Arkadaş bul

Arkadaş bul

Arkadaş bul adresleri arayan herkese merhaba. Google arama motoruna göz attımda, ne kadar çok arkadaş arayan olduğunu gördüm. Bay, bayan, genç, yaşlı, kızlar,
delikanlılar inanmayacaksınız ama pek sevimli çocuklar.
Herkes yerini almış arkadaşını arıyor. Sebeplerine göz attım zaman aslında pekde fazla şaşırmadım. Eşlerini kaybeden erken yaşta dul kalan beyler. Evlenememiş yaşı
baya ilerlemiş genel olarak beyler. Hatta aklıma akrabalarımız var dün düğünde sohbet ettiğim. Üç kız kardeş  ve iki tanesi bekar. Aklıma aslında güzel fikir geldi.
Onları chat sitelerine getirmek.
Fakat farkettim ki toplumdan biraz uzak kalmış kızlar, yazık olmuş. Fizikleri, tipleri herşey yerli yerinde fakat anne baba dilsiz olunca sadece büyük ablaları evlenmiş diğer iki kız
kardeş evde kalmış. Böyle hikayeleri görünce insan haline şükrediyor. Aslında tam onlarlık, yeni arkadaşlık siteleri biçilmiş kaftan.

Arkadaş Bul

Şimdiki nesil evlerine tıkılı kaldığından hepsi bilgisayar başında gerekse dertleşecek, gerekse özel şeyler öğrenecek insanları bilgisayar başında arar oldu.
Burada insanlar hem sohbet ediyor, hem özel anlarını paylaşabiliyor.
Bekar beylere gelirsek. Eminim sanal hayattan reel hayatlarına taşıyacak insanlar arıyorlar. Nedenmi zaten reel hayatlarında gerçekten hayatına alabilecek insanlar olsaydı.
Bu derece Sohbet sitesi arayanlar olmazdı.
Her ne kadar reelinde hayatıma alacak kadın çok deselerde inanmayın buna zaten ruh eşlerini bulsalar bekar kalmazlardı.
Yanılıyor muyum, her ne kadar inkar edilirse edilsin yanılmıyorum…
Gerçekler acıdır ve dost acı söyler.
Bunun yanı sıra eşlerinden boşanmış hanımlar biraz daha az. Fakat aldatma çok kadının eşine rast gelmemesi de sanırım şans işi.
Yada gerçekten haberdar ve midesiz. Neden böyle dediğime gelince boy boy fotoğraflar yüklemiş arkadaş arıyorum diyor kadın.
Not düşmüş altına evliyim vs. Şeklinde hayat işte…

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Kimi kadının eşi tır şoförü yok evde. Kimininde evliliği çocuklar için sürmekte. Hal böyle olunca insanlar arayışta. Bekarları saymıyorum bile. Peki sen, sen neden bu yazıyı okuyorsun. Bir arayışın mı var yoksa sadece sohbet mi istiyorsun?
Karar senin fakat yapman gereken tek şey var hemen www.sohbetimsen.net adresine giriş yapıp bir merhaba ile söze başlamak.
Zaman kaybetme teknolojiyi değerlendir senin aradığın bu adreste.

Arkadaş Bul

Arkadaş Bul

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 639 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Temmuz 2021

4 Yorumlar
musty

Şimdi farkettimde bnde evde kalmışım:D güzel anlatım tsk:D

Esmer

Doğru insanı doğru zamanda ve bir ömür boyu sevebilecek insanı bulduğumuz zaman bence evlilik güzel bir mutluluk olmalı sanırım ALLAH HERKESİN HAKKINDA HERŞEYİN HAYİRLISINI NASİP ETSİN DİLERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK

Nisa

Doğru insan doğru zaman da karşımıza çıkar

Gizemli

Aynen doğru insan doğru zamanda çıkar

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri