En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri

En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri

En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri arayan herkese merhaba.  Dün makalemizde çılgın sohbet odalarında olanlardan çılgınlık anlayışından bahsettik.

Bugün ise ücretsiz arkadaşlık siteleri makale konumuz internetin kadınlara karşı taciz ibaresinin çoğaltması söz konusu.

Aslında yapılan araştırmalar şunu gösteriyor. Kadının Türkiye içinde tacize uğrama ihtimali yüzde yetmiş oranında.

Erkeğin ise yüzde elli ile yüzde altmış arası değişim gösterdiğini bilimsel olarakda kanıtladılar.

Yani kadın ve erkek neredeyse eş değerde tehtit altında. Hem cinslerine yaklaşan bireylerin sayısı gün geçtikçe çoğalmakta.

Peki bu değerler üzerine internet yani sanal sohbet ortamları ne derece etkili oluyor. Bir etkisi varmı soruları çok fazla.

Genel sohbet ettiğimiz alanlarda elbette bizler edebi kurallar içersinde muhabbet ettiğimiz için arka planda özel sohbet ederken insanlar ve muhabbet biçimlerini bilemeyiz.

Fakat bildiğimiz bir şey var. Yani bunuda test ederek ve izlem yaparak kesinliğine ulaştığım için paylaşacağım.
Aslında zaman zaman insanların bize davranışları sebebi sapık değilse eğer bizlerizdir. Karşı tarafa yakılan bir yeşil ışık, yada örneğin cinsel sohbet edebileceğini gösteren pasif bir davranış biçimi.
Karşı tarafın size bakış açısını değiştirir. Zira biliyoruz ki biz kadınlar ilgiyi seviyor ve muhabbetini sevdiği ilgi gördüğü erkeği benimseyerek farkında olmadan kıskançlıklar da edebiliyor.
Bunun yanı sıra kadın yada erkek her iki cinste doyumsuz davranıp özel sohbet özel kişilerle edilir kesitini değiştiriyor.
Herkesi özelinde barındırıyor ve herkesle lakayıt muhabbetlere giriyor. Buda taktir edersiniz ki günümüz adaleti tarafından teşvik sayılıyor ceza hafifletme sebebi oluyor.

Vay efendim mini etekle önümde eğildi. E kardeşim mini etekle eğildi ise gel beni taciz et demedi. Bazı kadına görece Allahın verdiğini kuldan neden saklım mantığı var. Bide fizik düzgünse boy boy resimler, cam açmalar vs…

En iyi ücretsiz arkadaşlık siteleri

Günümüz haberlerinde izliyoruz taciz, tecavüz ve benzeri şeyleri.
Kadınımızı, kızımızı nasıl bir zorlukta ise vatandaş az yakası açıldı diye taciz edebiliyor. Yada bunu adalet teşvik sayabiliyor.
Şahsen adalete inanırken bazen belkide işin gerçeğini bilmediğimizden adaletin sarsıldığını düşünüyoruz.
Geçenlerde bir haber cıkmış mobil chat sitesi içinde söylediler izledin mi diye. Açtım haberi bakim diye.

Abla baygın çıkıyor mahkeme salonundan. Baba isyankâr, ana desen ona keza. Hak mı bu adalet mi diyorsun bazen olanları duyunca.

Elbette işin aslını bilmediğimiz için olsa gerek. Gencecik bir kız çocuğu kara toprak oluyor. Bizler çaresiz güncel haber izliyor sadece.

Erkeklere gelirsek. Şimdi kız  çocuğu da Erkek çocuğu da komşuya, amcaya, dayıya akrabaya emanet edilecek pozisyonda değil.
Hiç ummadık taş baş yarıyor. Benim sülalede kanı bozuk yok birader. Kendi sülalene bak muhabbetleri varya. Siz unutun havayı cıvayı namussuzluğun adı olmuş cinnet.

 

En iyi ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

En iyi ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

 

Parasız arkadaşlık siteleri

Biliyorum cümleleri okurken yok artık  diyorsunuz. Göm at amca dayıyı söz hakkı yokya diyorsunuz.
Bizler parasız sohbet ederken binbir çeşit hikaye dinliyoruz. Bunlar neki baba evlada göz koyar olmuş. 🙁
Ben buna pek inanmasamda. Bir çok hikaye dinledim sonu kötü sonla biten mobil chat alanlarında. Hani adı olmuş o….. ama nedenlerini kimse bilmiyor.
Evet sevgili okurlar belkide cümlelerimle fazla canınızı sıktım. Dilerim yaradan sizleri reel hayatınızda da sanal sohbet hayatınızda da hep iyilerle karşılaştırsın.
Bugünlük hoşçakalın. Cümlelerimde hata ettimde affola…

Www.sohbetimsen.net

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 417 defa

Kategori: Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Ekim 2021

1 Yorumlar
Selin

AMİNN TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK İNŞALLAH HERKESİN İYİ HAYİRLI İNSANLARLA KARŞILAŞMASINI DİLERİM

Cevap bırakın