Artvin Sohbet

Artvin Sohbet

Artvin sohbet sitesi ile yeni bir hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Artvin ili nüfusu Gürcüler, Hemşinliler, Ahıska Türkleri ve Lazlardan oluşur.
Her yörenin kendine özgü kültür anlayışı vardır. Ve bu kültür anlayışı asırdan asıra geçiş yapmıştır.
Örneğin; birbiriyle evlendirilen akrabalar. Mal mülk ayrılmasın dediğiyle amca çocuklarının birbirine eş edindirilmesi mesela.
Artvin yöresinde azda olsa böyle durumlarda olduğunu bu hikayemiz ile duymuş olduk.

Sevgili okurlar. Sizin de belki de bu hikayemize benzer bir hikâyeniz olabilir. Peki ya olan varsa lütfen bizimle paylaşa bilir mi?

Artvin Chat Sohbet

Birbirini sevmeden mal mülk sebebiyle malımız eksilmesin mantığıyla evlendirilen gençler sadece elbette bu şehre mahsus değil. Burada bahsedeceğimiz arkadaşımız mal ayrılmasın diye zorla yaptırılan bir evlilik sebebiyle burada.
Aslında hadi evlendirilmiş, bide akraba olmasında rağmen aile içi çatışma sebebi nedir?
Çok gereksiz ve saçma sebepten ötürü eşler arasına giren buz gibi dağlar.  Ve üstelik istemeden evlendirilmeleri de mutsuzluk sebebi.
Belki de sevemediğinden bir çok şey eksik içinde.
Sevmek nasıl bir duygu, heyecan, ilgi alakala nedir sohbet sitesi içinde gören birey sohbete bağlı bir birey halini alıyor. Çünkü hoşuna gidiyor ilgi alaka.

Sevmek ve sevilmek yasak bir şekilde yapılsa da bu sohbet sitesi içinde. Yasaklar çok tatlı mutsuz bir evlilikte.
Zaten sevmeden yapılan bir evlilikti. Birde aileler tartışınca daha fazla sorunlar sebebi psikolojisi çökmüş bir eşle evlenen abimiz. Hikayesini bizlerle paylaştı.
Fakat biz üstün körü paylaştık sizlerle zira uzun uzun anlatmaya yeriniz yetmez.

Artvin Sohbet

Artvin Sohbet

Artvinlilerle Sohbet Chat Yerleri

Yada daha önce bahsettiğimiz sosyal psikoloji açısından sizleri korumak için tam anlamıyla paylaşmıyoruz.
Sizler de benzer hikayelere sahip bir Artvinli olabilirsiniz. Yada hiç fark etmez hangi şehirde ikamet ettiğiniz yada sohbet etmek için tercih ettiğiniz.
Yada farklı bam başka hikayelere de sahip olabilirsiniz. Sizler de tek tuşla hangi şehir yada ülkeden olursanız olun. Sadece derdinizi veren olmak için zaman kaybetmeden bu sohbet sitesi içinde olun.
Kısacası Artvinlilerle chat sohbet istiyorsanız. Sizleri beklediğimiz adresimiz SohbetimSen.Net. O halde sen de burada sohbet et. Hoşça kalın.

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 554 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2023

2 Yorumlar
Selin

İnsan sevgi ilgi değer bekler sevdiği insandan YÜREĞİNİZE sağlık her insanın kendine göre derdi sorunu sıkıntısı hüznü kederi var kimse kimsenin içini derdini bilemez anlayamaz bu yalan dünyada insan ayakta kalabilmek için mücadele eder ALLAHIN YARDIMIYLA ALLAH HER AN YANIMIZDA VE YARDIMCIMIZDIR din dil ırk farketmez insanın içinde kötülük fitne fesat acımasız hayırsız bir kişilik olmasın ben birkaç senedir sohbet sitenizde sohbet ediyorum burada içimdeki sorunları sıkıntıları hüznümü unutup SİZLERLE neşe huzur ve mutlu oluyorum şarkılarla bazen geçmişi hatırlıyor bazen neşeleniyor ritm tutuyorum hani derler ya müzik ruhun gıdasıdır aynen öyle geçici olarakda olsa SİZLERLE mutluluğu huzuru buluyorum samimi candan arkadaşlarım var onlarla sohbet ediyorum çok güzel bir duygu ben burada mutluyum sevgi saygı güven veren SİZLER CANSINIZ BEN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK HAYİRLI GECELER DİLERİM

Deniz

TÜRKİYEM BU GÜZEL VATANIMIZIN HER BÖLGESİ KARIŞ KARIŞ TOPRAĞI İNSANLARI GÜZELDİR TABİKİ KARADENİZ İNSANLARINI ÇOK SAMİMİ CANA YAKIN İÇTEN BULUYORUM ÇÜNKÜ KARADENİZLİ ARKADAŞLARIM VAR REELDEN ÇOK SAMİMİ DOĞAL İÇTEN GÜVENİLİR SİZİN BU GÜZEL SOHBET ORTAMINIZDA DA TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNDEN ARKADAŞLARI TANIMAYI SOHBET ETME İMKANI BULUYORUZ MÜZİK KELİME YARIŞI SOHBET RADYO ON NUMARA BEŞ YILDIZ GÜVENİLİR KALİTELİ ÜSTELİKTE ÜCRETSİZ DAHA NE OLSUN EMEĞİNİZE SAĞLIK BİR GÜN DJ LİK YAPMAK İSTERİM KISMET OLURSA HAYİRLI GECELER

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri