Seviyeli Chat Siteleri

Seviyeli Chat Siteleri

Seviyeli chat siteleri ile alakalı bugün sizlere güzel bir hikaye paylaşacağım. Hikaye Chat siteleri içinde seviyeli sohbet ederken yaşanmış. Benimle de sadece sohbet ile tanıştığım bir bayan arkadaşım paylaştı. Kendisinin izniyle ben de sizlerle paylaşıyorum.

***

Seviyeli chat siteleri

“Biz bir chat sitesi içinde yazılı sohbet ile tanıştık. O bir admindi, ben de benzer bir yetkili. İlk başlarda çok lakayt olduğunu fark ettim. Bundan dolayı ona aldırış etmeden ondan uzak durdum. Fakat sonra bir gün sohbet oluştu aramızda ve Skype üzerinden görüşmeye başladık. Herkese olduğu gibi bana da yürüyordu. Ne var ki, bir sene boyunca bana yalvararak geçirdi vaktini. Lakin bir sene sonra pes edip ona şans verebileceğimi düşündüm. Ve sonuçta anlaşarak harika bir ilişkiye başladık. Çünkü onun beni çok sevdiğine inandım ve ben de onu çok sevdim. Benim için sanalda ilkti birini böyle sevebilmek.

Gelgelelim, gel zaman, git zaman derken biz bir aile kurmaya karar verdik. Hatta sanaldan reel hayata geçirdik ilişkimizi. Her şey çok güzeldi. Her güne onunla başlamak harikaydı. Onun sevgisini hissetmek, ellerini tutmak hayalken şimdi gerçekti ve biz bir nefesle birlikte uyanacaktık sabahlara.

Geldi çattı düğün günü. Her zamankinden daha heyecanla açtım ona telefonu. Yalnız sesinde bir gariplik vardı, sanki sesi de, sevgisi de buz kesmiş. Nasılsın dedim, iyi sen dedi. Deliler gibi seni seviyorum hatun aşkım diye haykıran adamın sesi nefesi kesilmişti sanki.

Neyse, bu arada ailelerde bir telaşe başladı. Düğün koşturmacası. Kuaförden çıktım. Eve gelirken bir kadın rast geldi ama tesadüf değildi. Eş adayımın ondan bir çocuğu olacağını ve üç aylık hamile olduğunu söyledi. Nasıl yani sevdiğim adam beni aldatmış mıydı yoksa? Kısacası inanmadım kadına, çünkü ona güvendiğim kadar kimseye güvenmemiştim. Ben ona her şeyimi teslim ederken, o bir başkasına teslim olmuş olamazdı.

Uzatmayalım, nikah masasına oturduk. Gözlerini, yüzünü, sesini unutmak ne mümkün. Memur soruyu sordu. O bana döndü ve gülümseyerek; – Özür dilerim yapamayacağım “HAYIR” dedi. Kalktı ve gitti. Ben soluksuz kaldım öylece.

Aradan seneler geçti…

Kader deyip geçmemek lazım

Yine bir gün bir felsefe sohbet kanalında harika bir şiir sohbetindeydim. Nick değiştirmek adetim değildir. Bundan dolayı benim nickim hala aynıydı. O arada da sürekli benimle özel sohbet etmek isteyen vardı. Ben de o gün işten terfi aldım. Sevincimi sohbet kanalları genelinde paylaşıyordum. Biri geldi özelime. Merhaba dedi, merhaba ile başladı muhabbet ama ben mest olmuştum bu centilmen delikanlıya. Yeni biri, yepyeni tanışma, bu sohbet harika. Fakat arkadaşın değişik halleri vardı. Kısacası anı anını tutmuyordu. Muhabbet büyüdü ve uzunca zaman devam etti. Ben de nikah masasında kalakaldıktan sonra ilk defa birine Skype adresi vermiştim.

Bir gün sabaha karşı telefonum çaldı. Arkadaş Skype’den arıyordu. Sesli ve görüntülü bir aramaydı, ancak ben görüntüye bakmadan uyku semesi kulağıma koydum. Duyduğum ses bir harikaydı. Bundan dolayı gözlerimi açtım, yatakta kendimi doğrulttum. Sesini sevdiğimin sesi hala aynıydı. Kalbim eskisi gibi çarptı.  Ekrana baktım. Yüzü, her şeyi eskisinden daha yakışıklı. Allah’ım dedim sana geliyorum… Biz iki yabancıydık, o halde bu o mu, değil mi?

Oydu. Lafı uzatmadan, üstelik geçmişi açmadan yeniden başladık. Konu oysa bende akan sular duruyordu. Gel gelelim, yeniden gel zaman, git zaman nikah masasına oturduk. Memur sordu, Evet, Evet, Evet diye haykırdı. Bana sordu memur; Yutkundum ve Hayır dedim. Tek kelime etmedi, masadan kalktı ve gitti.

Sabaha telefon sesiyle uyanır uyanmaz ayaklandım.Ne yazık ki sevdiğim adam, öfkemi nikah masasında aldığım adam, artık yaşamıyordu. 🙁 Meğer görünen köyden hissedilen şeyler, o kadar farklıymış ki ben bunu onu kaybedince öğrendim.

Seviyeli Chat Siteleri

Sohbete veda

Böylelikle ben kaliteli chat yapmaktan vaz geçtim. Bana sadece sohbet sitelerinin verdiği de, aldığı da aslında harika. Merak ediyorsunuz değil mi? Söyleyeyim ben bırakınca chat yapmayı, aynı zamanda bir de sevdiğim adam ölünce öğrendim ki, çocuk da, aldatılmak da yalanmış.

Nikâh masasında terk edilme sebebim çok hasta olduğunu öğrenmesi olmuş. Sonra yeniden bana gelişi de hastalığını yenmesiymiş. Çok pişmanım. Keşke chat sitelerine birlikte yuvamızda veda edebilseymişiz. Benim vicdan azabım, onun da bana bıraktığı videolar kar kaldı yanıma…”

***

Evet, sevgili okurlar. Emeği geçen ve hikâyesini bizimle paylaşan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Yaradan ahirette buluştursun onları inşallah.
Siz de böyle bir aşk için, ama gerçekten sonu mutlu biten bir hikayeye ev sahipliği www.sohbetimsen.net adresinde yapabilirsiniz.
Sizi aramızda görmekten onur ve gurur duyarız. Bugünlük hoşça kalın. Lisanımızda hata ettikse affola…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1107 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 08 Ağustos 2021

6 Yorumlar
Azad

Bian oerkek benmiyim diye aklımadan geçmedi değil :D

fb1907

filim gibi bir hikaye olmuş. ama son pişmanlık fayda etmiyor

Deniz

Çok hüzünlü ve duygusal ama malesef gerçek hayatta böyle acılar oluyor keşke hiç olmasa insanlar kavuşabilse ve hep mutlu olabilsek benimde dileğim aramızda ne kadar engeller çıkarsa çıksın mücadele etmek sevdiğime kavuşabilmek bir ömür boyu mutlu olabilmek İNŞALLAH HERKES SEVDİĞİ İNSANLA BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLMASI DİLEĞİYLE MAKALENİZ ÇOK ANLAMLI VE GERÇEK KESİT BİZİMLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER SAYGILAR

Gizemli

Harika bir makale olmuş emeğinize sağlık Bazen gerçekten sanalda olsa aşık olunuyo sevmek oluyormuş bende bunu yaşadım gibi ama hayel kırıklığı işte çok chat siteleri var görüp sohbet ettiğim ama kişi hayel kırıklığına uğrayınca bidaha kendine gelemiyor yinede yaşamaya maskeli olmaya devam ediyoruz hayat nelere kadir görmüş oluyoruz Teşekürler...

Emin

Gerçekten seviyeli bir ortam kaleminize sağlık😊

Emin

kaleminize sağlık😊

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri