En İyi Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

En İyi Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri arayan herkese merhaba.  Dün makalemizde çılgın sohbet odaları içinde olanlardan çılgınlık anlayışından bahsettik.

Bugün ise ücretsiz arkadaşlık siteleri makale konumuz internetin kadınlara karşı taciz ibaresinin çoğaltması söz konusu.

Aslında yapılan araştırmalar şunu gösteriyor. Kadının Türkiye içinde tacize uğrama ihtimali yüzde yetmiş oranında.

Erkeğin ise yüzde elli ile yüzde altmış arası değişim gösterdiğini bilimsel olarak da kanıtladılar.

Yani kadın ve erkek neredeyse eş değerde tehdit altında. Hem cinslerine yaklaşan bireylerin sayısı gün geçtikçe çoğalmakta.

Peki bu değerler üzerine internet yani sanal sohbet ortamları ne derece etkili oluyor. Bir etkisi varmı soruları çok fazla.

Genel sohbet ettiğimiz alanlarda elbette bizler edebi kurallar içerisinde muhabbet ettiğimiz için arka planda özel sohbet ederken insanlar ve muhabbet biçimlerini bilemeyiz.

Fakat bildiğimiz bir şey var. Yani bunu da test ederek ve izlem yaparak kesinliğine ulaştığım için paylaşacağım.
Aslında zaman zaman insanların bize davranışları sebebi sapık değilse eğer bizlerizdir. Karşı tarafa yakılan bir yeşil ışık, yada örneğin cinsel sohbet edebileceğini gösteren pasif bir davranış biçimi.
Karşı tarafın size bakış açısını değiştirir. Zira biliyoruz ki biz kadınlar ilgiyi seviyor ve muhabbetini sevdiği ilgi gördüğü erkeği benimseyerek farkında olmadan kıskançlıklar da edebiliyor.
Bunun yanı sıra kadın yada erkek her iki cinste doyumsuz davranıp özel sohbet özel kişilerle edilir kesitini değiştiriyor.
Herkesi özelinde barındırıyor ve herkesle lakayıt muhabbetlere giriyor. Buda taktir edersiniz ki günümüz adaleti tarafından teşvik sayılıyor ceza hafifletme sebebi oluyor.

Vay efendim mini etekle önümde eğildi. E kardeşim mini etekle eğildi ise gel beni taciz et demedi. Bazı kadına görece Allah’ın verdiğini kuldan neden saklım mantığı var. Bide fizik düzgünse boy boy resimler, cam açmalar vs…

En İyi Ücretsiz Sohbet Siteleri

Günümüz haberlerinde izliyoruz taciz, tecavüz ve benzeri şeyleri. Kadınımıza kızımıza taciz. Peki ya neden? Yakası az açık diye. Nasıl bir zorlukta ise vatandaş.  Yada adalet bunu teşvik sayabiliyor.
Şahsen adalete inanırken bazen belki de işin gerçeğini bilmediğimizden adaletin sarsıldığını düşünüyoruz.
Geçenlerde bir haber çıkmış mobil chat sitesi içinde söylediler izledin mi diye. Açtım haberi bakayım diye. Abla baygın çıkıyor mahkeme salonundan. Baba isyankâr, ana desen ona keza. Hak mı bu adalet mi diyorsun bazen olanları duyunca. Elbette işin aslını bilmediğimiz için olsa gerek. Gencecik bir kız çocuğu kara toprak oluyor. Bizler çaresiz güncel haber izliyor sadece.

Erkeklere gelirsek. Şimdi kız  çocuğu da Erkek çocuğu da komşuya, amcaya, dayıya akrabaya emanet edilecek pozisyonda değil. Hatta hiç ummadık taş baş yarıyor. Benim sülalede kanı bozuk yok birader. Kendi sülalene bak muhabbetleri var ya. Siz unutun havayı cıvayı namussuzluğun adı olmuş cinnet.

 

En iyi ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

En iyi ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Parasız Arkadaşlık Siteleri

Biliyorum cümleleri okurken yok artık  diyorsunuz. Göm at amca dayıyı söz hakkı yokya diyorsunuz.
Bizler parasız sohbet ederken bin bir çeşit hikaye dinliyoruz. Bunlar ne ki baba evlada göz koyar olmuş. 🙁
Ben buna pek inanmasam da. Bir çok hikaye dinledim sonu kötü sonla biten mobil chat alanlarında. Hani adı olmuş o….. ama nedenlerini kimse bilmiyor.
Evet sevgili okurlar belki de cümlelerimle fazla canınızı sıktım. Dilerim Yaradan sizleri reel hayatınızda da sanal sohbet hayatınızda da hep iyilerle karşılaştırsın.
Bugünlük hoşçakalın. Cümlelerimde hata ettimse affola…

Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 695 defa

Kategori: Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Ekim 2021

1 Yorumlar
Selin

AMİNN TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK İNŞALLAH HERKESİN İYİ HAYİRLI İNSANLARLA KARŞILAŞMASINI DİLERİM

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri