Saatlerin Anlamı

Saatlerin Anlamı

Günün her anında yanımızda taşıdığımız pek çok araç bize zamanı gösterir. Bu bazen telefonumuz olur. Lakin genelde bize hep eşlik eden, yanımızdan ayırmadığımız saatimizdir. Peki saate baktığınızda bazen sizin için anlam ifade edebileceğini biliyor muydunuz? Bazen çift saatler, bazen ise ters saatler veya sizin için bir anlam ifade eden takvim göstergesi. Herkesin unutamadığı ve aklının köşesinde yer eden bir zaman mutlaka vardır. Gelin bu yazımızda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz, hem de sevdiklerinize anlam ifade eden düşüncelerinizi aktarmanız için saatlerin anlamı yazımıza yer verelim.

Sevgili okurlar bildiğiniz üzere bunlar tatlı inanışlar. Aslında saatlerin anlamı bize anımızı keyifle geçirmemiz gerektiğini söylüyor. Ayrıca her anı unutulamaz kılmamız gerektiğini anlatıyor.

Saatlerin anlamı konusuna hazır olun.

Çift Saatlerin Anlamı Nedir?

Çift saatlerin anlamı aslına bakarsanız sevdiğiniz kişiye karşı nasıl hissettiğinizin göstergesidir. Gün içinde toplamda 24 kez yelkovanla akrep bir araya gelir. Bunu çiftlerin kavuşması gibide adlandıra biliriz. Gün boyunca 13 kez ise de ters saate denk geliriz.
Haydi şimdi gelin günde 24 kez karşımıza çıkan çiftlerin buluşmasının anlamına değinelim.

00:00 Saat Anlamı: Rüyasında Görüyor

Seni rüyasında görüyor veya hayal ediyor:

Saatiniz 00:00 vurduğunda hayatınızdaki kişi o an sizi düşünüyor demektir. Uyumadan önce hayalinizi kuruyor yada sizi rüyasında görüyor.

Devamı için tıkla: 00:00 Saat Anlamı

01:01 Saat Anlamı: Seni Seviyor

Seni seviyor ve hayatında bir tek sen varsın. Bu harika saat vuruşunda aslında sadece sizi düşünüyor. Çünkü hayatınızdaki biricik olmak üzerinden geliyor. Siz onun birtanesi’siniz. Tek sen varsın anlamına geliyor.

Devamı için tıkla: 01:01 Saat Anlamı

02:02 Saat Anlamı: Senden Hoşlanıyor

Senden hoşlanıyor veya aşkına karşılık verecek: Saat 02:02’yi vurunca partneriniz sizden delicesine hoşlanıyor. Ayrıca aşkınıza karşılık verecek anlamını taşıyor. Fazla vakit kaybetmeden bir araya geleceğinizi düşünebilirsiniz.

Devamı için tıkla: 02:02 Saat Anlamı

03:03 Saat Anlamı: Bir şeyler Hissediyor

Bir şeyler hissediyor veya sizden elektrik alıyor: Söz konusu aşk olunca hepimizin mutlaka söyleyeceği bir şeyler vardır. Saatiniz 03:03 ü vurduğunda size karşı hislerinin çok yoğun olduğunu gösterir.

Devamı için tıkla: 03:03 Saat Anlamı

04:04 Saat Anlamı: Sana Hayran

Sana fazlasıyla hayranlık duyuyor: Artık gecenin ilerleyen bu saatlerinde 04:04 de akreple yelkovanın buluşmasını mı gördünüz. Karşınızdaki kişinin sizi gerçekten hayranlık seviyesinde sevdiğini düşünebilirsiniz. Ayrıca geç de olsa sizde partnerinize hayranlık derecesinde bağlanacaksınız.

Devamı için tıkla: 04:04 Saat Anlamı

05:05 Saat Anlamı: Sana Kızgın

Sana çok kızgın: Sabahın erken vaktinde saatiniz 05:05 i vurduğuna denk gelirseniz. Biliniz ki partneriniz size çok kızgın ve sinirli. Ayrıca bu giderek nefret etme aşamasına geçecek. Bence ilişkiyi düzeltmek için alttan almanın tam zamanı.

Devamı için tıkla: 05:05 Saat Anlamı

06:06 Saat Anlamı: Teklif Edecek

Hayatınızı etkileyecek teklif alacaksınız: Saat 06:06 vuruşuna mı denk geldiniz. Hayatınıza anlam katacak birisinden teklif alacaksınız. Bunu bilmelisiniz ki sabahın ilk ışıkları ile birlikte size yeniliklerde getirir.

Devamı için tıkla: 06:06 Saat Anlamı

07:07 Saat Anlamı: Gelecek Kuruyor

07:07 saat vuruşuna mı denk geldiniz. Geleceğe dair planları var demektir. Bunu yalnızca evlilik teklifi olarak düşünmeyin. Çünkü bunun da ötesinde çok daha fazla şeyi sizinle birlikte yapmak istediğinin göstergesidir. Bu sebeple sizi mutlu edeceğiniz kişi o olacak sarılın ve bırakmayın. Ona sarılın ve hiç bırakmayın kısacası.

Devamı için tıkla: 07:07 Saat Anlamı

08:08 Saat Anlamı: Yeni Başlangıç

Güne seninle başlamak istiyor: Partnerinizin planları arasında her sabah güne sizinle başlamak ve sadece sizinle uyanmak var. 08:08 saat vuruşuna denk geldiğinizde çayını tatlandıranın siz olduğunu hayal ediyor. O halde siz de kalbinizin sesini dinlemeyi ihmal etmeyin.

Devamı için tıkla: 08:08 Saat Anlamı

 09:09 Saat Anlamı: Yanında Yer Ver

Hep yanında olmalı: 09:09 saatini yakalamak zor. Gün hızla akmaya hazırlanıyor. Lakin, oldu ki o harika vuruşa denk geldiniz. Bunu bilmelisiniz ki partneriniz hep yanınızda olmak istiyor. Üstelik bunun için bir çok şeyden vaz geçebilir. Siz de buna kulak verin ve sadece yanınızda değil kalbinizde yer verin.

Devamı için tıkla: 09:09 Saat Anlamı

10:10 Saat Anlamı: Kötü Haber

Kötü bir haber verebilir: Saat 10:10’u gösterince endişelenmelisiniz. Partnerinizden olumsuz bir haber alacaksınız. Oysa ki sadece ilişkinizi ilgilendiren konu değil. Ayrıca farklı kötü haberler de alabilirsiniz.

Devamı için tıkla: 10:10 Saat Anlamı

11:11 Saat Anlamı: Sen Her şeysin

Onun için her şey demeksin: Evet artık tüm birler bir arada. 11:11 saat vuruşu gelmiş ve günün en keyifli vaktini oluşturmuş. Tamda bu hoş vakitte düşünmelisiniz ki siz partnerinizin aklında yer almayı  ve onun her şeyi olmayı başarmışsınız.

Devamı için tıkla: 11:11 Saat Anlamı

12:12 Saat Anlamı: Ciddi Düşünüyor

Ciddi düşünüyor ve artık gelecek planlıyor: Saat 12:12 ahengiyle dans ederken düşünmelisiniz ki partneriniz artık sizinle ilgili ciddi kararlar almak istiyor. Peki ya bu evlilik teklifimi. Eğer ilişkinizin tam da ortasındaysanız ve bu vuruşa denk geldiyseniz neden olmasın. Bence hazırlıklı olmalısınız.

Devamı için tıkla: 12:12 Saat Anlamı

13:13 Saat Anlamı: Senden Çekiniyor

Senden çekiniyor ve tepkinden korkuyor. 13:13 Saat vuruşuna mı denk geldin? Bunu bilmelisin ki sana karşı birisi yoğun hislere sahip. Lakin sana aşkını itiraf etmekten çekiniyor.  Vereceğin tepkiden ve alacağı cevaptan korkuyor. Siz de bu hislere karşılık veriyorsanız ilk adımı siz atın.

Devamı için tıkla: 13:13 Saat Anlamı

14:14 Saat Anlamı: Evlilik Düşlüyor

Sizinle evlilik düşünüyor: 14 şubat sevgililer gününün romantizmini üstünde taşıyan bu saat vuruşuna denk geldiğinizde size evlilik teklifi edeceğinin arefesinde olduğunu düşünebilirsiniz. Evde kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Devamı için tıkla: 14:14 Saat Anlamı

15:15 Saat Anlamı: Tatil İstiyor

Sevgiliniz sizinle tatile çıkmak istiyor: Keyifli vakit geçirmek, sabahtan akşama kadar tatilin tadını çıkarmak istiyor. Saat 15:15 birleşmesine denk geldiyseniz belki de siz de bir adım atabilir ve tatil destinasyonlarınızı çıkarabilirsiniz.

Devamı için tıkla: 15:15 Saat Anlamı

16:16 Saat Anlamı: Sadece Sensin

Sadece seni konuşuyor ve tek seni düşünüyor: 16:16 Saat vuruşuna mı denk geldiniz. Farkında olmalısınız ki partneriniz sabah akşam sizi düşünmeden duramıyor. Ayrıca bir de üzerine sizi arkadaşlarına anlatıyor, sizi onlara övüyor. Bence ilişkinin en güzel yanları diyebilirim.

Devamı için tıkla: 16:16 Saat Anlamı

17:17 Saat Anlamı: Hayalini Süslüyorsun

Hayatına ortak etmek istiyor: 17:17 Saat birleşimine mi denk geldiniz? O halde bilin ki kurduğu her hayalde siz varsınız. Ne olursa olsun sizinle bir hayat geçirmek istiyor ve sizin isteklerinize karşılık verebiliyor. Hayatına ortak etmek demek işte böyle keyifli bir şey demek.

Devamı için tıkla: 17:17 Saat Anlamı

18:18 Saat Anlamı: Herkesten Öndesin

Sizi herkesten önde tutuyor: Saat 18:18 vuruşuna mı denk geldiniz? Bilmelisiniz ki partneriniz sizi el üstünde tutmak, el bebek gül bebek bakmak istiyor. Ayrıca her şeyde ilk olarak sizi düşünmek ve herkesten daha çok sevmek onun için adeta bir mutluluk kaynağı. Bundan dolayı hep sizi ilkleriyle anmak ve hatırlamak istiyor.

Devamı için tıkla: 18:18 Saat Anlamı

19:19 Saat Anlamı: Yakınlaşmak İstiyor

Daha da yakınlaşmak istiyor: Bir şeyler başlamış ve bundan dolayı her şey mükemmel bir şekilde ilerliyor. Saat 19:19 saatini vurduğunda size daha çok yaklaşmak istediğini anlamalısınız. Siz de bu hislere karşılık veriyorsanız romantizmin zirvesine çıkma fırsatını kaçırmayın.

Devamı için tıkla: 19:19 Saat Anlamı

20:20 Saat Anlamı: Sensiz Yapamıyor

Sensiz olmuyor veya yapamıyor: 20:20 saatine denk geldiğinizde anlamalısınız ki akşamın en güzel vaktinde aklına iyice düşmüş durumdasınız. Tıpkı sizin onu düşündüğünüz gibi, o da sizi düşünüyor. Aslında tam anlamıyla hisleriniz karşılıklı desek yeri. Bu sebeple bunu bir fırsata çevirip iletişime geçebilirsiniz hayatınıza anlam katabilirsiniz.

Devamı için tıkla: 20:20 Saat Anlamı

21:21 Saat Anlamı: Hayal Ve Gerçek

Hayalleriniz gerçek olacak: 21:21 Saatine mi denk geldiniz. Bundan emin olun ki partneriniz ile kurduğunuz hayaller gerçekleşecek. Bu akreple, yelkovanın harika birleşimini gördüğünüzde başka bir deyişle. Küçük ya da büyük planlar, kurulan hayallerin bir bir gerçekleştiğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Devamı için tıkla: 21:21 Saat Anlamı

22:22 Saat Anlamı: Zaman Geçmiyor

Zaman sensiz geçmiyor: Gecenin ahenkle romantizmle dans ettiği 22:22 saat birleşmesine mi denk geldiniz. Farkında olun ki partnerinizin sizden ayrı kalması onu kalabalıklarda bile yalnızlaştırıyor. Ayrıca bunun farkındaki sizsiz dakikalar saat gibi geçiyor ve hiçbir şeyin anlamı olmuyor.

Devamı için tıkla: 22:22 Saat Anlamı

23:23 Saat Anlamı: Aklında Sen

Aklında sen varsın ve senden başkasını düşünemiyor: Partnerinizin aklına ipotek koyduğunuz 23:23 saatine mi denk geldiniz. Bu saatlerde büyük bir aşkla ve şehvetle sizi düşlüyor. O halde siz de onu düşünüyorsanız hoş bir yemek planı yapmalısınız. Ayrıca sizi hayatınızın merkezine koymuş birisi ile karşı karşıyasınız. Doğal olarak sizi düşünmekten kendini alı koyamıyor. Bundan dolayı sürekli sizinle geçirdiği zamanları hayal ediyor ve garip bir tebessümle gülümsüyor.

Devamı için tıkla: 23:23 Saat Anlamı

Saatlerin Anlamları Anlamı

Saatlerin Anlamı

Çift Saatlerin Anlamı

Çift saatlerin anlamı bu şekilde idi kısacası. Bu hoş ve güzel inanışlar umarım hayatınıza renk katar ve her şey dilediğiniz gibi eğlenceli olur. Bir sonraki yazımızda ise ters saatlerin anlamı yazımızda buluşmamız dileğimle hoşça kalın.

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 693 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri