Sen sohbet

Sen sohbet

Sen sohbet makalesi bana harika aşk cümlelerini hatırlattı. Sohbet hikayeleri geldi aklıma. Bazen yaşanan bir ihanet, bazende en güzel sevinçlerin bi arada oluşu.
Bir zamanlar aşkımı haykıran ben bu günlerde aşka inancını kaybettiğini farkettim. Hep bir arzu hep bir çıkar ile yaklaşan insanlar. Gerçek duygularını sanırım aldırmışlar.
İnsanlar gerçekten bu yeni arkadaşlık siteleri içinde fazla çeşitliler. Dün bir başkasına aşık olan insanlar bugün bir başkasına aşkı ilan ediyorlar.
Yüzsüzlük denilen şey bu olsa gerek. Fakat kimimizde dostu kaybetmeyelim derken karşı tarafın anlayışı bambaşka hal alabiliyor. Çift yüzlülük ikizler burcuna ait olsada arkadaş arıyorum adreslerinde fazlasıyla mevcut.

Sen sohbet

Fakat size belkide biraz övmek olacak ama. Gerçekten sohbetimsen adresinde arkadaş arıyorum diyen hiç kimse sizin duygularınızla oynaya bilecek insanlar değiller.
Bilâkis hepsi belkide sizden, benden daha duygulu ve duyarlı insanlar. Bir Sezen Aksu edasıyla ve duygusuyla kendi kendine var olmuş insanların, anlayışlarını hissetmek için kesinlikle burayı ziyaret etmelisiniz.

Ben size bir örnek verebilirim belki bi aşka değil ama bir dostluğa örnek. En güzel tınıs onun sesinde diyebileceğiniz.
Onun için çok fazla şeyler yazmak isteyipde yanlış anlaşılmasından korkup susacağınız.
Kelimelere sığmayan, cümlelerin kiyafesini kaybettiği, kaybetmemek için yutkunduğunuz anları onunla sessizlikte kavuşturduğunuz huzur.
Bazen bir yazıyla hissettirmek istesenizde herşeyi. O hissetdikçe senden gittiğini anladığınızda kaçtığınız, nefesinizi tutup sözü değiştirdiğiniz  her anın onunla güzel oluşu bir harika.

Peki bu bahsettiğim nerde ve nasıl mı? Elbette sohbetim sen adresinde sadece sohbet ile benim sohbetimde.

Sen Sohbet

Sen Sohbet

Karşındakini sevme ona değerini hissettir

Kurduğunuz hayallere yakışan tek şey oyken. O boşlukta diye ondan kendinizi uzaklaştırmak yerine, belkide bazen onun kalbine ses olmalısınız.
Okuduğum bir kitapda diyorduki yazar;
Beni sevmen gerektiğinin farkındamısın?
Yoksa birilerinin bunu sana hatırlatmasını mı bekliyorsun?
Hepimiz herşeyi her zaman karşımızdaki insandan bekleriz.
Fakat yeni sohbet siteleri ne  her gelen biraz pişmanlık, biraz hayal kırıklığı, biraz acı ve bir o kadarda mutluluk barındırır kendisinde.

Bu alanlarda karşındakini sevme ona değer verdiğini hissettir.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1845 defa

Kategori: Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Temmuz 2021

6 Yorumlar
musty

Onu sevme değerli olduğunu hissettir sanırım bu herşeyı anlatıyor teşekkurederım emeğinize sağlık

Hazal

Bazen yakından bile göremediğiniz sesinden bile etkilendiğiniz sevdiğiniz insan olabilir bence aşk sevgi demek ona değer vermek değerli olduğunu hissettirmek sesini duymadığınızda onun görmediğinizde yokluğunu hissettiğiniz hüzünlendiğiniz zaman da olabilir sevmek içten kalpten olursa sevdiğin insanda bu duyguyu hissedebilir ve aynı duyguları paylaşırsınız saygı dürüstlükle bir bütün içinde kırmadan incitmeden üzmeden yeterki karşılıklı olsun

Ece

SEVMEK DEĞER VERMEK EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK

Nergis

SEVMEK EN GÜZEL DUYGUDUR BENCE

Nisa

sevdiğimi allah için seviyorum

Gizemli

Sevmek umursamak değer vermek emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri