Benim sohbet siteleri

Benim sohbet siteleri

Benim sohbet siteleri ile herkese merhaba. Herkesin kendince benimsediği bir chat platformu vardır. Bu günlerde insanlar facebookdan bile uzaklaşmış durumda. Reel hayatlarında yetmeyen dedikodular ordada insanları buluyor çünkü.
En fazla tercih edilen ve benimsenen yine yazılı sohbet siteleri. Sürekli ortadan kaybolanlar bile yine dönüp dolaşıp aynı adreslere geliyor. Nedeni benim sohbet diye benimsenmiş olması.
Birini davet ederken bile benim chat yaptığım yere gel diyoruz ya. Ordan anımsansın adı diye.
Facebook da akrabalar var, eş dost var, konu komşu var. Messengerda bile yazarken ismi var diye insan telkinle yazıyor. Fakat online chat sitesi içinde insan öyle mi. Tüm temkinlerini canlı chat odası girişinde bırakıyor.
Gerekse hovardalık bu alan tam onluk hesabı. Elbette kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın.
İnsanlar sadece hovardalık yapmaya geliyor demiyorum. Fakat insanlar kendini artık sosyal ağlarda bile sıkışmış hissettiğini söylüyorum. Bu sözlerime hack hesap kullananlar dahil değil. Yada birden fazla hesap kullanan.

Benim sohbet siteleri

Geçenlerde yeni bir makale anlaşması yaptım. Fakat sohbet siteleri ile alakasız bir firma. Ama site sahibi bir sosyal sohbet platform sahibi. Güzelleştirme alanı üzerine.
Severek yazıyorum makaleleri, severek de araştırıyorum.
Fakat sahibi şöyle bir cümle kullandı. Ben artık facebook yada twitter hiç anımsamıyorum bile.
Neden diyemedim duyacağım cevap korkuttu.
Bazen tahmin etmediğimiz insanlar beklenmedik şeyler söyleye biliyor. Buda karşıdaki insandan uzaklaşma sebebi oluyor.
Ne olursa olsun yazılı sohbet siteleri hep daha cazip biz insan oğluna. Risksiz, üyeliksiz, telefon numarası yok, email yok, sen istemediğin sürece sana ulaşmaları imkansız.
Işte bu yüzden insanlar hala tercihini benimseyerek benim sohbetim diyerek www.sohbetimsen.net adresini tercih ediyorlar.

Benim Sohbet Siteleri

Benim Sohbet Siteleri

Güncel chat siteleri

Güncel chat siteleri içinde 7 gün 24 saat istediğin şekilde chat yapabilirsin. Ister kapat bitsin. Ister gir sabaha kadar sürsün sohbetin.
Evet sevgili kullanıcılar bugün 10 Kasım Atatürkün ölüm yıl dönümünün 83.yılı beş dakika sonra atamıza bir dakika saygı duruşunda bulunacağız. Yeniden Yaradandan rahmet diliyoruz sevgili Ulu Önderimiz için. Mekanı cennet olsun…
Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1164 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2021

2 Yorumlar
PakizeSu

kesinlikle çok doğru 😂

EcReN

Gerçekten guzel, seviyeli kullanımı kolay bir sohbet sitesi olmuş tşk ederim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri