Çılgın sohbet odaları

Çılgın sohbet odaları

Çılgın sohbet odaları ile sizde bir çılgınlık anınızı paylaşmaya ne dersiniz. Çılgın chat yapmak bazen moral olur insana. Bazı insanlar yapısal olarak adranalin sever. Mesela;
Bazılarına göre balonda evlenmek değişik bir adranalin. Bazıları bu adranalin ihtiyacını dağcılık yani dağlara tırmanma olarak uygular.
Lunaparkda rangera binmek bazıları için gibi…  Bir çok  seçenek mevcut. Kimileri aldatmayı adranalin görür. Değişik heyecan arar kendince işte. Onlar için çılgınlık budur. Yakalanma korkusu yakalanınca olacaklar kuşkusu  vs vs…
Bazen beyler gerçekten kendine yakın hissettiği beylerle kadın kız muhabbetide yapar.
Mesela;
Sanaldan tanıdığım bir erkek arkadaşım var. Evli hayatınada sanaldan aldığı bir hanım sevgilisi var. Reel hayatında ablasından başla. Bacanaklarıda dahil, arkadaşları vb herkes hayatında eşi harici olan bayanı biliyor.
Bana göre çok farklı bir anlayış biçimi. Ben şahsen ablası yerine olsam. Bir bayan olarak eşi olan bayanı ne olursa olsun o duruma sokmam.
Anlayış ve insanların davranış biçimleri tartışılır işte. 🙂

Çılgın sohbet odaları

Bazı insanlar için sohbetin deli dolu dizgin oluşu bu şekilde belkide. Her zaman dediğim gibi bazen belkide bizlerde mobil sohbet odaları içinde kendimiz olmaktan çıkıyoruz. Yada insanlar seni farklı görüyor.
Mesela; beni bayanlar hiç sevmiyor. Genel olarak elbette sözlerim.
Sohbet odaları içinde genelde biz kadın kadını çekememe modu var lakin ben bu cümlelerden sohbetimsen.net adresini muaf ediyorum.
Harika insanlar tanıdım çünkü ben bu alanda birbirini destekleyen seven sayan. Başka sohbet siteleri için göz göre göre her alanın adını batırmayalım.

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın chat

Evet sevgili sohbet kanalı sakinleri ben mesela paraşütle atlama sanatını merak ediyorum. Bende fazlasıyla adranalin severim. Hatta açık söylemek lazımsa böyle çılgın yerlerde çılgın ve yasak şeyleri yapmayı seviyorum. Yakalanma korkusu içeren.
O heyecan ve o duyguyu hissetmek harika birşey. Ama tabiî sonuçları ne olur bilemem yada sizin yapacağınız çılgınlık ne olacak onuda bilemem.
Bugünlük sözlerime böylelikle veda ediyorum. Bir dahaki makalemizde en iyi ücretsiz arkadaşlık sitelerinde buluşmak ümidiyle.
Şimdi sizde yorumlara en çılgın anınızı yazmayı unutmayın.

www.sohbetimsen.negt

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 870 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Ekim 2021

3 Yorumlar
Merve8

Ellerinize sağlık çok şeker Makale

Nefes

Eine Super tolle Seite, wo man super freundliche Leute kennenlernen kann..❤ Sitenize bayildim, huzur verici bir ortam❤

Selin

İnsanlar aldatmasa ve aldatılmasa keşke o zaman insanlar daha mutlu olabilirdi teşekkürler emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri