Güvenilir sohbet siteleri

Güvenilir sohbet siteleri

Güvenilir sohbet siteleri arayan herkese merhaba. Hepimiz biliyoruz ki hangi alanda olursak olalım farklı kültürlere sahip insanlar ile sohbet ediyoruz.

Farklı kültürlerde yetişmiş ailelerin gelenekleri yaşayış tarzları birbirleri ile beklentileri çok farklı olabilmektedir. Oluşan farklılıklar, toplumun beklentilerine kadar uzanan bir dizi toplumsal değer yargısı içinde zaman zaman büyük sorunlara ve uyum problemlerine yol açmaktadır.

Genellikle Amerika Batı Avrupalıların bir çoğu. Kendi kültürlerini dünyadaki birçok kültürden, yalnızca bir tanesinin kendi kültürü olduğunu unutup. Kendi inançlarını ve davranışlarını model olarak nitelendirirler. Diğer kültürleri ise gelişmeye muhtaç olarak algılarlar.

Güvenilir Sohbet siteleri

Aslında evlilik müessesesi son derece kıymeti devamlılığının süre gelmesi gereken yaşam alanıdır.

Evliliklerde yapıtaşı saygı, sevgi ve güven üçgeni içerisinde olmalıdır. Madalyonun önyüzünü gördüğümüz gibi arka yüzünü de görmemiz gerekiyor . Farklı kültürlerde coğrafi konum örf ve adet veya yemek kültürü bazen eşimizin davranışları bile bize uymayabilir.

Bir doğulu arkadaşımız bizlere Türkiye sohbet alanında kendi hayat hikayesini anlattı. Türkiye sohbet siteleri başlarda onlara güzel bir atmosfer geliyordu. Kendilerince zaman durmuş, dünya durmuş ve sadece ikisi var gibi hissediyorlardı.

Başka hiç kimse yoktu dünyada onlar için. Aşk sohbet diye buna deniyor.

Güvenilir Sohbet Siteleri

Güvenilir Sohbet Siteleri

Kültürel farklılıklar

Bu güzel mutluluğu evlilik de taçlandırmak istemişlerdi.  Aileler pek de sıcak ve ılımlı davranmıyorlardı. Bürokratik işlemler zor ve sıkıntılı süreç. Evlilik öncesi bir hayli zor oldu çiftlerin.

Nerede ikamet edecekleri bu da sorunlar içerisinde yer aldı. İnsanların farklı bakışları çok da yormuştu.

Karşılıklı gelişenler sebebiyle, kendini  eşine karşı zırh giymiş gibi korumaya almıştı kadın. Olağanüstü olaylardan gerginnlikler başladı. Artık sıcak rüzgarlar esmiyor, soğuk rüzgarlar esiyordu. Evlilikleride adeta karanlığa gömülüyor gibiydi. Saygıda bitmişti, birbirine karşı sevgileride.

Çünkü dışarı etkenler onları çok yormuştu. Bu etkenlerden dolayı birbirimize karşı sürekli tartışma içerisindeydiler. Artık bakışlarımız bile boş olmuştu, anlamsız. Artık ikiside birbiriyle de vakit geçirmek istemiyordu. Yüzyüze dahi gelmek istemiyorlardı.

İkisi için en doğru karar ayrılmaktı. Çok yıpranmışlardı ve çok yıprattılarda birbirlerini ayrılırken bile. İkisininse karşılıklı eski hisleri yoktu sanki. ikimiz de bir yabancı gibiydik.

Hoşçakal dediler ve bitti işte böyle yaşanmış aşk sohbet sitesinde başlayan hikaye.

Kültürel çatışmadan dolayı biten bir ilişki. Demem oki sohbet siteleri içinde başlayıp kültürler yüzünden sizlerinde aşkı son bulmasın.

Toplumumuz biraz daha ön yargısız davranmayı öğrenmeli her insana karşı. Sanal yada reel farketmez insan her yerde insan. Sizlerde yargısız bir şekilde kültürel farklıların olduğunu kabul ederek www.sohbetimsen.net adresine sohbet etmeye bekleniyorsunuz.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Almanya Sohbet siteleri

Yeni Sohbet Odaları

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 6307 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Ağustos 2021

10 Yorumlar
Deniz

Yürekten gerçekten yalansız DOLANSIZ seviyorum herne kadar uzakta olsada yüreğim YÜREĞİ için çarpıyor ne kadar engeller mesafeler ve sorunlar olsada hiçbir zaman pes etmedim etmiycem mücadeleye devam edicem hayal kimbilir bir umutla elbet birgün gerçekleşecek güzel günler umuduyla yaşama sevincimle son nefesime kadar ömrümün sonuna kadar bekleyeceğim çünkü seviyorum yürekten gerçekten bir gün kavuşmak ümidiyle ALLAH HEPİNİZE BÖYLE GÜZEL DUYGULAR NASİP ETSİN DİLERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK

Merve

Seven erkek sevdiği kadının göz kapaklarında saklıdır yüreğinize sağlık

Nisa

Gerçekten güvenilir bir ortam olmuş emeginize sağlık

Volkan

Güvenilir bir kanal😂😂😂😂😂

Ela

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık

Erroneous

Tam yeri güzel arkadasliklar

Cevap bırakın