü şeylere maruz kalacaktım. Bundan dolayı ben sesli ve görüntülü chat siteleri içinde sohbet etmeyi tercih etmiyorum. Daha çok SohbetimSen.Net gibi güvenilir sohbet siteleri içerisinde bulunuyorum. Dilerseniz, siz de buyurun gelin aramıza. Haydi, o halde, acele edin 😊

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 192 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri