İrc sohbet sayfaları

İrc sohbet sayfaları

İrc sohbet sayfaları içinde binlerce hikaye dinliyoruz. Bu hikayelerin içinden bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Hepimiz bir takım hayaller ile evleniriz. Fakat hayaller her zaman istediğimiz gibi gitmez. Nasıl mı?
18 yaşında  evlenmiş anne babalar. Ben bir evlattan dinledim hikayeyi. Şimdi sizinle paylaşacağım.
Küçük yaşta evlenen kadın bide çocuk yaşta anne olmuş. Doğum sonrası bir komplikasyon sonrası kadın kanser hastası oluyor. Çocuk büyüyor ama galiba yaradan koruması ile. Ilgi yok alaka yok. Anne tedavi görüyor. Baba desen sorumsuz.
Hayallerinin peşinden koşamıyor çocuk ki ne bir toplantısında nede bir etkinliğinde ailesi olmuyor yanında. Kızda böylelikle üniversiteyede göndermeyince babası çareyi evlenmekte buluyor. Kısacası mutsuz bir evlilik ve aile mutsuz bir evliliğe yönlendiriyor.
Her neyse gel zaman git zaman. Teknoloji ilerliyor. Şuan aramızda chat yapıyor bahsi geçen çocuk. Sebebi ise mutsuz bir evlilik. Dolayısıyla meslek de yok elinde ayrılsa anadan ana babadan baba yok. Zaten evlenme sebebi ailenin sorumsuz oluşu değil mi?
Burada mobil sohbet sitesi içinde olma sebebi ise mutsuz evlilik.

İrc chat siteleri

Sevgili chat sevenler hepimiz ailelerimizi seçemiyoruz. Fakat evleneceğimiz insanları seçme şansımız var. Öfkeyle kalkıp zararla oturmamak gerek. Yada şöyle diyelim evliliği kurtuluş görmemeli insan ki. Evlilik yükü ağır bir eylem.
Her yükü her birey taşıyamaz. Evlilerle sohbet eden ve evli olan bir çok insan var.
Bunların bir çoğununsa sevgilisi var chat sitesi içinde.
Peki neden?
Ya mutsuz isteyerek yapılan bir evlilik, yada istemeden yapılan nir evlilik. Bunların yanı sıra evlendikten sonra soğuyan eşlerde fazlasıyla. Zira nedeni ise eşlerin gereksiz yere birbirini yıpratması.

Yada evlilik sonrası malum eşler sadece ikisi evlenmiyor. Aileler işin içine giriyor. Aileler her şeye dahil oluncada eşler arası anlaşmalık ve soğuma yüz tutuyor.
Bizlerde burada evli sohbet chat sitesi olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz.
Derdinize deva olamasakta derdinizi alan olmayı gayet başarıyoruz.

İrc Sohbet Sayfaları

İrc Sohbet Sayfaları

İrc sohbet chat

Sizlerde Dünyanın neresinde olursanız olun. Evli chat yapan yada bekarlarla sohbet isteyen oluj farketmez.
Burada her dilden ve dinden insan bulacağınız gibi. Medeni durumu farklı insanlarda bulabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış.
O halde en güzel sohbetleriniz www.sohbetimsen.net adresinde olsun. Hoşçakalın. Hikayelerinizi sizlerde bizimle paylaşa bilirsiniz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 271 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Mayıs 2023

1 Yorumlar
Sende sohbet chat siteleri -Sohbetimsen.net - Yeni sohbet siteleri

[…] sohbet ile irc sohbet sayfaları kullanıcılarıyla doğal ve keyifli bir ortam sohbeti kurup yeni arkadaşlıklar ve aşklar […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri