Sohbetizi Chat Sitesi

Sohbetizi Chat Sitesi

Sohbet Siteleri arasındaki SohbetimSen’in Sohbetizi Chat Sitesi makalemize hoş geldiniz canlar. Sohbetizi deyince aklıma nedense SohbetX geldi. Sohbet Easy de geldi. Öyle bir yer mi var diyorsunuz dimi şimdi? Sohbet X var da, Easy var mı bilmiyorum. Easy İngilizce’de izi diye okunur da, işte oradan saçma bir bağlantı kurdum. Ben de anlamadım neden. Türkçede ise kolay demek. Yani sohbet kolay veya kolay sohbet de diyebiliriz. Offfs, oradan oraya atladım. Toparlayayım bari. Sohbetizi dedik baştan. Yani bir sohbetin bıraktığı izden bahsediyor burada. Chat siteleri içinde de bize iz bırakan insanlar olur. Bu insanlarla genellikle muhabbeti önce yazılı chat ortamı içinde kurarız. Bakarız, kafamız uyuştu, başlarız özelimizi paylaşmaya. İçimizi dökeriz karşımızdakine başka bir deyişle. Önce arkadaş, sonra dost, sonra sırdaş oluruz. Karşı cins ise, flört edip, sevgili bile oluruz. Belki de olmayız veyahut olamayız. Belki de yıllarca süregelen bir yarenlik olur aramızda.

Sohbetizi Sohbet Odaları

SohbetimSen chat sitesi içerisinde birçok chat odaları var. İsimleri değişenleri değil de, SenFM odası benim en sevdiğim odadır şahsen. Bütün chat odalarında o an yayında olan DJ yukarıya alınır. Buna rağmen, genelde DJ’ler ve dinleyiciler canlı radyo odamızda muhabbet etmeyi tercih eder. Orada şarkı sözlerini paylaşırken evde bağıra çağıra eşlik ediyorum bazen. Gecenin 2.14’ü şuan. Kulağımda Müslüm baba “Suçluysam suçumu söylemelisin, Susup da boynunu bükme boşuna, Sebepsiz ayrılık olmaz sevgilim, Hiç yoktan bu aşkı yıkma boşuna” diyor. Canlar, bu söz sadece sevgiliye mi söylenir sizce? Aynı zamanda arkadaş, dost dediğimiz kişi de suçluysak suçumuzu söylemeli, değil mi? Mesela geçen SohbetimSen chat sitesi içinde tanıştığım bir dostum bana “Sana kötü bir huyunu söyleyeyim mi?” diye sordu. “Söyle canısım” dedim. Söylesin ki, ben de kendi hatamı, kusurumu bileyim. Böylelikle değiştirebileceğim bir şey ise, değiştireyim. Yok eğer, değiştiremeyeceksem açıklamamı yapayım.

Sohbet İzi Chat Sitesi

Konuşurken bağırıyormuşum. Aslına bakacak olursak, çok gür sesle konuşuyorum ben, keyifli sohbet ederken bile. Oysa ki bizim evde herkes gür sesle konuşur. Ses tonumuz hiç nazik ve sempatik değildir. Hatta üslubumuz serttir. Üstelik bazen dobra, bazen patavatsız, bazen de yüzsüzce konuşuruz. Yapımız böyle kısacası. Şimdilerde sesli sohbet ettiğim zaman, kulaklığımın ses tonunu kısıyorum. Bundan dolayı karşımdaki bana sakin konuşuyor gibi gelince, ben de ses tonumu kısıyorum gayri ihtiyari. Dostuma beni üslubunca, kırmadan, incitmeden, rencide etmeden uyardığı için de minnetlerimi sunuyorum buradan. Siz de böyle değerli, samimi, içten, sizi seven ve değer bilen dostlar edinin canlar. Sohbetizi Chat Sitesi SohbetimSen’de çok var böylesine iz bırakan güzel insan. O halde, yine ne diyoruz her zamanki gibi? Haydi, hiç zaman kaybetmeden siz de buyurun gelin aramıza. Biz sizi bekliyoruz.

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 205 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Şubat 2024

1 Yorumlar
Gül

Sohbet siteniz harika arkadaşlık dostluklar çok iyi makale anlamlı ve güzel olmuş umarım bende en yakın zamanda kafama uygun beni dertlerimi dinleyen benim duygularımı paylaşan güvenilir bir arkadaşla tanışırım sohbet sitenizde emeği geçen arkadaşlara HEPİNİZE teşekkürler YÜREĞİNİZE sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri