Çılgın chat siteleri

Çılgın chat siteleri

Çılgın chat siteleri içinde hep bir çılgın sohbet mevzusu yada çılgınlık konusu edindik. Şimdi ise çılgın sohbet siteleri içi harici reel hayatınızda neler yaparak zamanınızı değerlendirme yapabilirsiniz. Bugün konumuz bu olsun.
Hatta makale sonuna sizler vaktinizi nasıl değerlendiriyorsunuz sohbet platformu harici bizlerle paylaşa bilirsiniz yorum olarak.
Bende aslında bir çoğunuz gibi başlamıştım sanala boş vakit değerlendirme, kafa dağıtma ve benzeri şeyler amaç ederek. Mesele sohbet olsun diyerek.
Çok uğraşmadan bir baktım ki sanala bağımlı hal almışım giriş kapısı ciddi var ama çıkış kapısı da bir o kadar ciddiyetle yokmuş.
Şimdiler ise reel hayatım üç çocuk üzerine o kadar yoğun ve yorucu olduki sanal aklıma bile gelmiyor. Şimdi diyorum ne boş vakit harcamışım sanalda. Gereksiz yere.

Pişman misin diyorsanız aslında evet hala bağımlılık arada sıradada olsa elimi bu alanlara götürüyor karşılıklı sohbet ediyorum.
Bu sohbetlerin bazılarını sizlerle paylaşıyorum. Eğer hiç girmediniz ise bağımlılık halini almasın adım atmayın lakin bağımlı oldunuz ise;

Bu bağımlılık nasıl bırakılır biraz paylaşmak istedim sizlerle…

Çılgın chat siteleri

Ben ilk başlarda ev işlerine daha fazla verdim kendimi, hatta ellerim temizlik maddesinden tahriş oldu. Düşünün nasıl bir uzaklaşma isteği ise.
Elbette mobil chat sohbet imkanı kolay ve cazipti. Fakat kendimi sohbet siteleri ne verdiğim zaman işlerimde aksamalar oluşturmaya başladı ve daha fazla asabi olduğumu farkettim.

Evin içinde çocuklara aile fertlerine herşeye bağırmaya başlamıştım. Çünkü bu alanda olan olaylar reel sohbet hayatıma etki ediyordu.
Hicbir zaman çek fişi bitir işi yapamadım ben. Karşımda hep bir insan olduğu bilinciyle davrandım yazdım insanlara.

Neyse devam ediyorum. Sonra çocuklarla daha fazla vakit geçirmeye başladım. Parklara, bahçelere gittik birlikte. Sinemaya, düğüne derneğe yada onlarla olabileceğim ne varsa herşeyi yapmaya başladım.
Sonra onlar uyurken kitap okumaya başladım. Makale yazmaya yeniden döndüm. Eski erkek arkadaşımı kaybedince makalelere küsmüştüm. Çünkü hep onun aşkını yazıyordum.
Şimdilerde ise olan ne varsa kalemimi döküyorum.
Hoş chat siteleri içinde yada reelimde farketmez bazen çokta anlaşılır şeyler olmuyor.
Hani chat yaparken unutuyorduk sözüm ona sıkıntımızı. Ne unutması aksine canım daha fazla sıkılıyor, insanların çirkinlikleri daha fazla moral bozup mide bulandırıyordu.
Arkamdan kuyu kazanlar, yüzüme aşık arkamda herkesle barışık hal çok kolay alıyorlardı.
Benim midem bu kadar geniş hiç olmadı. Hele hele sanal yada reel farketmez benim dediğim insanı paylaşmak hiç bana göre degildi.

Çılgın Chat Siteleri

Çılgın Chat Siteleri

Deli dolu sohbet

Benim gibi insanları çılgın sohbet ediyor diye çok severler. Deli dolu, uçuk kaçık birazda kafası karışık.
Fakat bilmedikleri her kuşun eti yenmediği. 🙂
Belki yanlış anlaşılacak sözlerim kimin sohbeti gelişi gidişi ne derece bilemem. Fakat hala vaktiniz varken gerçekten hayatınızı yaşayın. Kendinizi klavyeye hapsetmeyin. İnanın hayat herşeye rağmen yaşamaya değer.
Sende illaki sohbet istiyorsan www.sohbetimsen.net adresinde güvenilir chat alanında kal.
Kalki canın daha fazla sıkılıp moralin bozulmasın.
Bugünlük hoşçakalın bir dahaki makalemde buluşmak ümidiyle.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 640 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 15 Ekim 2021

1 Yorumlar
Selin

İnsan çalışma hayatında reel hayatta sanal dünyasına fazla zaman ayıramıyor malesef mesela ben meslek olarak çok ciddi çok yoğun ve stresli çalışıyorum sanal dünyasına girmek için pek fırsat olmuyor zaman vaktim olursa sanalda sadece sizin sohbet ortamınızda ve güvenilir arkadaşlarla sohbet ediyorum tek tercihim sizsiniz Sohbetim Sen. NET HEPİNİZİ bekleriz arkadaşlar çıkın çıkın gelin

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri