Güvenilir Sohbet Siteleri

Güvenilir Sohbet Siteleri

Güvenilir sohbet siteleri arayan herkese merhaba. Hepimiz biliyoruz ki hangi alanda olursak olalım farklı kültürlere sahip insanlar ile sohbet ediyoruz. Farklı kültürlerde yetişmiş ailelerin gelenekleri yaşayış tarzları birbirleri ile beklentileri çok farklı olabilmektedir. Oluşan farklılıklar, toplumun beklentilerine kadar uzanan bir dizi toplumsal sorunları oluşturur. Ayrıca değer yargısı içinde zaman zaman büyük sorunlara ve uyum problemlerine yol açmaktadır. Genellikle Amerika Batı Avrupalıların bir çoğu. Kendi kültürlerini benimser. Hatta dünyadaki birçok kültürden, yalnızca bir tanesinin kendi kültürü olduğunu unuturlar. Bundan dolayı Kendi inançlarını ve davranışlarını model olarak nitelendirirler. Diğer kültürleri ise gelişmeye muhtaç olarak algılarlar

Güvenilir Chat Sohbet Siteleri

Aslında evlilik müessesesi son derece kıymeti devamlılığının süre gelmesi gereken yaşam alanıdır.

Evliliklerde yapıtaşı saygı, sevgi ve güven üçgeni içerisinde olmalıdır. Madalyonun önyüzünü gördüğümüz gibi arka yüzünü de görmemiz gerekiyor . Farklı kültürlerde coğrafi konum örf ve adet veya yemek kültürü bazen eşimizin davranışları bile bize uymuyor.

Bir doğulu arkadaşımız bizlere Türkiye sohbet alanında kendi hayat hikayesini anlattı. Türkiye sohbet siteleri başlarda onlara güzel bir atmosfer geliyordu. Kendilerince zaman durmuş, dünya durmuş ve sadece ikisi var gibi hissediyorlardı.

Hatta başka hiç kimse yoktu dünyada onlar için. Aşk sohbet diye buna deniyor.

Güvenilir Sohbet Siteleri

Güvenilir Sohbet Siteleri

Güvenilir Sohbet Siteleri İçinde Kültürel Farklılıklar

Bu güzel mutluluğu evlilikle taçlandırmak istemişlerdi. Ayrıca aileler pek de sıcak ve ılımlı davranmıyorlardı. Bürokratik işlemler zor ve sıkıntılı süreç. Bu nedenle evlilik öncesi bir hayli zor oldu çiftlerin. Nerede ikamet edecekleri bu da sorunlar içerisinde yer aldı. İnsanların farklı bakışları çok da yormuştu. Karşılıklı gelişenler sebebiyle, kendini  eşine karşı zırh giymiş gibi korumaya almıştı kadın. Olağanüstü olaylardan gerginlikler başladı. Artık sıcak rüzgarlar esmiyor, soğuk rüzgarlar esiyordu. Evlilikleri de adeta karanlığa gömülüyor. Başka bir deyişle saygı da bitmişti, birbirine karşı sevgileri de. Çünkü dışarı etkenler onları çok yormuştu. Bu etkenlerden dolayı birbirimize karşı sürekli tartışma içerisindeydiler. Artık bakışlarımız bile boş olmuştu, anlamsız. Artık ikisi de birbiriyle de vakit geçirmek istemiyordu. Yüz yüze dahi gelmek istemiyorlardı. İkisi için en doğru karar ayrılmaktı. Çok yıpranmışlardı ve çok yıprattılar da birbirlerini ayrılırken bile. İkisininse karşılıklı eski hisleri yoktu sanki. ikimiz de bir yabancı gibiydik.

Hoşça kal dediler ve bitti işte böyle yaşanır aşk sohbet sitesinde başlayan hikaye.

Kültürel çatışmadan dolayı biten bir ilişki. Demem o ki sohbet siteleri içinde başlayıp kültürler yüzünden sizlerin de aşkı son bulmasın.

Toplumumuz biraz daha ön yargısız davranmayı öğrenmeli her insana karşı. Sanal yada reel fark etmez insan her yerde insan. Sizlerde yargısız bir şekilde kültürel farklıların olduğunu kabul ederek www.sohbetimsen.net adresine sohbet etmeye bekleniyorsunuz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 7079 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Ağustos 2021

10 Yorumlar
Deniz

Yürekten gerçekten yalansız DOLANSIZ seviyorum herne kadar uzakta olsada yüreğim YÜREĞİ için çarpıyor ne kadar engeller mesafeler ve sorunlar olsada hiçbir zaman pes etmedim etmiycem mücadeleye devam edicem hayal kimbilir bir umutla elbet birgün gerçekleşecek güzel günler umuduyla yaşama sevincimle son nefesime kadar ömrümün sonuna kadar bekleyeceğim çünkü seviyorum yürekten gerçekten bir gün kavuşmak ümidiyle ALLAH HEPİNİZE BÖYLE GÜZEL DUYGULAR NASİP ETSİN DİLERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK

Merve

Seven erkek sevdiği kadının göz kapaklarında saklıdır yüreğinize sağlık

Nisa

Gerçekten güvenilir bir ortam olmuş emeginize sağlık

Volkan

Güvenilir bir kanal😂😂😂😂😂

Ela

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık

Erroneous

Tam yeri güzel arkadasliklar

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri