Sinop sohbet

Sinop sohbet

Sinop sohbet makalesini yazıp şimdi ben bu siteyi bu şehrin insanını bir araya toplamak için kasacağım. Böylelikle sinop chat alanında yapılan aramalarda öne çıkacak. Harika!
Fakat bir gerçek varki makaleyi yazan ve emeğini çeken hiç bir zaman bilinmiyor.
Elbette sözüm meclisten dışarıya. Ama nedense bir çok yerde görüyorum ki makalelerin altına emeği olmayan insanların adıda yazılır olmuş. Şöyle düşünün bir makale yazarı var. Senelerce bir site için çalışıyor. Makale yazıyor. Ama ne hikmetse sitenin altında seocusunun site sahibi ve bir başkası olduğu yazıyor. Site sahibini elbette haklı buluyorum elbette asıl emeği geçen odur. Lakin yanındaki ismi anlayamıyorum. Sırf insanın gözünü boyamak için yapılan bu davranışı şiddetle kınıyorum.
Sadece buda değil. Sohbet sitelerinde gördüğüm envai tür bahanelerle, makale altına ismini yazan insanlar var.
Bu makaleler bana ait diye makale yazmayı alan. Üçe alıp beşe satan insanlar.
Ah şu insanlar kendilerini çok uyanık sohbet chat odası içinde karşısındakini saf zannediyorlar. Kaybettikleri değerin farkına varamıyorlar.

Sinop chat sitesi

Bitti mi? Elbette hayır. Bu ve bunun gibi usule uygun olmayan bir çok şey yaşanıyor. Birde makale yazarları var canlı chat siteleri için. Bir çoğu makalenin m’sini bilmezler. Bir uygulama aracılığıyla yada bir wrb sitesi aracılığıyla beş dakika ara ile bir çok makale yazabilirler.
Piyasada bir bayan arkadaş var mesela. Ben çok okudum makalelerini aynı kelimeler ve benzer makaleler ile bir çok webe çalışıyor. İyi güzelde bu insan bir makale yazarı olmuyor.
Bide sevgililer var. 🙂 Birlikte iken makalesini yazan sevgililerin ayrılınca webden adının silinmesi gibi…
Şu hayatta herşey çıkarlar üzerine kuruluyor. İnsanlar birbirlerinden çıkarları bitince neden kötü oluyorlar.
Sinop chat makalesinde böyle bir konu ele aldım. Çünkü gayet sinir bozucu bir olay. Ben şahsen emegimin üstünede koydurmam kimseyi. Yapan insanıda bir daha adam hesabına almam.
Sizin etrafınızda böyle insanlar var ise. Sizde benimle aynı şeyi yapın. İnsanlar bazı tercihlerini yaparken iki kez düşünmeli.

Sinop Sohbet

Sinop Sohbet

Sinoplularla sohbet chat

Sevgili okurlar. Sizlerde her hangi bir sohbet sitesi içinde aynı olayla karşılaşırsanız. Lütfen tavrınızı belli edin. Bide bu tarz yerlerde emek hırsızları olduğunuda hatırlatmak isterim. Başka insanların yazdığı makaleleri çalıp üzerinde oynama yapıp yükleyen emek  hırsızlarınada asla izin vermeyin.
Ben sevdim insani övmeyi, hatasını gördüm insanıda gömmeyi çok iyi bilirim. 😉
Anlaşıldığını umarak. Sizleri bunlar gibi mevzulardan uzak bir mekana davet ediyorum. Adresi www.sohbetimsen.net olan sohbet odası sizin için ideal bir ortam.
Bugünlük esen kalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 603 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 19 Temmuz 2023

1 Yorumlar
Deniz

Çok doğru söylüyorsun haklısın insan het zaman emeğinin karşılığını almalı bence ve böyle sohbet ortamlarında gerçekten.emeğini yüreğini ortaya koyarak çalışan kişilerle sahte emek harcamadan herşeye hazıra konan insanlar arasındaki farkları bilmemiz ve HAKKINIZI vermeminiz gerek diye düşünüyorum ve size katılıyorum çok haklısınız YÜREĞİNE EMEĞİNE kalemine sağlık başarılarınızın devamını dilerim her zaman sizin gibi başarılı elit güvenilir sohbet ortamında yer almak isterim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri