Avrupa sohbet odaları

Avrupa sohbet odaları

Avrupa sohbet odaları içinde Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Kıbrıs, Litvanya, Lüksemburk, Macaristanve Letonya gibi adını sayamadığımız bir çok ülkenin insanı bulunmakta.
Her zaman dilimizde ve şiirimizde aslında aynı sözler var din, dil, ırk ayırt etmiyoruz diye.
Evet aslında Türkiye sohbet odaları içinde ayırt etmeden muhabbetine devam edebiliyor. Fakat gerçekler reel hayata dönüşünce değişiyor.
Bazen sanal chat içinde insan insanı ayırt etmiyor fakat, reel sohbet hayatında bu tamda aksini gösteriyor.

Biz türküz diyen kürtleri, yada çalgı çengiyi çok seven çingeneleri bir çok birey ayırt etmekte. Aslında kimisi kendini belli etmezken hiç, kimisi zaman zaman kokusundan bile anlaşılıyor.
Fakat bir gerçek var. O sevmediğiniz ötekileştirdiğiniz çingenelere fırsat verilse, içlerinde hem beynen hemde manevi güzelliklerin alası var olduğu çıkıyor ortaya.

Avrupa sohbet odaları

Kimse ailesini yada benzeri şeyleri seçemiyor. Elbette kimse istemez dışlanacağı, zaman zaman utanacağı bir aileye sahip olmak.
Lakin hiçte şopar denmesinden, çingene olmaktan hiç birinin utandığını ve çekindiğini bilmiyorum. Bir çok insan tanıyorum içlerinden.
Hepsi meslek sahibi olmuş. Hali vakti yerinde, ter temiz insanlar yaptığı yenir.
Şimdi diyorsunuz bu konu nerden geldi. Avrupa sohbet dedik başka başka ülkeler saydık. Hepsi farklı milletten. Dinleri, dilleri farklı.
Fakat bu bizim sohbet sitesi içinde insanları ayırt ettirmiyor. Bir çok ülke dışında yurttaşlarımız var. Genel olarak Avrupa chat arayışıyla aramıza gelenler bu yurttaşlarımızdan oluşuyor.

Fakat zaman zaman örneğin, biz insanlar Almancı tabiri ile ayırt ediyor. Sohbet ederken bu ayrım asla yok.
Reel hayatınızda ne derece ayrımlar yaparsınız bilemem. Lakin makalede bu konuyu benim ele alma sebebim, bu günlerin hit dizisi halini alan üç kuruş dizisi.

Çingene halkını bir nebze olsun ekranlara yansıtıyor. İnsanların çingenelerin çayını içmeye bile tenezzül etmediklerini hissettiriyor. Sohbet chat platformlarının farkı bu. Din, dil, ırk ayrımı olmaması en güzel şey.

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa chat

Sizlerde nerede olursanız olun. Diliniz, dininiz ne olursa olsun asla yargılamayacak, sınanmayacak tek mekan olan www.sohbetimsen.net adresine gelin.

Bunlarda dikkatinizi çekebilir:

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1164 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Kasım 2021

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri