Aşk sohbet

Aşk sohbet

Aşk sohbet odaları ile herkese merhaba. Bugün makalemizde türkiye sohbet siteleri içinde olan ilişkilerden söz edeceğim.
Hepimiz biliyoruz ki, her yeni ilişki insanlar için yeni bir defter demek tertemiz. Yaşadıkça reel hayatımızda da sanal hayatımızda da o temiz deftere birbir yeni hikayeler yazarız.

Fakat bu yazılara başladığınızda bakarsınız ki, o defter aslında boş değildir. Sosyal sohbet siteleri içinde geçmiş hikayelerinizden yada reel hayatınızdan kalıntılar hala mevcut.

Çocukluk anılarınız, geçti zannettiğiniz travmalar, eski ilişki yaralarınız, inandığınız ve kaybettikleriniz.
Hepsi ama hepsi kalıplar halinde alışkanlıklarınız, endişeleriniz ve beklentileriniz ve daha adını sayamadığımız bir çok şey o yeni defterde seni beklemekte.
Yüzleşmeniz gerekenler…
Gerekse sohbet içinde gerekse reeliniz içinde.
İşte tamda burada karışır ortalık.

Aşk sohbet

Her nerede olursa olsun bir ilişki emek ister. Burası Türkiye sohbet alanıymış yada değilmiş farketmez.
Üstelik en çokta kendinize emek veriyor olmanız gerekir ki, hiçbir ilişki akıntıya kapılıp gitmesin. Aksine, kürekleri güvenle elde tutmaya devam ettirsin sana.
İlişkilerin doğası her zaman karma karışıktır.
İniş ve çıkışlar her zaman illaki sohbet alanı olsada vardır. Reel hayattan farksızdır anlayacağınız.

Kadın erkek ilişkiler her zaman beklendigi gibi olmaması gayet doğaldır sanal ve reel hayatta. Her zaman yolunda gitmeye bilir beklenen ilişkiler aynı hayat gibi.
Bu alanda kurduğunuz ilişkiler bazen sıcaktır, içinizi ısıtır. Bazende buz gibi içinizi ürpertir.

Uzun lafın kısası;
Demek istediğim her ilişkinin kendince ritmi olduğu ve degişkenlik gösterdiği.

Aşk Sohbet

Aşk Sohbet

Kadın erkek arası muhabbet

Kadın ve erkek düşünceleri farklılık gösterir muhabbet içinde bile. Bu yüzden problem çözme becerilerilerinden tut, yalnızlıkla başa çıkma yolları da farklıdır.
İçinde bulunduğu ilişkiden beklentileri, insanlarla iletişim farklılıkları, cinselliğe bakışları ve motivasyonları çok farklıdır.
İşte bu yüzden herkesi burada anlamaya çalışmak lazım.
Sizleri anlaya bilecek insanlarla sohbet etmeniz lazım. Sizlerde o halde zaman kaybetmeden hemen sizleri anlayabilecek hatta ruh eşiniz olabilecek insanlarla www.sohbetimsen.net adresinde tanışın.
Bugunlük hoş çakalın.

Yazar: Sohbetimsen

Görüntüleme: 4434 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2021

Cevap bırakın