Arkadaşlık sitesi

Arkadaşlık sitesi

Arkadaşlık sitesi konu edinip  bahsetmek istiyorum bugün biraz sizlere. İnternet olayı hayatımıza girdiğinden beri insanlar kendilerini bu platformlarda buldular birden bire.

Çünkü bu platformlarda insanlar reel hayatların da dile getiremediklerini daha kolay bir şekilde dile getirmeyi başardılar.

Gerçek hayatta hepimizin içinde kalan yani söylemek isteyipte söyleyemediği bir çok şey olmuştur elbet.  İşte bunun içindir ki Arkadaşlık sitelerinde bu söylenmek istenilen şeyler daha kolay dile gelir.

Eskiden günümüze kadar olan bu süreçte insalar hep bu sosyal mecralari tercih etmişlerdir.  Kimi Arkadaş aramaya gelir kimi dost aramaya gelir kimi Aşk aramaya gelir bu sosyal mecralara. Ama insanlar illa gelir.

Arkadaşlık sitesi

Sohbet siteleri nin eskiden beri süregelen en basit olanı Sanal sohbet odalaridir elbet.  Buraya girişte üyelik kayıt hiç bir şey gerekmez.

Tabi hal böyle olunca Sanal sohbet odalarının cazibesi diğer sosyal dünya ya göre daha fazla olmuştur her zaman.

Sadece ilk girişte Nick yani Türkçe anlamı rumuz olan bir isim seçmeniz yeterli. Herkes tabi kendini anlatan ya da kendi ile alakalı bir nick seçerek gelir buraya .

Bu nick aslında az çok onun karakterini de belirtir karşısındaki insana  . Kız mı erkek mi ciddi mi şakacı mi bunları bile nick sayesinde karşımızda kişinin nasıl biri olduğunu anlayabiliriz.

Arkadaşlık siteleri işte bunun için her zaman kendini öne çıkarmayi başarmıştır. Başta da söylediğimiz gibi burada insanlar daha kolay birbirine açılabilmekte ve tüm mesafeler ortadan kalmaktadır.

Zaten insanların hayatındaki en büyük sorunlardan birisi de mesafeler değil midir sizce ?

O koyduğumuz mesafeler bir gün pişmanlığımiz olup karşımıza elbet çıkıyor.  İşte bunun için yani mesafeler olmadığı için insanlar Arkadaşlık sitelerini kendilerine yurt ediniyorlar.

Arkadaşlık ditesi

Arkadaşlık sitesi

Arkadaş arıyorum

Siz de hayatiniz da mesafeleri kaldırmak ve diğer insanlara daha rahat açılmak istiyor iseniz tam da yerindesiniz. Burası neresi mi ? Tabiki de wwwsohbetimsen.net adresi.

Sizde kendinizi anlatan bir nick alıp bu mesafesiz dünyaya adım atabilirsiniz.

Bugunluk hoşçakalın.
Bu makaleyi yazan kıymetlime çok teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olması dileklerimizle. Şimdiden mesafesiz sohbetler : )

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 375 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Mart 2022

1 Yorumlar
Trabzon chat odaları - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet ortamı

[…] başka illerde kendi memletinin insanı ile sohbet etmek için sohbetimsen tercih ediyor. Türkçe arkadaşlık sitesi olarak hemşerilerin buluşmasını sağlıyoruz. Günümüz teknolojisi tarzında yenilikçi […]

Cevap bırakın