Antalya sohbet

Antalya sohbet

Antalya sohbet ile merhaba. Merak etmeyin sevgili okurlar sizlere klasik şehirlerarası sohbet makalesi yazmayacağım. Elbette arada bahsi geçebilir ama bu şehir şöyle diye övgüler yada insanlara övgüler yağdırmayacağım. Zira her şehir insanının iyiside var kötüsü de var. Ben ne desem, sadece gözümün gördüğü şekilde paylaşmış olurum.
Benim gördüğüm belkide sizin gördüğünüzle aynı değildir. Bu yüzden insanlar arası olumsuz etkileşim oluşmaması için şehirlerarası sohbet chat üzerinde fazla durmayacağım.
Burada bugün konu olarak sosyal psikolojiyi işlemek tercihi yaptım. Zira sosyal psikoloji nedir bir çok insan bilmiyor.
Sosyal psikoloji sevgili sosyolog ve psikolog arkadaşlarımızın yaptığı araştırmalar sonucu saptanmıştır. Bireylerin düşüncelerinin, iç dünyalarının  ve davranışlarının başkalarının gerçeğini, hayalî ve anlaşılan oluşundan nasıl etkilendiğine dair yapılan bir araştırma. Şimdi konu neden buraya geldi dediğinizi duyar gibiyim. Gelin yeni bir alt başlığın altına bu konuyu açıklığa kavusturalım.

Antalya chat

İnsanlar sosyal ağlarda derdini tasasını yada her hangi bir duyguyu paylaşıyor. Bu sohbet sitesi içinde de icra ediliyor. Ve insanlar bu duygulardan etkileniyor.
Örnek veriyorum Ayşe’nin maddi durumu çok iyi ve hayatında yaşadığı güzel şeyleri paylaşıyor.
Burada sohbet eden Fatma bu durumdan etkileniyor. Hayali olarak aynı durumda kabul ediyor kendisini ve yaşam şeklini değiştiriyor. Borçlar altına giriyor zira bilinç altı buna yöneltiyor.
Kimiside tamda aksine yaşamadığı bir olayı kendi yaşamış gibi anlatabiliyor. Mesela sohbet odası içinde duyduğu şiddet gören eş rolune başlıyor.
Zira genel olarak bu tarz şeyleri yapan bireylerin oyunculuğu çok yüksek olur ve inandırıcı da olurlar.
Sizinle sohbet eden birisi etrafında harika evliliği olan kankasının rolunu yapıyor olabilir mesela.
Bizler sosyal psikoloji acısından etkilenmis bireyler olmanızı değil. Aksine chat yaparken kendiniz olmanızı her zaman tercih ediyoruz.

Antalya Sohbet

Antalya Sohbet

Antalyalılarla sohbet chat

Sizlerde  bir Antalyalı olabilirsiniz. Sosyal psikoloji etkisi altına girmeden chat yapabilirsiniz. Antalyalılarla sohbet etmek için yada her hangi şehre mensupsanız o şehrin insanıyla tanışıp kaynaşmak icin sosyal ağ psikolojisinden etkilenmeden icra edebileceginiz www.sohbetimsen.net adresine hoş geldiniz…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 465 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Mayıs 2023

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri