Zurna sohbet

Zurna sohbet

Zurna sohbet aslında bildiğimiz nesilden nesile aktarılan geleneksel bir toplumsal sohbet şeklidir.
Aslında ben hep sordum kendime malum benimde yetişme yerim sohbet siteleri içinde, zurna chat siteleri içinden bir tanesi.
Zurna türk halk müziğinde nefesli bir çalgı. Başka isim mi kalmamışta adına zurna demişler?
Burada tek amaç, haber alışverişinde bulunmak, hikayeler paylaşmak ve güncel olayları tartışmaktır. Muhabbet için bir araya gelen arkadaş veya aileler kendi yiyecek ve içeceklerini yanlarına alarak güncel konularda bizimle sohbet ediyor.

Eskiden parklarda bahçelerde çaylar yapılır, pasta börekler getirilir koyu sohbet edilirdi ya. Şimdi herkes kendi yanına alıyor giriyor bir irc sohbet siteleri içine.
İnsanlar bu ortamda yiyecek içecek paylaşamasada dertlerini paylaşıyor en önemlisi de bu zaten.
Eski bir sohbet yeri olan zurna chat hayatınıza hafiflik ve mizah katacak.

 

Zurna chat

Sosyal yaşantımızda önemli bir rol oynar sohbet etmek. Kapsamlı iletişim kurmayı sağlarken insanları anlamayıda sağlar. İnsanlar arasında fikir alışverişi yapmayı sağlayan chat siteleri yakınlaşmanın en kolay yoludur.
Burada hayat tecrübelerini paylaşmak bir çok şey öğretir. Bazende arkadaşlık dostluk bağlarını kuvvetlendirir.
Burada konuştukça dil becerinizde kuvvetlenecektir.
Beyin öyle bir şey ki sohbet ederken daha hızlı düşünür, problem çözme odaklılığı daha kolay hale gelir.

Anlayacağınız sohbet etmek hem sosyal yönden zenginleştirir hemde zihinsel yönden.
Bir araya gelip online olarak katılabileceğiniz bu platform çeşitli kültürlerin kendini gösterdiği yerdir.

Dünyanın dört bir yanından etkileşime girebilirsiniz insanlarla. Ayrıca sosyalleşmeyi sağlarken insanlar arası topluluk duygusunu pekiştirir. Seviyeli ve güvenli olan bu platform on sekiz yaşını doldurmuş herkesi davet ediyor sanal chat sohbet adresine.

Zurnasohbet

Böyle  ortamlarda sohbet başlatmak için belirli giriş butonları vardır. Sohbet et manasına gelen.  Arkadaş canlısı insanların sosyal kültürlerini sergilediği bu alanlar herkesin birbirinin düşünce, deneyim ve bakış açı farklılıklarından yararlanmasını sağlar. Sizlerde birer arkadaş canlısı olarak burada bizimle daha güzel vakitler geçirmeye ne dersiniz?
İnsanları daha iyi ve yakından tanımak burada mümkün. Öyleyse sizde özen ve saygının baş tuttuğu bu ortamda olmak istemez misiniz? Bence sizde burada olmaktan zevk duyacaksınız. Denemekten birşey kaybetmezsiniz.
Www.sohbetimsen.net

Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 316 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Haziran 2023

2 Yorumlar
Sema

SOHBET SİTENİZ HARİKA TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK BABAMIN VE TÜM BABALARIN BABALAR GÜNÜNÜZÜ KUTLARIM ALLAH HEPİNİZE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU ÖMÜRLER VERSİN DİLERİM SEVGİ SAYGI BARIŞ KARDEŞLİK İÇİNDE HEP BİRLİKTE SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU YAŞAMAK DİLEĞİMİZ HANİ ANNELER BAŞIMIZIN TACI DİYORUZ YA ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI ANNELERİMİZ MELEK BABALARIMIZDA SIRTIMIZI DAYADIĞIMIZ DAĞ GİBİ BABALARIMIZDA EVİN DİREĞİ BABALAR AİLESİ İÇİN ÇALIŞIR YORULUR EMEK VERİR SIRF ÇOCUKLARI AİLESİ MUTLU HUZURLU OLSUN DİYE ALLAH YARDİMCIMIZ OLSUN KORUSUN HEPİMİZİ VEFAT EDEN TÜM ANNE BABALARIMIZA TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN DİLERİM SAYGI DUALARLA ANIYORUZ ANNE BABALARIMIZIN KIYMETİNİ DEĞERİNİ BİLMEK DUASINI ALMAK O KADAR GÜZEL

Van sohbet - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

[…] tecrubesiz bir sohbet eden ol. Herkese ardına kadar açık kapılarımız. O halde sende 7/24 zurna sohbet etmek için bağlan. Başka şehirlerden yada ülkelerden insanlarla tanış kaynaş. Yeni […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri