Arkadaşlık siteleri

Arkadaşlık siteleri

Arkadaşlık siteleri yazıp google amcaya bizlerle muhabbete gelen herkese günaydın. Bugün konum evlilik siteleri yada tanışma siteleri içinde bulunan insanların psikolojisini araştıran psikolog, psikiyatrist, sosyolog yada bir çeşit bilim insanlarının araştırmaları içinde ulaştıkları sonuçlar.
Birçok araştırmacı bedava sohbet sitelerinin pozitif yanlarını hep kaleme almıştır. Her ne kadar aile içi iletişimi azalttığı görülsede. Gençlik başımda duman ilk aşkım ilk heyecanın ücretsiz chat alanlarında, yüksek eğitim almış insanların bile girdiği alan olduğunu görmüştür.
Fazlasıyla insanların kendini iyi hissettiren sanal. Kendini olduğundan zayıf gösteren hanım kızlarımızın evli ama mutsuz erkeklerin yada evli ama bekarım moduna giren orta yaşlı insanların bulunduğu bu sohbet siteleri.
Gençliğin ilk aşkını tattıran heyecanın bire bir reel de olmasada sevgili bulamamış insanlara da o duyguyu hissettiren insanlarla dolu.

Arkadaşlık siteleri

Maddi durumu bizden daha iyi insanları gördüğümüz zaman zannederiz ki psikolojikman mutluluğun sebebi para. Para var huzur var birader anlayışı fazlasıyla yüksek insanlarda.
Bunun konusunu mobil chat yaparkende ettik. Fakat herkesin unuttuğu şu.
Mutluluğun anahtarı para, mal, mülk değildir. Gerçek mutluluk hayatta deneyimlerinizden aldığınız derslerle hayatınıza devam edip yön verebilmenizdir.
Bizlere acı veren şeyleri takip etmeyi bırakıp mutluluğu bize verebilecek insanları hayatımıza girmesine izin verirsek mutlu olmayı yeniden başarabiliriz.
Yoksa hepimizin gerekse reel hayatında gerekse sanal hayatında düş kırıklıkları eminim fazladır.
Çok insan sildik hayatımızdan eksilttik bir bir. Bazen can ciğer dedik yaşayamayız dedik ama vakti geldi onuda sildik. Kimse hayatta vaz geçilmez değildir asla. Ölen bir kıymetlimiz olmadan nasıl hayata devam ediyorsak. Hangi alanda olursak olalım kimseye gereğinden fazla değer verip ona bel bağlamayalım.
Gençlikmiş, hataymış elbette yapılır. Önemli olan telafisi olmayan hatalar etmemek.

Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri

Ücretsiz tanışma siteleri

Hiç bir derde deva aslında psikiyatristlerin verdiği ilaçlar değildir.
Kendi kendinizi motive edin. Kalkın ayağa düzelin. Kendi kendinize ilaç olun ve moral verin. Negatif şeyleri kafanızda bulundurmayın.
Ve sonra ücretsiz tanışma siteleri içine gelin hikayenizi başlarda kendinize saklayın. Bu alanda sizinle aynı kaderi paylaşan paylaştıkça azaltmayı çalışan derdini bir çok insan var. Sende Güvenilir Sohbet Siteleri ne gelpaylaş ve paylaştıkça dilerim seninde acın azalsın.
Bugünlük de sözlerime böylelikle son veriyorum. Bir dahaki makalemde buluşmayı ümit ediyorum.

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 467 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2021

1 Yorumlar
Selin

İnsanın sorunlarından ve iş stresinden birazcıkta olsa uzaklaşması için harika bir ortamınız var teşekkürler emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri