Yabancı sohbet siteleri

Yabancı sohbet siteleri

Yabancı sohbet siteleri tanımadığımız ama bizlere iyi gelebilecek insanlarla tanışma sitesidir. Hepimiz hayatımızda bir takım sorunlar yaşıyoruz. Gerekse bekar, gerekse evli olan her birey bu deneyimi yaşıyor. Dertlenip biraz kendine zaman ayırmak isteyen ve o dertlerini paylaşacak birilerini arayan herkes burada.
Binlerce evli sohbet sitesi kullanıcıları eşimi seviyorum diye giriş yapar cümleye bir arayışı yoktur. Fakat illaki aklına giren birileri olur.
Istemesenizde hayatınıza bay bayan birileri girer. Bazen güzel dostluklar kurarsınız. Bazende beklemediğiniz bir aşka kapılırsınız.
İnsan kendini yalnız ve boşlukta hissetmeye görsün kendini bir chat sitesinde buluverir. Bu zamanla alışkanlık halini alır. Her zorda kaldığınızda hep chat klavyenin ucunda.
Bazen bir aşkı anlatırken bulursun kendini bazen de arkadaşlar arası ilişkini.
Unutamam deriz hep ama her acı unutuluyor. Insan yeniden sevebiliyor. Kaybettiği güveni nadide insanlarla burada bulabiliyor.

Yabancı chat odaları

Hergun binlerce sohbet sitesi açılıyor. Ama bu sohbet odaları içinde sayılı olanlar yoluna devam ediyor. Bir çok insan farklı farklı adreslerde doyumsuzca yabancılarla chat yapıyor.
Doyumsuzca diyorum çünkü biz insanoğlu doyumsuz varlıklarız. Kendimize sohbet edecek birini buluruz ama bu yetmez. Hep daha fazlasını isteriz, hep daha fazlasını…
Bir sevgili ediniriz. Evli bekar farketmez hepsi ediniyor burada kendine bir sevgili. Bazıları ise bir tane ile yetinmiyor. Kötü olan şu ki saklı gizli kurulan ilişkiler ve üstelik bir çıkar üzerine oluyor.
Doyumsuzluk kötü aslında sohbet odalarında insan değer kıymet vermeye korkuyor çünkü.
Bir bakıyorsun başka bir insan var gibi karşında. Bir dahakine bambaşka…
Şimdi burada isim yok, soyisim yok. Ulaşım yok, adres yok diye mi insanlar üç, beş kişilik taşıyor.
Herkes bam başka hayaller peşinde. Kimileri kendileri olmayan varlıklar gibi davranırken, kimileri tamamen kendi olmayı tercih ediyor.
Herkes tutturabildigine kısacası.

Yabancı Sohbet Siteleri

Yabancı Sohbet Siteleri

Yabancılarla sohbet chat

Ama bu sözlerden tenzih olan yerlerde illaki vardır. Bunlardan birtanesi www.sohbetimsen.net adresi. Kendini bilen kişilikli userleri ve ekibiyle bir çok mekana taş çıkarak.
Sizlerde denemektem birşey kaybetmezsiniz o halde artık zaman kaybetmeyin. Hemen www.sohbetimsen.net adresine gelin.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 464 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Mart 2023

2 Yorumlar
Selin

Evet çok doğru söylüyorsunuz insanoğlu doyumsuz özellikle böyle konularda acımasız ve doyumsuz bazende insan hemcinslerinden nefret ediyor çekememezlik kıskançlık olabiliyor böyle gelmiş böyle gidiyor hayat erkekler acımasız doyumsuz ve kalplerinde duyguya yer olmayan erkeklerde var tabi neyse bunları anlatmaya başlasak satırlar yetmez anlatmayada değmez zaten çünkü böyle konular insanı üzer yıpratır hayal kırıklığına uğratır birde bakmışsın güvendiğin dağlara kar yağmış ALLAH HAKKIMIZDA HER İŞLERİMİZİN HERŞEYİN HAYİRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH HAYİRLI KANDİLLER HAYİRLI GECELER DİLERİM

Deniz

Güvenilir ve samimi bir sohbet ortamınız var emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri