Sohbet çıl

Sohbet çıl

Sohbet çıl ile öncelikle herkese merhaba. Bugünkü makalemiz chat çıL hakkında. Evet sizde duydunuz çıL yazdım. Peki bu ÇıL neyin çıLı. Tabiki de çılgınlığın 🙂

Herkes sever çılgın olmayı çılgınlık yapmayı. Peki. Neden mi severiz ? Çünkü çılgınlık rutin hayatın dışına çıkartır insanı. Rutin hayat oldukça sıkıyor insanı. Ev hayatı çalışma hayatı bir müddet sonra yani rutin hale geldikten sonra insanı sıkmaya başlar ister istemez.

Tabi insan da bu rutinden kurtulmak için bir şeyler yapmak ister . Tam da anlatmak istediğimiz şey bu aslında burada çılgınlık denen şey devreye giriyor. Çılgınlık kişiden kişiye göre değişir tabi ki de . Kimi küçük şeyleri çılgınlık sayarken kimi ise daha büyük çılgınlıklar yapmak isterler .

Yani burada önemli olan şey insanın hayatınin rutininin dışına çıkmasıdır. Tabiki de bu çılgınlık kimileri içinde Sanal sohbet odaları denebilir. Kimine göre küçük bir şey gibi gözükse de bu sanal dünya da çok çılgınlıklar dönebiliyor.

Sohbet çıl

Sohbet çıl

Bazen bir aşk macerası bazen bir dost macerası bazen De büyük hayal kırıklıkları ile bir çılgınlık serüveni devam ediyor bu sanal sohbet dünyasında. Ama bu sanal chat odalarında her daim bir çılgınlık başınıza gelebilir. Çünkü buraya gelen insanlar zaten gerçek hayatın dışına çıkıp kendine çılgınlık aramaya gelenlerdir hep buna emin olun.

Siz de rutin hayatınızın uzaklaşmak üzerinizdeki sıkıntılar dan uzaklaşmak mi istiyorsunuz. ? O zaman küçük bir çılgınlık yapmaya ne dersiniz . Nerde mi tabiki cılgın sohbet odalarında . Hepinize çılgın sohbetler:)

Sohbet çıl

Aslında burada insanların yüzünü görmeden, sesini duymadan sohbet etmek bir çılgınlık değil mi?
Fakat çılgınlık saysakda bir o kadar da eğlenceli.
Yeni insanlar tanımak ve vakit geçirmeyi sağlayan envai çeşit dürtüler. Hepsi bir çılgınlık çünkü; evlisi bekarı hepsi var.

Ben bu konuda yazacak çok şey bulamasamda. Kıymetlim teşekkür ederim o güzel düşüncelerini benimle paylaştı. Işte böyle bir anlatım cıktı ortaya.

Sizde bizimle chat çıllayın.;)

Bugünlük hoşçakalın. Envai çeşit dürtüleri bir kenara atalım. Envai çeşit insanla tanışın. Eşen kalın.

Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 565 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri