Yeni Chat Ortamı

Yeni Chat Ortamı

Yeni chat ortamı adresinden herkese merhaba. Herkes son dönemlerde yeni nesil chat zchat arayışını yükseltmiş durumda.Şöyle bir göz atıyorum da birçok insan görsellik amaçlı zchat sistemini satın almış durumda.
Elbette teknoloji için güzel bir durum. Fakat bana sorarsanız sohbette alanın görselliğinden çok seviyeli ve elit kişilerle sohbet  ediliyor olmasına dikkat edilmeli .Peki her alanda bu şart mümkün mü?
Alt baslığımızla bu konuyu ele alalım.

Yeni Sohbet Ortamı

Yeni muhabbet ortamı olmuş olsa bile. Mekan yeni diye insanların hepsi sohbet ortamına yeni başlamış insanlar değiller. Fakat yeni başlayan insanlardan asıl korkmak gerek.

Eski irc sohbet zamanından  bu yana gelmiş olan insanlar sohbetin adabını bilir ve ona göre söyleşi ederler.
Fakat yeni olan insanlar hemen özel sohbet edebilme çabasına düşüyorlar. Yada neydi belirsiz şekilde saçma sapan muhabbet girişi yaparak ortamı kirletebiliyorlar.
Genel olarak belki de sanal sohbet ve sosyal chat alanının sahipleri kaliteli ve elit kişilerden oluşuyor olabilir. Ekip olarak da eminim ki herkes kaliteli kişiler olmasına özen gösterir.
Neden insanlar adına leke sürsün diye düşünüyorum.
Fakat bunun yanı sıra kalite nedir bilmeyen birçok sunucu sahibi de var. Özür dileyerek söylüyorum bir takım arzular için açtığı sosyal sohbet alanını koz kullanan.
Kadın yada erkek fark etmez. Hemcinslerim de aynı şeyleri yapıyor.
İki gündür bu konuya değiniyorum çünkü fazlasıyla gözüm önüne çıkar oldu bu tür insanlar.
Hal böyle olunca bendeki güven duyma isteği bile yok oluyor. Boşuna demiyorum ben insanlara güven bir ayna gibidir. Bir kez kırıldığı zaman hep çizik gösterir diye…

 

Yeni Chat Ortamı

Yeni Çikolata Tadında Chat Ortamı

Bir dönem çikolata tadında sohbet edilen bir Yeni Chat Ortamı vardı. Oranın hem üzerleri hem yetkilileri harika insanlardı.
Eminim O mekânın kullanıcıları  hala arıyordur o alanı.
O halde biz de SohbetimSen.Net ailesi olarak sizlere çikolata tadında bir sohbetmekani armağan edelim.
Ne dersiniz?
O halde zchat imkanı ve eski sürüm farketmeden tercihinizi hemen yapın ve bizimle bir çatı kurun sohbetimsen içinde. Zaman kaybetme sende çikolata yerken bile kahve şahane burada herşey bahane diyebilmeye alış..

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 669 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 05 Temmuz 2021

3 Yorumlar
Ayça

Evet sohbette adab kalite görgü çok önemli EMEĞİNİZE sağlık

Nisa

Sohbet de saygı üslup önemli

Gizemli

Evet sohbet ortamında saygı sevgi üsluplu olması önemli Emeğinize Sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri