Canlı chat odaları

Canlı chat odaları

Canlı chat odaları makalemizle merhaba. Bugün ayın 11’i ve bir çok sanal alışveriş mağazası kampanya günü. 11.11.2021 yani (11.11) kampanyaları. Elinizden eksik olmayan dokunmatik android telefonlardan en çok yaptığınız şey. Alış-veriş, youtube, haber, aklımıza gelen ne varsa hepsi telefonlarla elimizin altında.
Bunun yanı sıra elbette canlı sohbet odaları ve siteleri online hizmet veren her yer. 7 gün 24 saat kesintisiz. Daha önceleri bahsetmiştim. Facebook’un kısa süreli kapanması bile ne kadar olay oldu insanlar arasında. Peki ya internet olmasaydı ne olurdu.
Şu pandemi süreci nasıl geçerdi. En korkulan şey yalnızlık, işte o zaman yalnız kalmamak elde olmazdı.
Şimdi 7/24 kendimizi eğlendirecek olan telefonlar var. Fakat bana göre telefonlar bu denli hayatımızda değilken hayat daha güzeldi. Elbette güzel bir şey teknoloji, lakin kullanmasını ve kendini yönetmesini bilirsen.

Canlı Sohbet Odaları

Şimdilerde çocuklarımızdan tut her bir aile bireyimiz elinde telefon yada tabletle. Eski dizileri yeniden izleyenler, çok sanal kitap okuyana rastlamadım ama nadiren de olsa o da var. Alış-veriş desek gani. Müzik artık radyodan dinlenmiyor. Üstelik sosyal chat ağlarında radyo linki de var. Online düzenli DJ’ler.
Zaten internet üzerinde sürekli ve düzenli reklamlar. İşte 11.11 fırsatı yok işte baktığın ürün fiyatı düştü vs.
Sohbet chat siteleri içinde kelime oyunları. İlla muhabbete gerek yok, biraz zihinde çalıştır.
Bir çok platformda okey salonu var. İster oyna, ister istemez de söyleşi et. 🙂

Eskindenmiş o sınıf anneleri gezip gezip öğretmenler günü hediyesi baksın. Para toplamaya uğraşsın. Şimdi online hesaptan havale ve eft (fast) var. Hatta bakın sizlerle internette yapılacak ilginç öneriler söyleyeyim. Gerçek kadar olmasa da hoşunuza gidecek.

Canlı Chat Odalari

Online Sohbet Siteleri

Millet sanal olarak Mars’a gidiyor. Siz merak ettiğiniz her yeri sanal ziyaret edin. Müzeler başta olabilir mesela. Gelecekteki size mesaj yollayın. 🙂 Nasıl olacak bende bilmiyorum ama bu bir öneri. Benim sevmediğim ve insanların nadir yaptığı internet üzerinden kitap okuyun. Hatta o kitabı okuyanlarla parasız sohbet edin canlı chat odaları içerisinde.
Sevgili okurlar olmaz değil, hayatımızda yok hiç değil. Aklımıza gelmeyecek yerlerde çıkıyor hoş sohbet.
Ben bugün rehabilitasyon merkezi araştırırken rast geldim hoş sohbete. Daha ne diyeyim sizlere? Sizin sohbetiniz hoşsa karşınızdaki boş sanmayın. Siz de www.sohbetimsen.net adresini ziyaret edin. Hoş sohbetin nasıl olduğunu öğrenin.

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1188 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2021

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri