Seviyeli sohbet odaları

Seviyeli sohbet odaları

Seviyeli sohbet odaları arayan herkese merhaba. Her bir kişinin seviyeli chat yapmaktan kastı başkadır. Çünkü seviye düzeyi insanların kendilerine göre değişir. Mesela bana lan lum tarzı edilen muhabbetler. Fazlasıyla seviyesiz geliyor. Fakat insanların samimiyet anlayışı genel olarak lanli, lunlu.
Zira seviye dediğin şey aile temellerinden atılır. Örneğin; benim kızım sekiz yaşında ve bu mahalleye taşınana kadar el hareketi yada kötü söz nedir bilmezdi.
Mahalle seviye düşüklüğü kızımın herşeyi saçma şekilde öğrenmesine sebep oldu. Elbette sebebiyle mecburiyetler buraya bizi bağlayan. Elbette öğrenecekti fakat bu şekilde değildi.
Bu sadece küçük bir örnek reel sohbet hayatımdan. İnsanlar misle yatarsa mis pisle yatarsa pis kokuyor sözü buradan geliyor.
Kimseyi elbette asla yargılamıyoruz. Nihayetinde suçlu kimse yok aile öyle yetiştirirse evlat napsın.
Fakat demek istediğim tam anlamıyla şu. Bizim ailemizde kendini bilmez yada bilmeden size lan lum muhabbeti edip seviyesizleşecek kimse yok.

Her bir birey gayet iyi aile eğitimi almış insanlar. Reel hayatınızda yokmu hiç çirkef dediklerimiz mesela. O yüzden seçtiğiniz mobil chat sitesi önemli.

Seviyeli sohbet odaları

İnsanlar arasında her zaman aynı muhabbet olmaz. Bazen yemek tarifi konu olur. Bazende güncel haberler.
Zaman zaman okunan kitaplardır söz konusu.
Bazende televizyondaki diziler.
Kimi zaman insanlar arası ilişkiler tartışılır.
Herşeyin sohbetini yapabilirsiniz. Derdinize deva ararken destek. Mutlu günlerinize ortak bu alanda insanlar.
Kötüsü yok demiyorum. Fakat kötülerin adıyla iyiki tanımışım dediklerimizide asla kirletmiyorum.
Sanal sohbet platformları herkesi birlikte ağırlıyor. Kimisi ter temiz sayfalardan geliyor. Kimisi yırtılmış sayfaları pritle yapıştırıyor.
Ama burada herkes birbirini anlıyor. Bazen djin yayınını dinlerken tozlu raflarda kayboluyor insan. Zaman zamanda oyun kanallarında ne çok bilgim varmış diyebiliyor.

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli chat kanalları

Elbette buralarda dostluklar bir yere kadar aynı reeliniz gibi. Çok kaptırmayın kendinizi. Çünkü hiç bir zaman kendinizden başka kimseye ihtiyacınız yok.
En kötü günümüzde belkide geldiniz chat yapmaya. Size yanındayım diyen onca insan olur emin olun. Lakin hepsini tek başına atlatacaksın. Tek faydası bu alanın. Ancak belkide muhabbetiyle seni rahatlaması olacak. Acılar dertler paylaştıkça bazen azalır.
Doldun kendi kendine ağladın, düştün kendin kalktın. Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yaptın.
Daha fazlası var tahmin edebiliyoruz. Yanındayız desek yalan olacak fakat paylaştıkça derdinizi azaltmak için biz buradayız. Adresimiz www.sohbetimsen.net elimizden keşke fazlası gelse…

Bunlarıda okuya bilirsiniz:

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 983 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2021

2 Yorumlar
Selin

Seviyeli kaliteli güvenilir ve ücretsiz harikasınız EMEĞİNİZE sağlık teşekkürler

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri