Sanal sohbet sitesi

Sanal sohbet sitesi

Sanal sohbet sitesi makalemizle herkese merhaba. Bugün 12 Kasım 2021 Cuma, zaman su misali akıp gidiyor. Akıp giden zamana dur diyemiyoruz. Fakat bunun yanı sıra her gün hayatta daha fazla gelişim ve değişimler oluyor.

Gerekse canlı chat yaparken gerekse hayatın yaşam şartları. Her gün bir şeyler hayatımıza renk katıyor. Aslında Ben bu güne kadar çoğu zaman internetin bizler için sağladığı dezavantajları hep ön gördüm.

Fakat bugün iyiki var dedim internet için. Lakin aslında benim şikayetim internetten değildi. İnsanların bu teknolojiyi kötü niyetle ve kötü yönde kullanmasıydı.

Her gün eşlerini terk eden insanlar. Bir başkasına kaçıp kötü yola düşenler bunlar gibi binlerce haber sergileniyor. Neden Türk insanı bu kadar aciz ve cahil dedirtiyor insana.

Sonra sosyal medyadan takip edip insanlara ulaşan katil olan insanlar. Bunlar sadece aklıma şu an gelen haber başlıkları. Zaman zaman usanıp kapattığım onca haber varki; insanın neden bu kadar kötü durumda bu millet dememesi içten değil. Evlerinde eşlerinden ilgisiz kalan her birey ilgiyi dışarda hoş sohbet siteleri içinde arıyor gibi.

Sanal sohbet sitesi

Fakat mecburi evlilikler dışında hemen hemen hepimiz severek ve isteyerek evlendik. Şimdi ne oldu da eşlerimizden uzaklaştık?
Bakın bunu kısaca anlatayım. Evlenip barklandık. Çoluk çocuk sahibi olduk. Genel olarak biz kadınlar kendine bakamaz oldu. Bunu evlatlarını erteleyip kendine öncülük verenleri katmıyorum. Var çünkü böyle insanlar. Fakat onları eşten uzaklaştıran şey de evlatlarına olan ilgisizliği.
Açık konuşmak lazım ise gerçekten Türkiyede evlilik aşkı bitiriyor. Ya zaman zaman evine yetişemeyen kadın eşini kaybediyor. Sebep ise artık bakımsız olması.
Yada herşeyi bir kenara bırakıp kendine bakan bay yada bayanın gözünün dışarı da olması.
Elbetteki teknolojide elinin altında insan oğlu ne kadar ben asla yapmam yada yapmıyorum desede.
Her bireyin eşinden sakladığı bir çok şey var. Dilerim Allahtan insanların hepsine ihaneti kimseye nasip etmesin.

Sanal Sohbet Sitesi

Sanal Sohbet Sitesi

Online sanal chat

Elinin altında ulaşmak istediğin herşey. Sürekli telefonda tüm aile fertleri. Iletişim kopukluğu birebir yüz göstermiş.
Ama kadını, erkeği, online sanal chat yapıyor. Buna büyük sosyal ağlarıda olanak veriyor.
Aslında chat siteleri bu kadar kötü gözle görülmeseydi ve insanlar saklamak zorunda kalmasaydı. Belkide bu kadar kötüye gitmezdi hiç birşey.
Elinizde fırsat varken kıymetini bilin fakat boşa kullanmayın.
Bugünlük hoşçakalın illaki bir sohbet sitesi lazım ise en güvenilir sohbet sitesi olan www.sohbetimsen.net adresini tercih edin.

Bunlarıda okuyun:

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 492 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Kasım 2021

Cevap bırakın