Mobil sohbet kanalları

Mobil sohbet kanalları

Mobil sohbet kanalları içinde muhabbetimiz bugün reel sohbet hayatlarımızda geçirdiğimiz vakitler. Biz biraz kızlarla sohbet ettik.

Kimler reel sohbet hayatlarında nasıl vakit geçiriyor diye. Kimisi evli barklı kimisi bekar. Lakin bir çoğu kapalı kalmış evlerde.

Şimdi diyeceksiniz ki pandemi. Hayır konumuz pandemi değil. Normal şartlarda olsaydı evet dışarıya çıkmak pandemi yüzünden sorundu. Evde kal Türkiye diyoruz ya.

Fakat konu yasaklar ve benzeri şeyler değil. Evli hanımların başlarında ya bir halta yaramaz yobaz erkekler var. Yada sorumsuz beyler.

Aldı ya evde beklesin kadın erkek dışarda istediğini yapar mantığı var Türk erkeğimizde. Yanlış anlaşılma olmasın sohbeti geçen arkadaşlarımız söz konusu sadece.

Harika eşler de eminim illaki var. Ben bile zaman zaman imrenerek bakıyorum bazı eşlere.
Onlar harika mı derseniz dıştan öyle ama içi eşleri dışı beni yakıyor ise bilemem.

Kadınımız kızımız bu yüzden sanal sohbet hayatında soluksuz vakit geçiriyor. Fakat kimilerine iyi gelirken kimilerine kötü geldiğini sohbet platformunun unutmamak lazım.

Mobil sohbet kanalları

Dışarda hayat var mobil chat yapmak haricinde. Mesela biz pazar günü çocuklarla harika vakit geçirdik. Ama evet haklısınız her sey para istiyor.

Fakat biz yetişkinler bu kadar evlere kapanmışken çocuklarımızın biraz nefes almaya ihtiyacı var diye düşünüyorum. Fiziksel aktivite olabilir yada ne bilim sosyal bir gezme planı olabilir.

Biz yetişkinler bazı şeyleri kabul edebilir. Fakat küçüklerimiz henüz bazı şeyleri anlayacak durumda değiller.
Aslında bizler bile evlere kapanmışken pek psikolojikman iyi olmuyoruz.
Kaldı ki çocuklar bu durumdan nasıl etkilenmesin.

Türkiye sohbet siteleri içinden tanıştığım Memleketlim olan bir ablamız ve çocuklarımız ile birlikte sinemaya gittik. Sinema sonrası harika bir sohbet ettik.
Ev durumumuzdan, eşlerimizden, çocukların geleceğe yönelik planlarından ve benzeri işte.
Aslında biz birbirimizi Eskişehir sohbet odaları içinde tanımış olmaktan mutluyduk. Karşımıza her zaman bu alanlarda iyi insanlar çıkmıyor.

Böyle bir aktivite ile çocuklarımızın birbiriyle bağ kurmasını ve bizimde aramızdaki bağı kuvvetlendirme lüksünü fazlasıyla sevmiştik.
İnanmayacaksınız ama covid Türkiyeye geldi geleli biz sinemaya gitmiyorduk.

Hem çocuklara harika eğlence hemde biz yetişkinlere güzel bir ortam oldu.

 

Mobil Sohbet Kanalları

 

Mobil chat odaları

Mobil chat odaları içinde günümüz bitince. Genel sohbetini yaptık günün. Eskişehir sohbet sevenler olarak geçirdiğimiz zamanın güzelliğini harika bir genel sohbete çevirdik.
İnsanların özel hayatlarını bile paylaşacağı birini bu alanlarda tanımış olması harika birşey gerçekten.

Çoluk çocuk birlikte vakit geçirmek kadar haz veren birşey daha bilmiyorum.
Sizlerde www.sohbetimsen.net adresinde kendi memleketinizden birisiyle tanışabilir. Birlikte muhabbetinizi reel de baki kılabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece kendiniz olmak. Bugünlük hoşçakalın dilerim sizleride hayat doğru insanlarla karşılaştırır ve sizlerde özelinizi bile paylaşacak insanlar tanırsınız. Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 524 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 14 Ekim 2021

1 Yorumlar
Selin

Çok güzel makale olmuş teşekkürler emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri