Sadece Sohbet

Sadece Sohbet

Sadece sohbet isteyen baylar bayanlar işte tam adresiniz burası. Zaman kaybetmeden pandemi sohbet zamanlarının tadını çıkaracağınız en güzel chat sitesi.
Reel hayatınızda fazla mı yoruluyorsunuz? İş hayatınız sizi olmadık stresler içine mi sokuyor?
Evli yada bekar mısınız? Bu soruların hiçbirisinin cevabı farketmez. Sen ne dersen o, ister sadecesohbet isterseniz seviyeli bir aşk hikayesi. Bir nebze unutmak istediğiniz sorunlarınızı belkide severek paylaşacağınız tek adres burası. Harika ciddi dostluklara imza atabilir hatta bu dostlukları reel hayatınıza belkide taşıyabilirsiniz.
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer. Sadece biraz belkide kafa dağıtmak yeter. Sohbetimsen kameralısohbet yada seslisohbet sitesi degil elbette.
Fakat yazılı sohbet sitelerin içinde sizi en iyi hissettirecek olan adres neden olmasın.

Sadece sohbet

Sadecesohbet üzerine araştırmalarımıza bakılırsa kaliteli domainler var elbette. Fakat konumuz güvenilir sohbet siteleri  olunca tercih edilmesi gereken  gayet net diye düşünüyorum. Hepimiz biraz sohbet olsun kafamız biraz dağılsın diye giriş yapıyoruz seviyeli sohbet siteleri içine.
Bazen kafamız dağılırken zaman zamanda kafamız bulanmıyor diyemeyiz. Duygu karmaşası içinde buluyoruz kendimizi.
Ben bunu yapmam, şunu yapmam demekle başlıyoruz muhabbete fakat yapmam dediğimiz ne varsa hepsini yapıyoruz chat siteleri içinde.
Ben sevgili mevzularına uzağım diyen birileri saman altında ne sular yürütmüş bir bilseniz.
Yada hiç farkında olmadan hissetmem dediğiniz duygunun içinde buluveriyorsunuz kendinizi. Zaman zaman kötü zaman şarkısı ne diyor büyümelisin çocuk inan. : )
Eğer sen büyümezsen bu platformda çok yıpranırsın. : )
Sözüm meclisten dışarıya elbette tabiri caise…

Sadece Sohbet

Sadece Sohbet

Sohbetten ne bekliyorsun

Sen mesela sohbetten ne bekliyorsun? Kimimiz bağımlısı olmuşuz nick koyar kalkar başından. Bazıları neler der altından neler çıkar. Yada bir arayışım yok diyenden bile aslında bir arayış çıkar.
Peki sen burada ne arıyordun? Neden ilk defada olsa girdin chat yapmaya. Evde sıkıldın, bunaldın. Biraz muhabbet aradın. Çokmu yalnız kaldın?
Evet kaldık bu dönemde hepimiz yalnız kaldık. Komşumuza çaya kahveye bile çıkamaz olduk. Kapıdan Selamün Aleyküm, Aleyküm Selam.

İşte  şimdi tam zamanı  www.sohbetimsen.net olan adresimize sende hoş geldin.

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1718 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Haziran 2021

6 Yorumlar
Erato

makaledede dediğiniz gibi hiç yapmam dediğimiz şeyi yaparken buluyoruz farkında olmadan

Ceren

Bencede çok iyi bir fikir olmuş düşünceniz çok güzel YÜREĞİNİZE sağlık

Nisa

Hiç yapmayacağımız bir şeyi bir gün yapıyoruz

Sosyal sohbet odaları - Sohbtiemsen.net, Ücretsiz sohbet sitesi

[…] bize +18 şeyleri mi hatırlatıyor? Oysaki son zamanların en popüler sosyalleşme yöntemi sadece sohbet. Karşındaki kadın yada erkek farketmez. Önemli olan paylaşmak. Paylaştıkça derdini […]

İslami sohbet odaları - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet ortamı

[…] her din insanı sohbet edebilmektedir. Bunun sebebi ise karşımızdaki insanın dini inancını sadece sohbet ederek anlayamayışımızdır. Yani hic bir zaman önem arz etmez hangi dine mensup olduğu […]

Dost sohbet siteleri - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

[…] alıyor. Hemde ulaşması ve bulması kolay. Güzel ve doğru diye paylaşmayacağım bu sözleri. Sadece sohbet sitesi içinde şahit oldum için paylaşacağım. Bir arkadaşım var. Bildim bileli eşini aldatıyor ve […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri